Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

ee, 400km to troche za daleko imho zeby sie z kimkolwiek spotykac. U mnie nie przeszloby to, za stary jestem i za leniwy na takie podroze. BTW to ja nawet nie mam telefonu ;)

Jakby się spotykali w połowie drogi to by było 200Km :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki onanista sprzetowy z Ciebie i nie masz telefonu ? :huh: ;)

Od stycznia nie uzywam telefonu. Uznalem to za strate czasu. Ja nie mam potrzeb dzwonienia do nikogo. Do mnie dzwonili i o cos pytali sluzbowo i prywatnie. Po co mi to? Sa ciekawsze rzeczy niz rozmawianie przez telefon ;)

Jako onanista zaspokajam sie onanistycznym PDA :) Ewentualnie mozna ze mna pogadac przez skype czasami jak wlacze w pda wifi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Zdrowy tryb myslenia :) Bym sobie zakupil jakis tani PDA - co mozesz polecic z dolnej polki cenowej ? Nie sugeruje ceny, zdaje sie na Twoja wiedze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak do 500-600 to poszukaj na allegro Tx (jak wolisz palmOS) lub HP 4150 jak wolisz windowsa. Palm dziala niezawodnie ale ma troche ograniczen przy niektorych zastosowaniach. Windows dziala zawodnie ale mozna zrobic praktycznie tyle co na pececie. Jak calkiem tanio to jakie M105, ktory sprawdzi sie do czytania ksiazek i notatnika. Ewentyalnie jakies sony za 200-300. One maja doskonale ekrany 320x320 i PalmOS. Sprecyzuj do czego chcesz uzywac pda to podpowiem wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Chce miec mobilna baze danych, od czasu do czasu w cos zagrac i byc moze (o ile jest taka mozliwosc) wyswietlic jakis failm :) Chce miec podreczna zabawke - tak tez mozna to nazwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem ze sklemu komputerowego, obsługa nieziemska. Zapytałem o karty TransFlash to mi koleś coś tłumaczył o nartach i rowerach :mur: ten sklep z tego słynie :)

 

JA: Macie na stanie jakieś nagrywaki DVD zapisujące z prędkością 16x

Kolo: Nie wiem, zresztą po co to Panu 16x i tak nie ma takich płyt co by tak szybko dało się nagrać !

 

JA: Macie może dyski 200 Gb na Ata ?

Kolo : Ide ?

Ja : Ata !

Kolo : Ide ?

Ja : tak, Ide ? (dałem za wygraną)

Kolo : Na Ide mamy ale tylko 40 Gb bo po co większe, ludzie teraz kupują nagrywarki DVD i od razu wypalają dane bo to się bardziej opłaca ! :mur:

 

 

Kilka miechów temu chciałem kupić płytkę Asusa, była na allegro ale wolałem kupić na miejscu.

JA : Witam, jest możliwość sprowadzenia takiej płyty ASUS model XXXX

Kolo : Już sprawdzam ..., e tam co Pan będziesz jakąś taką dziwną kupował, tu na stanie mam Gigabyte ZZZZ bardzo dobra firma o ile nie lepsza od Asusa, zaraz zobaczymy co ona tam ma.

Otwiera pudło.

Ooo no Usb ma, 4 wejścia na ramy !!!, noooo agp jest 4x i 8x, wejście na mysz i klawiaturę ...... noooooo i PCI nawet jest ! i to aż 4 wejścia !!!!! Mówię ci to jest dobra firma, kup ją bo jest naprawdę dobra i wcale się nie psują !

:mur: :mur: To tylko kilka przykładów, bywało gorzej ! :mur: :mur:

Utwierdziło mnie to tylko w jednym ! Kupuję tylko na allegro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neo_x

Ty do szkoły na rowerze jeździasz??

przewaznie tak :) akurat w koncu dzisiaj na piechte polazlem bo nie chcialo mi sie znosic rowerka.. ale jak jest pogoda i cieplo to wsiadam i jade... zapewne chciales zapytac gdzie go trzymam ;) mam szatnie zamykane w szkole specjalnie na rowery wydzielone... a ze tylko ja przyjezdzam na rowerze to wozna zamyka szatnie na klucz i tylko mi otwiera ta w ktorej stoi rower :) tak wiec i bac sie nie musze ze jak przyjde po lekcjach to juz rowerka nie bedzie :)

