Skocz do zawartości
DaRoN

Aktualizacja Teamu Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

do kitu sa te optymalizacje, wlasnie boinc powiesil mi kompa wiec wracam do oryginalnej wersji...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy gadacie za bzdury.. jest prosta instrukcja.. jak postepujecie zgodnie z nia wszystko jest ok. sciagneliscie moze SSE3 a nie macie w procach?!

Nom, te Twoje "optymalizacje" sprawiaja problemy ale to bzdury...:mur:

Dołączona grafika

 

Debilem nie jestem i wiem co mam na procku.

Dziekuje za takie badziewie, zwykly klient mi calkowicie wystarczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisac moze. SSE3 uzyte w tej optynalizacji nie dziala na AMD. Kiedys tez uzylem SSE3 i zwalilo mi si emase probek w mgnieniu oka.

Dla AMD proponuje SSE2 - bedize lepiej.

 

Jesli chodzi o wydajnosc - autor optynalizacji dowiodl, ze warto uzywac jego "produktu". Zreszta sprawdzilem to organoleptycznie, nie tylko ja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych i jakos nikomu problemow nie sprawialo zeby to zainstalowac :) u mnie tez dziala perfekcyjnie.. a zysk jest.. nie taki jak wczesniej przy optymalizacjach(rzedu 200-300%) ale jest okolo 20-30%... zawsze cos :P

 

Edit: No zulu ;) u mnie dziala SSE3... mozliwe ze zalezy od procka? Warto sprobowac SSE2 roznica miedzy tymi dwoma jest niewielka.

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisac moze. SSE3 uzyte w tej optynalizacji nie dziala na AMD. Kiedys tez uzylem SSE3 i zwalilo mi si emase probek w mgnieniu oka.

Dla AMD proponuje SSE2 - bedize lepiej.

 

Jesli chodzi o wydajnosc - autor optynalizacji dowiodl, ze warto uzywac jego "produktu". Zreszta sprawdzilem to organoleptycznie, nie tylko ja....

No i wlasnie na sse2 boinc mi sie wiesza wiec podziekowalem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja tyż mam problem-po zmioanioe wrersjio to co liczyło zrobiło errora a nowych probek jak na rfazie mi nie pobiera :/

 

zarówno w sse3 jak i sse2..poczekam jeszcze ale mozliwe,ze wrócę do wersji podstrawowej...coś sepków s754 te modyfikacje nie lubią :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiniens czuc sie inny....ale w przypadku seti to chyba wyroznienie ...

W kazdym badz razie, cos nie tak....

pozdro

Jeszcze jakies yntelygentne komentarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działa mnie i mizadze..to chyba było coś po stronie sreti bo ja czyściłem rejestr wywalalem i instalowałem z 10 razy miazga w rejestrze nie gmeral...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiadomo ze wszystko dziala... zarowno jak na AMD tak i na Intelu :) pamietajcie o pliku app_info.xml ktory trzeba wrzucic do katalogu projects/seti/ a nie do glownego BOINC! aplikacja seti takze laduje w katalogu projects/seti/ a boinc 5.5.0 tylko w katalogu boinc'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem swojego pracowego kompa i będzie chodził non-stop, bo na nim winda siedzi i nie jest potrzebny. Jak da radę to postaram sie odpalić SUNa, któ¶y stoi nieużywany, wtedy będzie sobie spokojnie pracował i nikt mu w tym nie będzie przeszkadzał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdemu sie sypały errory dzisiaj... ja zostawiłem kompa i liczył sobie na oryginalnej wersji, patrze na stronie seti na próbki a tam ze 20 albo 30 zepsutych i kredyt 0.02...

 

Zainstalowałem znowu tą optymalizacje i znowu nie chce pobierać nowych wu :/

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barthezzo bedzie pobuierac... co Ci pisze? No New work czy co? daj screena. Dzisiaj posypala sie seria popsutych probek.. ja mialem sam 17 sztuk. Header Error w STDERR pokazane... instalujcie SSE2 bedzie luzak :) pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...