Skocz do zawartości
DaRoN

Aktualizacja Teamu Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

ok chyba wszystko dziala i cos tam sobie liczy ;)

 

p.s. czy ktos bedzie robil jakies statystyki jak to bylo przy liczeniu starego seti? :>

Edytowane przez XwA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i też sobie już mieli... Aktualnie D805 na skromnym 3,2GHz, ale zawsze. Za 2 tygodnie już powinno być wyżej no i prawdopodobnie dojdzie coś do zestawu (Semp 3000 + Winnie 3000 nieco OCnięte...). Dla dobra kolektywu, jak to mawiali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej korzystałem ze statsów na tej stronie. Niestety ostatnio serwer padł i już dosyć długo go nie "podnoszą". Zaletą była aktualizacja statsów co 2 godziny. Trochę rzadziej aktualizowana ale również interesująco wyglądająca (dodatkowo można podejrzeć przyjścia/odejścia uczestników z różnych teamów) jest ta stronka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do aktualizacji - mam gdzieś konto seti ze sporą ilością policzonych wu z tym że: jest ono ze starego klienta (z przed bionica), jest w timie lisiego grodu... ;]

 

Jak uda mi się odzyskać pass to się przeniosę, a czemu nie ;]

 

o tu pozostałości po preżnej niegdyś drużynie ;)

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostałości po preżnej niegdyś drużynie ;)

Hehe to prawda :lol2:

 

Tweak: Members (with AND without Credit) 343 - Recent average credit 1,064.64

PurePc: Members (with AND without Credit) 34 - Recent average credit 6,724.40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PurePc: Members (with AND without Credit) 34 - Recent average credit 6,724.40

Te 6k to mało odzwieciedlający RAC, bo codziennie robimy teraz ponad 10k, więc na pewno będzie jeszcze rósł. Team , który powinien być naszym celem ma 24.500 więc jeszcze sporo pracy przed nami, ale myślę że sobie poradzimy z takimi wymiataczmi jak na tym forum B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 6k to mało odzwieciedlający RAC, bo codziennie robimy teraz ponad 10k, więc na pewno będzie jeszcze rósł. Team , który powinien być naszym celem ma 24.500 więc jeszcze sporo pracy przed nami, ale myślę że sobie poradzimy z takimi wymiataczmi jak na tym forum B)

Zauważ, że mamy tylko 34 userów i może koło 43-45 kompów. To stosunkowo mało jak na taki RAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po 6 dniach jestem 28, mam nadzieje ze na tym nie poprzestane a sa szanse ze bedzie lepiej bo najprawdopodobniej we wrzesniu bedzie x2 i akademik :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też coś se tam policzę . Dołączyłem z moim blaszakiem do teamu :) , rumak stara sie jak moze ale cos mu idzie jak krew z nosa to liczenie.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo wiecej daje ta optymalizacja w porównaniu do poprzedniej (tej w ktorej trzeba było sciągac kilka plików i zgrywać)?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...