Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

BTW :wink: -> 2151568[/snapback]

To chyba mój pierwszy topic na oślej :D
Pierwszy ale konkretny :) Więcej takich :)

Co do %% dla chcącego nic trudnego, moderatorzy mają napewno w magazynie jakieś :)

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że dziś w całej polsce nie sprzedają alka to jeszcze nic w porównaniu do tego co sie w mojej miescinie (Szczecinek) dzieje od kilku miesiecy...

 

Weszła ustawa że sklepy mogą być otwarte tylko do 22, żaden sklep nie może być otwarty dłużej, wyjątkiem są stacje benzynowe. To jescze nic, lokale (bary, puby, itp.) mogą być otwarte tylko do 1:00, także przychodzi piątek, sobota, idziesz se popić jakiegoś piwka a oni cię o pierwszej wyrzucają z lokalu bo muszą zamykać, co lepsze od północy przestają sprzedawać w niektórych alkohol ("bo zaraz zamykamy").

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ofpyte! co w tym kraju sie dzieje -_- ja myslalem ze dzien "bez alkoholu" to ma byc tylko w dzien dziecka i ten pomysl akurat jeszcze ujdzie, ale z powodu przyjazdu papieża ? szok

usprawinili by niesprzedawanie alkoholu nieletnim a nie jakies dni prohibicji nam tu robią ... wrrrr :angry:

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak ten kto bedzie chciał sie schlac to to zrobi ...

Zaprzyjaźniony sklep osiedlowy, a jak :)

Ewentualnie domowa produkcja ;)

Redds nie jest zły :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benedykt wyglada jak jakis szatan, te jego oczy omg boje sie go.

A tak na serio to warto bez uprzedzeń i emocji przeczytać to co ma do powiedzenia, np. teraz w Polsce. Na własny użytek i pod rozwagę. Bo ma dużo do powiedzenia przemyślanych rzeczy.

 

Żeby nie wszczynać wojny EOT z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Jak patrze na posty niektorych osob, mam wrazenie ze cofam sie do sredniowiecza i czasow palenia czarownic na stosie :? Panowie, troche powagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że dziś w całej polsce nie sprzedają alka to jeszcze nic w porównaniu do tego co sie w mojej miescinie (Szczecinek) dzieje od kilku miesiecy...

 

Weszła ustawa że sklepy mogą być otwarte tylko do 22, żaden sklep nie może być otwarty dłużej, wyjątkiem są stacje benzynowe. To jescze nic, lokale (bary, puby, itp.) mogą być otwarte tylko do 1:00, także przychodzi piątek, sobota, idziesz se popić jakiegoś piwka a oni cię o pierwszej wyrzucają z lokalu bo muszą zamykać, co lepsze od północy przestają sprzedawać w niektórych alkohol ("bo zaraz zamykamy").

Kurna, a myślałem że tak tylko na Litwie potrafią.

Byliśmy w Wilnie w zeszłym roku...

Sączymy browarka (kto sączy ten sączy ;) )w centrum miasta, w jednym z lokali, a tu przychodzi kelnerka i mówi żeby się zbierać, bo o 12 zamykają :/

No i trzeba było zrobić zakupy i dokończyć imprezę w hotelu (do 5 rano :] ).

 

Btw- nie wiem jak wy, ale ja mam zawsze zapas alko w domu... rezerwa dwuimprezowa (czyli alkoholi >= 40% jakies 5 butli, piwa- wystarczająco, alkoholi ekstremalnych- śliwowica, absynt, miód pitny, etc.- wystarczająco). Do tego dochodzi butla 5l wina do obiadu, przywożona z czech/słowacji/węgier co jakiś czas :]

Wszystko zgodnie z zasadą PZU (nie tą "pier... zawsze uśmiechnięty", tylko tą normalną ;) ).

Idę coś zjeść (nie wypić :P ).

 

.:.:EdiT:.:.

