Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

no k@#$a mac... juz dawno nie widzialem zeby polacy tak dobrze grali.. a tu bach 1:0 pare sekund przed koncem.. ja p@#$%^e... ide w csa pograc by odreagowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem przekonany ze polacy przegraja.. ale po tym jak zobaczylem dzisiejsza gre polakow to az mi oczy z oczodolow wyszly... a juz myslalem ze chociaz ten remis 0:0 bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie było źle, naprawde ładnie zagrali, szkoda tej czerwonej kartki i głupio straconej bramki. Brożek powinnien już grać od 50-60 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale widok !

Kaśka złapała ogromną muchę ! :banana:

Robal teraz trzepocze się resztkami sił w śmiertelnym uścisku liścio-macek, efektownie to wygląda ... nareszcie mam maksymalną pojare z maltretowania much, lepsze niż bieganie z dezodorantem i zapalniczką :mrgreen:

Mucha wytrzyma jeszcze góra kilka minut a później zostanie strawiona. Strasznie bzyczy ale i tak się nie wydostanie heheheh. Żryj Kaśka, żryj … a to dopiero początek ! Już nie mogę się doczekać jak złapie jakąś Osę ... a co dopiero Szerszenia ! Komary na przystawkę !

 

Jutro zasadzę 20 nasion różnych odmian rosiczek tropikalnych heheheheh ale będzie masakra, będę musiał trupy na sipie wynosić ... chyba zacznę kręcić film jak to biedny robaczek jest pożerany HAHAHA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale widok !

Kaśka złapała ogromną muchę ! :banana:

Robal teraz trzepocze się resztkami sił w śmiertelnym uścisku liścio-macek, efektownie to wygląda ... nareszcie mam maksymalną pojare z maltretowania much, lepsze niż bieganie z dezodorantem i zapalniczką :mrgreen:

Mucha wytrzyma jeszcze góra kilka minut a później zostanie strawiona. Strasznie bzyczy ale i tak się nie wydostanie heheheh. Żryj Kaśka, żryj … a to dopiero początek ! Już nie mogę się doczekać jak złapie jakąś Osę ... a co dopiero Szerszenia ! Komary na przystawkę !

 

Jutro zasadzę 20 nasion różnych odmian rosiczek tropikalnych heheheheh ale będzie masakra, będę musiał trupy na sipie wynosić ... chyba zacznę kręcić film jak to biedny robaczek jest pożerany HAHAHA :twisted:

:-| :-| ...... :lol: Zabawny jestes do bolu :mur:

 

----------

 

Dzisiaj jak to po pracy i to ze mundial trwa zebralismy sie przy piwku na meczyk i naprawde bylo co ogladac. Ile to razy wrzawa sie podnosila jak Boruc bronil kolejne strzaly ,a ten strzal gdzie pilka sie odbila 2 razy od poprzeczki to w calym pubie tak zagrzmialo ze barman o malo zawalu nie dostal... Emocje byly, szkoda ze tylko ta stracona bramka w sumie latwo. No i Sobolewskiego czerwona kartka. Janas wcale nie kwapil sie ze zmiana i dopiero pod sam koniec. Zagralismy calkiem nize ale potem juz nas zepchneli do obrony. Kondycyjnie nie dalismy juz rady. Pieknie zagral Jelen i Smolarek a strasznie Zurawski... ja tam dzis juz jestem tak padniety ze nie jestem w stanie tego ogarnac. Niech polacy chociaz odejda z honorem i strzela jakiegos gola albo wygraja z Kostaryka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh duza wiekszosc co stawiala ze Polska przegra zmienila zdanie w trakcie meczu... miedzy innymi i ja :) grali ostro, mogli tak dowalic ekwadorowi a mielibysmy spokojniejsze serca i usmiech na ustach z wyjscia z grupy A tak to qmpel musi postawic w sumi elitre bo przegral zaklad ze polska przejdzie dalej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, mecz był naprawde super, szkoda tej jednej bramki

Za niecałą godzine jade na mazury, więc już za chwile muszę się zacząć pakować

Do takiej małej wsi, która leży pomiędzy Szczytnem a Rucianym-Nidą (Babięta :))

Pozdrowienia dla wszystkich PurePCowiczów z tamtej okolicy, może się też udam do Olsztyna (pozdro Niemiec, MaSell, Kas, POWER BY AMD i grobel ;))

Trzymajcie się zdrowo i nie naprodukujcie znowu parunastu stron, wracam w poniedziałek

Nie ma to jak sobie odpocząć od kompa (i tak biore laptopa, ale netu nie mam, więc sie pogra ze znajomymi w Wormsy i HoMM :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema spamery

 

pogoda ładna, jeszcze nie ma zaciepło ale nie najlepiej się to zapowiada

 

idę coś zjeść na śniadanie, może zmieszam dwa kolory polskiej flagi tzn truskawki i mleko albo coś podobnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde jak goraco na procu dzisiaj... nic nie robie na pc a 37 stopni... gdzie srednia w idle wynosi 28-30 stopni ... czuje ze trzeba troche proca odkrecic zeby wieszac mi sie to nie zaczelo... jak wczoraj wlaczylem ship simulator 2006 to temperatura byla w granicy 50 stopni.. ale komp zaczynal dziwnie przymulac... takie sa plusy ladnej pogody za firewallem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w pomorskiem zimno jak smok ... (zero slonca)

Do tego proba naprawy radiostacji reczej Alan ct-145 zakoczylą sie fiaskiem (cholerny stabilizator padł)

 

I wogole jakis dzien do bani..... ale zaraz ide se na rowerek trzepnac 10 km tak dla odprezenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie chce Ci sie go zainstalowac" w formie ze: lenistwo czy w formie ze cos nie dziala?:P

W formie lenistwo :wink:

 

EDIT: Instaluje jednak :P

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie latwiej kupic konto na Allegro ? ;) Znajomy kupil ostatnio konto na steamie i gra do dzis bez problemow :P

 

Dzisisaj to sie mecze przez ten upal i w sumie to sobie odpuszczam rower bo bym chyba padl. Jeden dzien wolnego trzeba wykorzystac na relaks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem :P Teraz Steam coś tam ssa ;)

Nawet Steam ssie.

Potwierdza się tylko moja teza że wszystko ssie :P ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie skonczylem csa na dzisiaj... po ponad 6 godzinach grania :)

no steam musi pobrac kupe update :) a kupowania przez allegro kont steam nie polecam.. ze wzgledu na to ze sprzedane konto mozna bardzo latwo odzyskac od valve.. mimo ze wczesniej konto legalnie kupilismy :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...