 

a teraz ide siac bo cos mnie z nog zwala ;) i to nie jest wina alkoholu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewaznie tak :) akurat w koncu dzisiaj na piechte polazlem bo nie chcialo mi sie znosic rowerka.. ale jak jest pogoda i cieplo to wsiadam i jade... zapewne chciales zapytac gdzie go trzymam ;) mam szatnie zamykane w szkole specjalnie na rowery wydzielone... a ze tylko ja przyjezdzam na rowerze to wozna zamyka szatnie na klucz i tylko mi otwiera ta w ktorej stoi rower :) tak wiec i bac sie nie musze ze jak przyjde po lekcjach to juz rowerka nie bedzie :)

 

a teraz ide siac bo cos mnie z nog zwala ;) i to nie jest wina alkoholu ;)

No to masz fajowo!

Ja tam wprawdzie szkołu już dawno ukończyłem, ale nie słyszałem, żeby u nas ekstra rowerowe szatnie gdzieś mieli :(

A szkoda, bo pewno by młodziaki, chętnie do szkoly na bajkach śmigały.

Ale skoro nie ma ich gdzie bezpiecznie zostawić, to trza per pedes zaiwaniać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Chodzenie klasyczna forma transportu :) Sikor, a jak widzisz chodzenie z taczka piwa ? To chyba jeszcze bardziej zdrowe niz samo chodzenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie klasyczna forma transportu :) Sikor, a jak widzisz chodzenie z taczka piwa ? To chyba jeszcze bardziej zdrowe niz samo chodzenie :lol:

Chodzenie z taczką jest do doopy, jako pozbawione sensu i przyszłości. Co innego sama taczka piwa. Ta jest bardzo zdrowa, szczególnie na nerki. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dont stresuj się. :-P Chodzenie też jest zdrowe. :-P

To akurat nie mój problem tylko dziecięcia.

Choć akurat, ja bardzo lubię pomykać na rowerze.

Tyle, że jak sobie pomyślę jaki to w większości miejsc kłopot z jego bezpiecznym pozostawieniem, to mi się odechciewa i rzeczywiście zdrowo na piechotę pomykam.

Dlatego zazdroszczę Neo_X, że ma gdzie bike'a bezpiecznie zostawić, jak jedzie się kształcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Oj Sikor, zawsze jak idziesz z taka taczka mozesz sie zatrzymac i chwycic zlocisty napoj :D W tym wypadku masz dostepne az dwa dobra dla zdrowia: chodzenie i zlocisty napoj w jednym ;)

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Sikor, zawsze jak idziesz z taka taczka mozesz sie zatrzymac i chwycic zlocisty napoj :D W tym wypadku masz dostepne az dwa dobra dla zdrowia: chodzenie i zlocisty napoj w jednym ;)

No nie wiem, czy to takie zdrowe do końca. Po którymś zabiegu zdrowotnym taczka zaczyna prowadzić Ciebie, a po kolejnym istnieje zagrożenie odwiezienia Ciebie do jednego z droższych hoteli (ale za to z full serwisem - bicze wodne, masaże i te sprawy :twisted: ) przez radio taxi 997. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Bicze wodne i masaz twardej posadzki izby wytrzezwien :twisted2: Racja, ale taczka moze rowniez zaprowadzic nas/mnie/Ciebie w calkiem ustronne i przyjemne miejsca :) Na lono, nie koniecznie natury :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morde kopane, nie spałem 26 godzin i już kładłem się do wyra gdy nagle do mojego pokoju wparował stary i mówi "Wstawaj trzeba zaiwaniać do XXX zapłacić ileś tam złociszy bo dzisiaj mija termin" Zwlokłem się z wyra i szykuje się do wyjazdu... jak mnie guarana nie rozbudzi to chyba będzie mój ostatni post :(

Słonko ładnie świeci, dobry dzień na śmierć a co mi tam przecież nie można żyć wiecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrywaj rupiecie i jedz do XXX zaplacic XXX zl.

Hehehe nie muszę jechać, okazało się ,że mają konto w tym samym banku co ja, przelewik już zrobiłem. Guaran dała takiego kopa ,że nie będę spać przez kolejne 6 godz. :(

 

------EDIT

61 strona jest moja :)

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...