Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam i mnie jedna rzecz przeraza.

Czy rzeczywiscie ludzie tutaj sa tak mlodzi ze nie pamietaja ze jak poprzednio byl w Polsce ś.p. Jan Paweł II to tez nie sprzedawali alkoholu?

 

Mam rozumiec ze wtedy saczyliscie kubusia ogladajac 5-10-15 :P

Ja szczerze to nie pamietam czy sprzedawali alkohol. W sumie to nie wiem skad te oburzenie co niektorych... Nie wiem jak jest z tym zakazem nie interesuje sie tym przyznam. Ale dzis kupywalem piwo bez problemu w knajpie i w sklepie. To niby gdzie ten zakaz obowiazuje ?

 

Ja tam swojego AV nie zmienielem od samego poczatku ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze to nie pamietam czy sprzedawali alkohol. W sumie to nie wiem skad te oburzenie co niektorych... Nie wiem jak jest z tym zakazem nie interesuje sie tym przyznam. Ale dzis kupywalem piwo bez problemu w knajpie i w sklepie. To niby gdzie ten zakaz obowiazuje ?

W Warszawie i na całej trasie przejazdu/przebywania papieża (teoretycznie rzecz jasna :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez :) Zmienialem pare razy ale szybko wrocilem do klasycznego kotka :)

A ja od zawsze mam tego samego Av i mi dobrze z nim :)

 

Nie wiem jak wy ale ja ide browarka wypic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrr wrocilem z roboty, pije browarka i ...

nudno jest :lol:

Przy browaze nigdy nie jest nudno........zawsze jak zacznie sie robic nudno mozna wypic nastepnego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

A ja wypilem mleko bananowe :) Polecam,do fajnego filmu teraz :) Sobie wciagne zakonnice (tylko bez skojarzen) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Bierzesz zakonnice, kladziesz na kaloryfer, po tygodniu zdejmujesz, kruszysz i wciagasz :lol:

 

hydro, przyznaj sie, ze o takie wciaganie Ci chodzilo ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Niektorzy studia skonczyli lata swiet(l)ne temu :D Polecam,wciagnijcie zakonnice :D Co prawda w niektorych momentach sie wystraszylem co sie dzialo :D ale Wy tez byscie sie wystraszyli podczas takich....scen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Jak się znajdzie jakiś temat z umiarkowanymi głupotami, to przez parę dni może być otwarty :]

trzeba tylko trafić na odpowiedni moment i dobrego twórcę ludowego.

 

A nawiązując jeszcze do AV- mój się kilku wersji doczekał, a dalej nie wiem z jakiego filmu/komiksu/strony/innego jest ta owieczka. A szukałem tego już kilkakrotnie.

Btw- ParanoiK i tak zawsze miał najlepsze AV ;) (e.g. pomidor)

 

.:.:Edit:.:.

Znowu się wstrzeliłem w pełną godzinę... jestem mastah i zrobiłem to bez czitu :P

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się wstrzeliłem w pełną godzinę... jestem mastah i zrobiłem to bez czitu

Ale to był zupełny przypadek czy celowałeś? :D

 

Co do Av, to mój przedstawia moją gębę, jest to 3 wersja. Pierwsza to była Pink See z IPB Comunnity pack, druga to niebiesko-żółta flaga Windows, a jaka jest teraz opisywać nie muszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

MareCeK, tak jak uczylem :lol:

 

.:::PaStA:::., nie strasz ludzi na forum ;] Rano wstaje, ptaszki za oknem cwierkaja, sloneczko swieci, a tu patrze, Twoje foto... Caly dzien w plecy :lol:

 

Dzolk ofkors ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to był zupełny przypadek czy celowałeś? :D

 

Co do Av, to mój przedstawia moją gębę, jest to 3 wersja. Pierwsza to była Pink See z IPB Comunnity pack, druga to niebiesko-żółta flaga Windows, a jaka jest teraz opisywać nie muszę

100% przypadku. Ale drugi raz w tym samym temacie... to się rzadko zdarza :]

 

.:edit:.:.

No i trafiłem tym razem w 'magiczną' 10:10. Owned... już tu więcej nie piszę :lol:

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testowego - huh zle Wam ze temat ciagle jest otwarty i trzyma sie dobrych kilka godzin? Mozna z tym skonczyc :P

A wracajac do nudow - ladna pogoda + opuchniete oczka - cholera szkoda ze 1) wchlaniam kanapki ( sniadanies minimalis ) 2) za wczesnie na browares ( skocz tu, skocz tam, a etylina idzie do atmosfery :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

A ja wlasnie ide sobie zrobic jakas szame ;> Poza tym mam burdel w pokoju, a nie chce mi sie sprzatnac (: Jest tu jakis cwaniak, co za 5 ogarnie mi ten chlew ? ;]

 

Pierwszy post na nowej stronie owned :lol:

 

Pluskwa, bylem pierwsiejszy ;)

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...