Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Spamy !! :D Dopiero co wstałem... xD Idę się umyć, zjeść coś i do kościoła :P

 

Dobry Spamy!

Dzień wstaje piękny, idę zaraz z kompa wschód słońca podziwiać. :P

@serwal4 wschód słońca był dziś o 05:51 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowerem w deszczowa pogode :).

Deszcz? W Warszawie dzisiaj jest fajna pogoda na rowerek tak wiec zaraz wyciagam ekipe i jedziemy na miasto poszalec troche. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak samo jak można załączyć kompa o 18, poczym spędzić bezsenną noc non-stop przed monitorem. :P (pomijając 2x wyjście do wc i raz ok 4 nad ranem po kanapki).

Jak dotąd potrafię wytrzymać ok 28 godzin bez snu lub ok 35 godzin bez jedzenia (same napoje, liczone łącznie ze snem). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna wstac o 3-5 w nocy i wlaczyc kompa :>???

O tej porze to ja jeszcze sie nie klade spac. :P

 

 

Wiesz tak samo jak można załączyć kompa o 18, poczym spędzić bezsenną noc non-stop przed monitorem. :P (pomijając 2x wyjście do wc i raz ok 4 nad ranem po kanapki).

Jak dotąd potrafię wytrzymać ok 28 godzin bez snu lub ok 35 godzin bez jedzenia (same napoje, liczone łącznie ze snem). :P

Wiesz co? Przydal by Ci sie juz lekarz. ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wszyscy znajomi twierdzą, że ja ze swoją panną jesteśmy psychiczni (ahh ta dzisiejsza młodzież :P nie rozumie orginalnych ludzi), więc kolejne opinie tymbardziej mnie przekonują, że się dobraliśmy idealnie. :D

A te 35 godz bez jedzenia to nie umyślnie, wina NFS U2 :P.

Wstałem o ok 7 rano, do szkoły, powrót, do kompa, 23-24 spać, ok 7 pobudka, do szkoły, powrót, do kompa i dopiero ok 18 zdałem sobie sprawę, że trzeba coś zjeść. :-)

Potem zacząłem dozować ilość czasu przed kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 18 do 4 rano "pracujesz" ? hmm :D Co robisz przez cały ten czas ? Ja najczesciej w wakacje kończe zabawe o 2, kiedyś mogłem dłużej, ale teraz nie widze sensu w siedzeniu na kompie do białego rana gdy nie mam nic ciekawego do roboty oprócz grania w jedną czy dwie gry i surfowania po necie. Poza tym nie mam też siły :D Zawsze jestem tak zmeczony, że okolo 2 chce czy nie - zasypiam ;)

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Bo jego panna jest taka jak on. :P Z drugiej strony ciezko taka znalezc i Ci "troszeczke" zazdroszcze. ;D

 

Ja najczesciej w wakacje kończe zabawe o 2, kiedyś mogłem dłużej, ale teraz nie widze sensu w siedzeniu na kompie do białego rana gdy nie mam nic ciekawego do roboty oprócz grania w jedną czy dwie gry i surfowania po necie. Poza tym nie mam też siły :D Zawsze jestem tak zmeczony, że okolo 2 chce czy nie - zasypiam ;)

Hehe tez tak mialem przez poltora miesiaca wakacji. Narazie mi przeszlo. :P Tylko drazni mnie wstawanie o 12 w poludnie. Pol dnia sie traci potem na ogarniecie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwal- też mi się zdarza zapomnieć o takich rzeczach jak jedzenie/sen/toaleta i jakoś to wytrzymuje xD pare tygodni temu nic nie jadłem przez ładnych parenaście )ok. 30-32 godzin nie jadłem- a czemu? Bo nie miałem na nic ochoty tylko na pierogi, a że nie chciało mi się do sklepu lecieć to już druga sprawa [; xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwal- też mi się zdarza zapomnieć o takich rzeczach jak jedzenie/sen/toaleta i jakoś to wytrzymuje xD pare tygodni temu nic nie jadłem przez ładnych parenaście )ok. 30-32 godzin nie jadłem- a czemu? Bo nie miałem na nic ochoty tylko na pierogi, a że nie chciało mi się do sklepu lecieć to już druga sprawa [; xD

Dziecko...