Ale się w godzinę wstrzeliłem ;)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

a se takie sprawy na balkonie motam :)

sorki za jakosc ale to tylko telefon + jego "lampa błyskowa"

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopie co Ty gadasz, ja tam widze pyszne mięsko nie telefon :lol:

 

BTW.Podziel sie ;D

nie oddam, ewentualnie jak wpadniesz z browarkiem (u mnie w miescie nie ma dzis problemow z zakupem na szczescie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a se takie sprawy na balkonie motam :)

[img.]http://img146.imageshack.us/img146/6807/dsc000484bj.jpg[/img]

 

 

sorki za jakosc ale to tylko telefon

Ja tam widzę grill a nie telefon ;)

 

Wiecie co?

Ten temat to przypomnienie Starego Dobrego Testowego ;] (z czasów jak każdy test miał kilka-kilkanaście odpowiedzi)

 

.:.:edit:.:.

meeron: pierwszy :/ to przez lagi chyba ;)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przydalo by sie otworzyc testowe w koncu jestesmy juz na PurePC, a nie na Tweaku ;). Troche luzniejsza atmosferka by wszystkim dobrze zrobila bez przegiec oczywiscie ;). Kto jest za? Moze by sie jakas petycje do adminow wyslalo :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z masy rowerowej.. ekhem... "przypadkowego spotkania sie rowerzystow" ;) przejezdzajac przez starowke zauwayzlem ze ogrodki byly puste chodz otwarte :) (slownie: PUSTE) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2151508[/snapback]

przeciez to nie alkohol :lol: :lol:

Nom, to oranżadka gazowana a w dodatku mdła jak cholera.

 

Bo to napój bogów ;) :lol:

Jasne, prawdziwy napój bogów - ambrozja. Największe ścierwo jaki jest, to właśnie ten browar.

 

Jedyne co można było dostać do 4,5% alk. :( Obszedłem duuuuużo sklepów i nigdzie nie chcieli sprzedać. W biedronce to nawet całe palety z piwkiem gdzieś poukrywali :)

Zapomiałeś dodać jednej rzeczy - obeszliśmy, a nie obszedłeś ;)

 

Ale w przyszłym tygodniu walniemy coś porządniejszego... :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wstydu oszczędź. Ale jakoś spiliśmy te siuchy. Reeds to kupa i tyle.

Nom, to oranżadka gazowana a w dodatku mdła jak cholera.

Jasne, prawdziwy napój bogów - ambrozja. Największe ścierwo jaki jest, to właśnie ten browar.

Sie nie bulwersuj ;) Bez tego piwa, to z kobietą gdziekolwiek ani rusz, bo innego nie wypije, także jakiś pożytek z tego jest :D A co do przyjazdu papy, to u mnie w mieście to kaine problem z alko. Mówisz - masz :ploom: plÓm

 

A jak wam nudno, to uszyjta sobie zosie, fajna rzecz! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam i mnie jedna rzecz przeraza.

Czy rzeczywiscie ludzie tutaj sa tak mlodzi ze nie pamietaja ze jak poprzednio byl w Polsce ś.p. Jan Paweł II to tez nie sprzedawali alkoholu?

 

Mam rozumiec ze wtedy saczyliscie kubusia ogladajac 5-10-15 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam i mnie jedna rzecz przeraza.

Czy rzeczywiscie ludzie tutaj sa tak mlodzi ze nie pamietaja ze jak poprzednio byl w Polsce ś.p. Jan Paweł II to tez nie sprzedawali alkoholu?

 

Mam rozumiec ze wtedy saczyliscie kubusia ogladajac 5-10-15 :P

Nie są młodzi, ale nie zaśmiecają sobie pamięci drobiazgami jak prohibicja sprzed paru lat. Inna sprawa, że wtedy większości nie było jeszcze na forum (w tym mnie), więc nie było komu roztrząsać tego tematu ;)

 

P.S. Czemu zmieniłeś AV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...