Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

hmm wlasnie wstalem.. patrze za okno.. niby chodniki suche, nie pada... ale chmury takie jak by zaraz mialo padac

U mnie taka sama pogoda ale mi to wcale nie przeszkadza :D Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Drastycznie spadłem z 3 miejsca na 7, nie było mnie tu od połowy strony 47 i tyle postów natrzaskaliście, nie ma to jak wyjazdy ;) Wróciłem wczoraj ale od razu do łóżka bo dzisiaj rano znowu wyjazd był około 9 i powrót o 13 ;] A więc witam wszystkich :] Neo_x może wpadniesz kiedyś na ochote?? Pojeździmy na rowerkach bo można fajnie miejsca tu znaleść ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wlasnie sie pogoda zepsula.... padac zaczelo... bylem w parku na tym festynie.. to nie festyn tylko jakis zart... czy oni wszystkie publiczne imprezy robia dzisiaj tylko dla dzieci ponizej 10 roku zycia? stoi pare stoisk z zabawkami, pare miejsc z jedzeniem typu kielbasa... nawet glupiego browaru nie ma... do tego jakies bachory dra ryja na scenie do mikrofonu.. a ta scena to jest wielkosci chyba 3 na 3 m.. a do tego ma taki daszek jak te namioty na gieldach... z roku na rok jest coraz gorzej... ze 2-3 lata temu pamietam ze kiedys sie tam fajnie bawilismy z kumplami... spoko zespoly, fajna organizacja, kupa ludzi i co 3 m namiot z browarem po 4-5 zl.. bylo mozna posluchac fajnej muzy w fajnym towarzystwie przy rozmowie o [ciach!]lach.. a teraz? gorzej niz tragedia...

Grzechu... raczej na ochote troche daleko mam i nie jezdzimy tam... nie wiem gdzie tam mozna poskakac.. ostatnio jezdzilimy po parku agrykola, po obszarach niedaleko mostu siekierkowskiego.. a na ochote troche w zupelnie inna strone :) to raczej Ty gdzies przyjedz jak sie z chlopakami umowie gdzies na miescie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam tak, że podczas deszczu jakoś lepiej mi się śpi tudzież leży

 

a jak jest u Was???

Tak samo ;), słuchawki na uszy i chillout na kanapie przy jakiś miłych ambient'owych dźwiękach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow... przez 2 h nikt nie odpowiedział w typ temacie :blink:

 

Topic zanika :lol2:

Chat tez jakby zanikał :blink: są tylko dwie osoby ja i Misiu15go może ktoś się wbije na chata???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku#@$^% AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH patrzcie :lol: :lol: :lol:

jak pies spi :lol: http://video.google.com/videoplay?docid=1408078591905830523

a tutaj w formie mp3: http://rapidshare.de/files/22211170/Sun-Ju...8-2006.mp3.html

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w wiosce powódz , woda wyższa niż w 1998,2000,2003 , na szczęscie daleko mieszkam od rzeki , która teraz wyglonda jak wisła w kraku a normalnie ma 10m szerokosci i metr głębokosci , swoją droga w gminie pracuja jakieś głąby że daja pozwolenia na budowy domów na terenach zalewowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku#@$^% AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH patrzcie :lol: :lol: :lol:

jak pies spi :lol: http://video.google.com/videoplay?docid=1408078591905830523

a tutaj w formie mp3: http://rapidshare.de/files/22211170/Sun-Ju...8-2006.mp3.html

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Slodki jak niemowlak xD nie no te psy sa fajne niewiem w czym one tobie nie pasuje, ze sie zlal bez przesady to jst jeszcze "szczeniak" albo tak wychowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...