Skocz do zawartości
DrKleiner

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

: O

niezle, mozesz wpasc na mazury nim i dac mi sie przejechac ;)

pewnie jakos w srodku wakacji bede na tydzien lub dwa u rodziny w Bialymstoku:P sie zobaczy:>

 

wie ktos moze czy i kiedy bedzie jakis zlocik czy inne targi w Gdansku? tak jak rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp na wieś i tam siedzę.

Przy okazji może znajdę pracę przy zrywaniu chmielu czy innego stuffu tam rosnącego to do zbioru na gitarę będzie.

 

Opyla się mieć domek na wsi. [;

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako że wyjeżdżam tylko na tydzień na wyjazd rowerowy pod namioty a potem siedzę w domu mam zamiar zrobić sobie obudowę z drzewa tak żeby w kompie było tak jak ja chce a nie producenci. Ale mam dostęp do drzewa (znam stolarza) i czy by się opłacało robić obudowy z drzewa koszt produkcji 50zł i później wystawiać na allegro? Czy ktoś to kupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnei że tak mieszkam na wsi to widze jak warszawiacy ciągle kupują działki. :lol2:

Ja też mam działke na wsi, niedaleko Warszawy (wieś się zwie Czachówek) :)

Biore psa, komputer i siedze tam, fajne miejsce :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy by się opłacało robić obudowy z drzewa koszt produkcji 50zł i później wystawiać na allegro? Czy ktoś to kupi?

Drewno to izolator cieplny więc krucho może być z jego odprowadzaniem, chyba że kilka elementow takich jak koszyki na napędy by było z metalu jakiegoś wtedy moze by ktos kupił.. ;)

Edytowane przez .:::PaStA:::.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasta albo arnie, szukam polskiego forum o motocyklach, mialem kiedys jedno fajne ale mi sie gdziesz zgubily ulubione(motocykle.forum.coc tam), jakbyscie mogli podac jakies linki do fajnych forum motocyklowych to bylbym wdzieczny

 

Sry za OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wakacje mam już od dwóch tygodni, tyle czasu wolnego że nie wiem co mam ze sobą zrobić :? to jest chore tak nic nie robić :D

Ta ja od 1 zaczym robote fuck ale co się nie robu zeby mieć fajnego laptoka :D :-P

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram narzeczona, synka w samochod i jade nad PL morze.

A jedziemy w miejsce o ktorym wspominalem przy okazji rozmowy o grilach.

www.owzagiel.com.pl

 

Jakby ktos chcial na poczatku lipca jechac to mu moge taniej zalatwic bo moj braciak ze szwagierka sie tym zajmuja :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przy takiej pogodzie to nawet z domu bym nie wyszedl a co dopiero myslec o wojazach :wink:

Ale podobno lipiec ma byc wypasny wiec zbieram ekipe i fru nad moze gdzie dzialka i zimne pifko czeka :lol:

Ehhh byle do 11 Lipca .... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie moge o wakacjach tylko pomarzyc, bo droga do nich wiedzie przez nieustanne sprawdziany, rozprawki i ogolnie meczenie przez szkole, a niechcialbym calego polrocza sobie pod koniec zawalic przez lenistwo <_< wakacje glownie spedzam albo u rodzinki na wsi, albo w domu i nie nudze sie o dziwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie moge o wakacjach tylko pomarzyc, bo droga do nich wiedzie przez nieustanne sprawdziany, rozprawki i ogolnie meczenie przez szkole, a niechcialbym calego polrocza sobie pod koniec zawalic przez lenistwo <_< wakacje glownie spedzam albo u rodzinki na wsi, albo w domu i nie nudze sie o dziwo...

Święte słowo ale teraz lenistwo strasznie łapie właśnie na ten koniec :) no ale co :) jeszcze 3tyg. w sumie 2 do wystawienia i rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem planujemy wypad do Dziwnowa pod koniec lipca, jeśli ktoś chciałby się dołączyć to można zrobić taki mimi zlot u Klamota. :D

Czy to nie jest czasem to miejsce gdzie niby lądują UFOki ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walić wakacje :P (ja i tak ich nie bede miał ;e praktyki całe 3 miechy a w nastepne bede musiał sobie uregulować służbe wojskową ;D - w sumie git kondycja mi podskoczy no i co z człowieka za meżczyzna który nie był w wojsku ;d). Zreszta mam sesje do 1 lipca ;e. CZEKAM TYLKO NA MŚ :D bedzie ołn Polski imo :mrgreen: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wakacje pewnie będę musiał spędzić w domu ze względu na pracę. Ale jeżeli tylko będzie okazja żeby się gdzieś wyrwać chociaż na tydzień to oczywiście skorzystam z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mieszkam nad morzem i w wakacje jest mi tu dobrze ;] Jesli sie uda to bede mial niedlugo prace i mam nadzieje zarobie kase na moje marzenie ;] czyli dziara na ramie i bark ;] no ale zobaczyym co z tego wyjdze :lol:

A tak to pewnie duuzo browara i jesli pogoda pozwoli to ranki, poludnia badz wieczorki spedzone na plazy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam działke na wsi, niedaleko Warszawy (wieś się zwie Czachówek) :)

Biore psa, komputer i siedze tam, fajne miejsce :D

Ja obok Firleja (a jest tam dość fajne jeziorki) :>

Może jakaś koleżanka będzie tam akurat na wakacjach to rowerkiem sie podjedzie (mam tam jakies 6km) ^^

 

Szkoda, że jedyny kontakt będzie przez jmirc'a i smsy za 0,5grosza na drugiej karcie. B)

 

Ale mam rzekę niecałe 30m od domu. :> I można się kąpać. I rybki polowic. (a potem do wody z powrotem, łowienie only dla przyjemności).:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mieszkam nad morzem i w wakacje jest mi tu dobrze ;] Jesli sie uda to bede mial niedlugo prace i mam nadzieje zarobie kase na moje marzenie ;] czyli dziara na ramie i bark ;] no ale zobaczyym co z tego wyjdze :lol:

A tak to pewnie duuzo browara i jesli pogoda pozwoli to ranki, poludnia badz wieczorki spedzone na plazy ;]

Najlepsze miejsce nad morzem to Dziwnow PL.To gdizes kolo Ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...