Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem w swoje łapki Pentium MMX200 BOX i chcę ściągnąć z niego radiator. Próbowałem naprawdę mocno ciągnąć i na boki odchylać ale nic z tego- radiator ani drgnie. Da się wogóle ściągnąć? Jeżeli ktoś już to robił/wie jak zrobić to niech podzieli się swoją wiedzą. Pozdrawiam, michu_roztocz

 

PS: mój procesor wygląda dokładnie jak ten z radiatorem na zdjęciu:

http://allegro.pl/item106058421_penium_200_mmx_x_5szt.html

Edytowane przez michu_roztocz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzej procek (wyłącz wentylator) a potem wyłącz kompa i zdejmij radiator. Jak to nie pomoże to zamroź go i wtedy spróbuj siłą. Tego procka jest ciężko uszkodzić. Chyba że masz ręce robocopa :) A ostatecznie żyletką się pobaw... napisz jak to zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się z pytankiem podepnę : A można go w ogóle bez wiatraka zostawić? Z samym radiatorkiem? Jako jeden ze sposobów było zostawienie właśnie bez wentyla, w celu podgrzania, a ja chcę mały serwerek na jakimś lin postawić i mam takiego proca... tyle, że nie chciałbym spalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z duzym radiatorem w sumie czemu nie. weź go wykatuj w superpi i kontroluj temp organoleptycznie czy nie jest goracy radiator. jak nie jest to gitara :)

p.s. ja tak robilem z k6 300mhz...dalem radiator ktory spokojnie dawal rade z athlonem 1700+@2ghz i luz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...