Skocz do zawartości
DrKleiner

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=owzagi...aj+w+Google&lr=

 

Sprawdz to...

 

Dalej nie wiem, gdzie mam jechac z moja Pania w gory ;/ Nie chcemy do zakopca... Termin: od 1.07 do 6.07. Moze cos polecicie ? Chcemy pojechac, zeby pochodzis sobie po gorach, zeby bylo co robic i zeby sie nam nei nudzilo [; Nie mamy samochodu, wiec najlepiej, zeby wiekszosc atrakcji bylo o 'rzut bereten' :)

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaluje, ze nie jestem nauczycielem.

Narzekaja na wyplaty ale ilez oni pracuja w roku to szok.

Nawet nie wiesz co mówisz człowieku. Moi rodzice są nauczycielami od ładnych kilkunastu lat. Wakacje? Ano wygląda to tak, że wszystkie sprawy związane ze szkołą niestety ich nie opuszczają na te 2 miesiące. Niektórzy mówią, że nauczyciel przychodzi pracować od 8 do 13 i potem do domku...no dobra ale ktoś te wypociny zwane sprawdzianami musi sprawdzić i ocenić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Nie wspomnę już o pracach domowych. Ponad to wszystkie rozmowy, u mnie w domu przynajmniej, schodzą na tematy szkoły, oświaty i tego co się obecnie dzieje w MENie (chyba każdy wie o co chodzi). Mam tego serdrecznie dość. Nie zapominaj również, że wszystko co stanie się np. z klasą danego nauczyciela (wypadek samochodowy) itd. jest brane przez nauczycieli bardzo osobiście - np. uczeń mojego ojca powiesił się, a ten nie mógł spać przez pare dobrych dni.

 

Nie chce mi się dalej pisać bo przykładów jest pełno, a praca jest na prawdę ciężka = płaca śmieszna, ale co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz co mówisz człowieku. Moi rodzice są nauczycielami od ładnych kilkunastu lat. Wakacje? Ano wygląda to tak, że wszystkie sprawy związane ze szkołą niestety ich nie opuszczają na te 2 miesiące. Niektórzy mówią, że nauczyciel przychodzi pracować od 8 do 13 i potem do domku...no dobra ale ktoś te wypociny zwane sprawdzianami musi sprawdzić i ocenić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Nie wspomnę już o pracach domowych. Ponad to wszystkie rozmowy, u mnie w domu przynajmniej, schodzą na tematy szkoły, oświaty i tego co się obecnie dzieje w MENie (chyba każdy wie o co chodzi). Mam tego serdrecznie dość. Nie zapominaj również, że wszystko co stanie się np. z klasą danego nauczyciela (wypadek samochodowy) itd. jest brane przez nauczycieli bardzo osobiście - np. uczeń mojego ojca powiesił się, a ten nie mógł spać przez pare dobrych dni.

Akurat, ty nie porównuj pracy nauczyciela do, np. robotnika kopalni co robi za tą samą kase. Nauczyciel ma robote państwową, a na wakacjach jeszcze nie dość że kase bierze to jeszcze może se gdzieś indziej dorabiać, za granica. Chyba lepiej siedzieć w domciu ze sprawdzianami niż w kamieniołomach. Jak to mówią: "najbogatsi i najzdrowsi to nauczyciel, lekarz i ksiądz". Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz co mówisz człowieku. Moi rodzice są nauczycielami od ładnych kilkunastu lat. Wakacje? Ano wygląda to tak, że wszystkie sprawy związane ze szkołą niestety ich nie opuszczają na te 2 miesiące. Niektórzy mówią, że nauczyciel przychodzi pracować od 8 do 13 i potem do domku...no dobra ale ktoś te wypociny zwane sprawdzianami musi sprawdzić i ocenić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Nie wspomnę już o pracach domowych. Ponad to wszystkie rozmowy, u mnie w domu przynajmniej, schodzą na tematy szkoły, oświaty i tego co się obecnie dzieje w MENie (chyba każdy wie o co chodzi). Mam tego serdrecznie dość. Nie zapominaj również, że wszystko co stanie się np. z klasą danego nauczyciela (wypadek samochodowy) itd. jest brane przez nauczycieli bardzo osobiście - np. uczeń mojego ojca powiesił się, a ten nie mógł spać przez pare dobrych dni.

 

Nie chce mi się dalej pisać bo przykładów jest pełno, a praca jest na prawdę ciężka = płaca śmieszna, ale co zrobić.

Tamtych slow nie mowilem przez pryzmat wyobrazni.

Mam minimum 3 znajomych bliskich oraz jakbym policzyl to jeszcze 2 z ktorymi nie utrzymuje juz kontaktow, ktorzy sa nauczycielami.

Zaden, absolutnie zaden nie zamienilby dzisiaj pracy maja w perspektywie podobne lub nawet troszke lepsze zarobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamtych slow nie mowilem przez pryzmat wyobrazni.

Mam minimum 3 znajomych bliskich oraz jakbym policzyl to jeszcze 2 z ktorymi nie utrzymuje juz kontaktow, ktorzy sa nauczycielami.

Zaden, absolutnie zaden nie zamienilby dzisiaj pracy maja w perspektywie podobne lub nawet troszke lepsze zarobki.

Moze nie wiem co mowie ale widze to po nauczycielach u nas w szkole jak ja przychodze do skzoło 11-12 to jedni albo ida do domu albo przychodza, jeden nauczyciel powiedział nam ze w jeden dzien idzie tylko na nasza lekcje przeciez pracujac 4h dziennie mozna robic w 2 szkołach a pensja mnozy sie razy 2 tylko nie wiem czy to jest zgodne z prawem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha - praktycznie mam juz wakacje !

Wreszcie...

Skończył się koszmara poprawiania ocen i mam juz spokój :)

 

btw. nauczycieli - w mojej szkole to oni mają dobrze :D

np. nauczycielka od angielskiegoc czesto zwalnia nas z lekcji z byle powodu i idziemy sobie do domu :lol: np. w środe ja przychodze do szkoły a ona do mnie - "dowidzenia" :lol: (mogła mi to powiedzieć wczoraj to bym w ogóle nie przyszedł ;) )

a do tego ona utrzymuje, że jest wysoki poziom angielskiego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj rozpocząłem... :] ...od 60 km na rowerku, w niedzielę poprawka...gorzej że po osiemnastce koleżanki :|...:D...

 

a jeśli o plany chodzi....Bieszczady, Tatry....ponownie Kalwaria Pacławska...a w międzyczasie robię zaległą własną 8nastkę...:P...

 

pain.exe - identycznie u mnie w LO jest z nauczycielem englisza :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Dom wczasowy Regina w Karwi (www.regina.za.pl) oferuje pokoje gościnne 2,3 i 4 osobowe; cena od 28zł do 40 zł od osoby dorosłej (zależy od terminu i ilości osóB). Koniec sierpnia ceny dużo niższe.

 

Zapraszamy do naszego pensjonatu Szafir położonego w malowniczej Jastrzębiej Górze. Podstawowe informacje: pokoje z łazienkami; stołówka; parking; gril; maksymalnie 400 m do plaży; cena od 25zł do 30 zł od osoby dorosłej; tel. (058)672-63-83, kom. 512 460 026.

Zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...