Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Klikasz na zaznaczone miejsce:

Dzieki ;) Ale n00b byl ze mnie :oops: :lol2:

 

Mam nadzieję, że mu za to żadnej krzywdy nie uczyniłeś??

Sikor zapewne tylko zartowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oołł sh!t...

Skakałem sobie po dachach (parkour rlz !) przez 2 h i wszystko było ok.

Wracałem do domu i chciałem przeskoczyć kwietnik (takie coś do czego wkładają kwiatki i kładą tą na ulicy) i źle wylądowałem i chyba skręciłem nogę :oops:

 

Kurczę, ale ze mnie kaleka :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tamtym roku jeżdziłem na motorowerze bez papierów itp. ;) dosłownie wszędzie, a mnie je%^&$ prawie pod :mad:

a jaki z tego morał?

 

Przecież ten temat miał trwać po wieki, a wy tu o zamknięciu :blink:

:lol2: :lol2: ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką myśl do ilu postów dojdzie ten temat 2k czy więcej prosiłbym moderację o poczekanie do magicznej liczby 10 k i potem bana dla głównych postfuckerów lub nagroda główna przeniesienie serwera forum do domu zwycycięzcy oczywiście laureat głównej nagrody pokrywa koszty utrzumania oraz serwisowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką myśl do ilu postów dojdzie ten temat 2k czy więcej prosiłbym moderację o poczekanie do magicznej liczby 10 k i potem bana dla głównych postfuckerów lub nagroda główna przeniesienie serwera forum do domu zwycycięzcy oczywiście laureat głównej nagrody pokrywa koszty utrzumania oraz serwisowania

Ten pomysł z nagrodą lepsiejszy :)

Nie ma jak motywowanie pozytywne! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkońcu na nagrodę główną trzeba się ostro napracować mam kumpla w klasie który na bank będzie miał poprawną z zachowania i od 2 tygodni nie widziałem go w szkole tylko dzisiaj był na polskim wychowawczyni powiedział że musi zapracować na poprawną bo inaczej to by się zmarnowała ona na n8iego wydałra morde to wyszegł po polskim do omu i do końca roku chyba go nie zobaczymy przynajmiej spokój jest na lekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego, to nawet ten temat nie wytrzyma. :twisted2:

 

Pa, pa, Neo_x. :lol2:

oj literowka :P

 

wheelerfan jak widac chyba nic nie zrobil :P

tyle czasu mnie nie bylo i wciaz jestem na 1 miejscu w postfuckerstwie :P :P a teraz ide sprzatac bo syf w pokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu zdołowany hydro coś nie zaliczone czy co ?

HDR_o :P A czemu zdolowany ?? Ktos 3 dni 3ma mnie w ultra niepewnosci.Marco mozesz naraxzie zmienic hydro na HDR_o ale jesli bedzie tak do piatku jak jest to dopisz zdolowany.

hydro czeka na rozwiazanie dot. spraw sercowych

Mozna tak powiedziec Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem,ze prawie w kazdym temacie o grach jestem w czolowce jesli chodzi o PF.Jakby hydro dodac do hydro2 to kto wie,czy nie byl bym w czolwce ogolnej :) Jeszcze jak teraz dojdzie HDR_o to juz calkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa zrób sobie konto HDR_o i zacznij rozmowe z hydro i hydro2 w jakimś temacie ;)

hydro2 ma bana więc z nim nie pogada :wink: :lol2:

 

 

BTW: hydro co Ty taki przygnębiony??

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy przez te PF dlugo nasz hydro1 pozyje na forum ;) ( w temacie o TR:L hydro2 ma 202 posty :lol: i oczywiscie w czolowce ;) ) Prawdziwy maniak serii

 

Dzis mialem szatanski dzien. Spoznilem sie do roboty prawie 1:20 minut z pewnych powodow do tego rozladowala mi sie komorka i nie bylo jak zadzwonic. Troszke mialem spiecie z szefuniem. Chcialem na glos krzyknac ze to sprawka szatana ale szkoda mi tej pracy, bo dobrze nawet placa ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do Marco by zmienil mi nicka Hydro na HDR_o,zacznijcie sie przyzwyczajac :P

@Maciag - patrz wyzej - post 1724

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Serdeczne dzieki :)

Mam dysk 800 Mb @ Windows 98 [; Sciagam wlasnie instalacje jav'y i zobacze, czy dam rade wejsc, bo bez tego wiesza mi sie ie [;

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja dziś, w dzień szatana wymontowałem drzwi od swojego pokoju z zawiasów i umyłem je (były całe pomalowane markerem, pare lat złości na nich było :))

Papier ścierny + żrący płyn do kibla i spoko, tylko troche je zżarło :P

 

Coś mniej przybywa w tym temacie stron od założenia chata :)

Page 59 owned by AragornPL :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...