 

Ile Ty masz lat? Przeciez jesteś rocznik 1992 i rodzice powinni się za Ciebie ostro wziąć.

 

Paranoja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol...

Każde jajko w mojej lodówce ma po 2 żółtka :lol2: .

Dobrze ze tylko te w lodowce. ;DDD

 

Hej co tu tak cicho :D Idzie ktoś ze ma partyjkę w cs. 1.6 ?? :lol:

Zagral bym ale po pierwsze nie gralem ze 2 miesiace a po drugie ide sobie robic obiad. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Wyraz "psychiczny" proszę traktować w przenośni. :-)

Cóż otoczenie najbliższe mojej (czyt. klasa) po pierwsze chyba tak twierdzi spowodu hmm gustu muzycznego (słucha rock'a, muzyki lat 60 (głównie big beat), ogólnie raczej muzyka europejska z naciskiem na angielską (wielka fanka Beatles'ów), upodobań (nie nosi różu, nie słucha pop'u, nie gada z koleżankami o m.in kosmetykach, nie lubi Bravo Girl, nie lubi www typu epuls.pl, w przeciwieństwie do większości młodzieży (nie mówię o osobach starszych odemnie) nosi trampki/glany bo lubi, a nie bo taka moda czy "bo ta z B27 ma").

Dla mojego otoczenia to muzyka także (starsi i znajomi nie mogą zrozumieć, że punk-rock czy metal to nie chwilowe zauroczenie na jeden sezon).

W sumie dużo tego by było do pisania. :-)

 

ps. Czy naprzykład spontaniczne wybuchy radości na środku ulicy spowodowane przejechane, cytuje: "różowym autobusikiem", są dla Was dziwne ?

Albo czy stanie przez 3 godziny na peronie PKP i radosne wrzaski na widok każdego przejeżdżającego pociągu są dla Was dziwne ?

A także specjalnie dłuższy spacer, bo jedyna ławka u Niej na mieście gdzie jak dotąd siedzieliśmy była zajęta i czekanie aż się zwolni. też jest dla Was dziwne?

 

Tak tak, dla Nas nie. :-)

Rozjaśniło to trochę sytuację. ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moim zdanie to ty ze woja dziewczyna jestes normalny, a twoje 'kolezanki' maja cos nie tak z glowa jezeli dla nich modne jest sluchanie blog1337.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blog 27 był nie celowo (w sumie równie dobrze moja koleżanka może powiedzieć, że moje Children of Bodom to muzyka dla poprańców), ale taka prawda, że czasem "Dzieci Pokolenia Bravo Girl" wzorują się na ubiorze swych cOOl zespołów.

W sumie ja do nikogo nic nie mam, każdy gatunek jest ok (oczywyście zależy dla jednych taki, a dla drugich taki).

Ale smutna prawda, że w tym wieku zna się mało osób odróżniających się (a przy tym wartościowych).

 

Make peace, not war. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo makrokeszy.

Z półtora miesiąca temu sobie pojechałem na rowerku. Kulturalnie. Z powodu lenistwa(nie chciało mi sie rowera znosic ze skarpy i takiej se chopki(nie skacze na rowerku) sobie zjechałem i skoczyłem. A debil na makrokeszu co dostał na komunie powtórzył to(ja mam hardtaila a on dwa amory to ma lepszy rower :D :D :D). I sie mu załamał tylni amor. Załatwił sie na cacy, mostek w brzuchu, na czaszce z 20 szwów, zębów połowa brak. Na szczęście chłopak już ze szpitala wyszedł.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mój makrokesz się jeszcze trzyma (choć przedni amor mu złamałem :P musiałem zmieniać: nie ma jak do roweru za 700zł dać amor za 200zł, ale nie będe brał czegoś za 50zł co po miesiącu zaś będzie do zmiany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz amorów. A wtedy joko nie robiło złych rowerów były lepsze od makrokeszy. Miałem sobie takiego jak chodziłem do 1-2 klasy i jeździ gdzieś do dzisiaj.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...