Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jest wieczorami, kiedy chmury pojda fpizdzietz :lol: W nocy mamy piekne, rozgwiezdzone niebo i wielki ksiezyc :D

Taaa. Tyle, że przy obecnych dziennych temperaturach w granicach 10-15 stopni ziemia nie jest w stanie porządnie się nagrzać. Do tego bezchmurne niebo oznacza duży spadek temperatury, czyli potwornie chłodny poranek.

 

A tak odnośnie nauki: Byłem w podstawówce i się nie uczyłem. W LO to samo. Teraz studiuję i nadal się nie uczę. Aby było ciekawiej, to np z anglika mam lepsze oceny teraz, niż w LO.

Jak się ma odpowiedni stosunek do nauki (lekki i przyjemny), to nawet studia są jedną wielką przerwą między zajęciami - no, może z małymi elementami grozy, gdy się podchodzi 5 raz do tego samego egzaminu. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem zrobić zadanie z biologi

 

ale mam gościa z polaka teraz(bo mam władze wystawianie ocen) chce się zemścić za tych 5 wykończonych nauczycieli w gim z polskiego, jaka to wdzięczność żę go szanowaliśmy i oszczędzaliśmy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi oceny wystawiają już jutro tak więc w piątek mogę nie iść ;p

nóp.

 

ostatnie dni szkoły sycą. :>

robisz co chcesz, a zachowania nie obniżą. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wajhę konferecja dopiero 19 a moja wychowawczyni wyjechałe a dali mi taką w zastępstwie żę za godzinkę ci zachowanie ujebie masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylka ja sie nudze i od miesiaca jezdze rowerkiem wieczorami nad morze ?

ps. Dzis bylo naaaaprawde cieplo nad morzem :D takie przyjemny delikatny wiaterek :D cos wspanialego...no i ta dzika plaza :D

Ja, rower i mp3 - nic nas nie zatrzyma :D chociaz....fajnie byloby znow z kims polezec nad morzem pod golym niebem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us
ZIBI_PL, Ty to masz bracie fajnie :rolleyes: Tez bym tak chcial... Morze, rower, mp3... Rozmarzylem sie... Bez kitu, normalnie sie rozmarzylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze forum :D Ono Cie nigdy nie opusci (chyba, ze "osiagniesz" status banned):wink:

Santi,forum mnie moze nie opusci,ale pewnie znalazl by sie nie jeden z tego forum, ktory chcialby bym to ja opuscil to forum :P a co do panny to tak,ale w sensie,ze narazie musimy dac spokoj our relationship chodz kontakt chcemy utrzymac, ale to nie the same.W sumie do tej pory nie rozumiem tego zdarzenia,ale coz,ciezko jest :P:(

BTW - widze,ze jestem HDR_o - thx Marco :D

Edytowane przez HDR_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylka ja sie nudze i od miesiaca jezdze rowerkiem wieczorami nad morze ?

ps. Dzis bylo naaaaprawde cieplo nad morzem :D takie przyjemny delikatny wiaterek :D cos wspanialego...no i ta dzika plaza :D

Ja, rower i mp3 - nic nas nie zatrzyma :D chociaz....fajnie byloby znow z kims polezec nad morzem pod golym niebem B)

ja nie jezdze nad morze :D ja moge z Toba polezec pare dni ;PP tylko zalatw mi free transport, nocleg, zarcie i jakies mycie ;PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Nareszcie, po pol roku doczekalem sie rolet w oknach w chalupie :lol: W sumie wyszly mnie 2 tys. :lol2: Tysiac wydane na marne, poszlo w kredyt - koles nie zalozyl rolet, choc imo mial pol roku na to :mur: Teraz w tydzien mam zalozone od innego goscia :D Nareszcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi,forum mnie moze nie opusci,ale pewnie znalazl by sie nie jeden z tego forum, ktory chcialby bym to ja opuscil to forum :P a co do panny to tak,ale w sensie,ze narazie musimy dac spokoj our relationship chodz kontakt chcemy utrzymac, ale to nie the same.W sumie do tej pory nie rozumiem tego zdarzenia,ale coz,ciezko jest :P:(

BTW - widze,ze jestem HDR_o - thx Marco :D

Ja tam jestem po Twojej stronie ;) A co do Twojej historii to imo trudno taki kontakt utrzymac na dluzsza mete. Przynajmniej ja mam z tym problemy :blink: No, ale to nie topik o zwierzeniach :P Jak to sie mowi raz na wozie, raz pod wozem. Kazdy dzien jest wyzwaniem i trzeba isc do przodu wyznaczajac sobie nowe cele ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja nie mam jeszcze ocenek wystawionych ;F przeszedl bym sie na plaze ale nie mam czasu choc jest odemnie jeakies 300-500m. Eh jak zalicze wszystko to sie troche poplazuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten topik jest o wszystkim i tu sie nie da zrobic offtopiku :) Ale mi smutno no i co mam zrobic ::P <znaczek smutku> Budyniu nie mam,kiesielu tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plaza a plaza to jest roznica :D

 

Bo u mnie to czesciej jest calkowicie pusta niz pelna :D A jak jest pusta to rozne fajne rzeczy sie na niej czasami dzieja :D

W sumie to moge biegac nago tylko gorzej jak park przyjedzie :lol2:

Ale jako ze ja mam to na codzien to troche nudne to juz :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie fajnie z tą plażą :rolleyes:

Czy ja wiem ja chodzilem na plaze od 3 roku zycia xD i zaczyna mi sie nudzic i coraz zadziej chodze... Jak juz to wieczorkiem na spacerek (o dziwno wtedy najcieplejsza jest woda :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...