Skocz do zawartości
Mlody_tm

Problem Podczas Połączenia Pcta Z Odtwarzaczem Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam plyte glowna Abit IS7 (obsluga usb 2.0) i obudowe Chiftec, w ktorej z przodu jest wbudowany śledz z 2ma wejsciami USB 2.0 ktore sa dla mnie bardzo przydatne. Zawsze podlaczalem w tym miejscu palmtopa, bluetooth i irde... wszystkie mialy wejscie USB 1.1 no i wszystko dzialalo. Teraz probuje podlaczyc USB 2.0 a mianowicie odtwarzacz iRiver T10, sprzet wykryty ale wyskakuje blad zebym zmienil urzadzenie gdyz nie moze dokonczyc instalacji. To samo z drukarka laserowa. Na zdrowy rozum, no ten sledz to usb 1.1 a nie jak obiecuje Chieftec 2.0 bo po podlaczeniu odtwarzacza czy drukarki z tylu obudowy wykrywa i instaluje winda stery bez problemu i wszystko smiga na USB 2.0 Ale po wymontowaniu tego sledzia z Chiefteca z przodu, podlaczylem do mobo w innym kompie. odtwarzacz mp3 czy drukarka... normalnie wykrywa 2.0 i wszystko dziala. Pomyslalem ze moze moja plyta ma zepsute wejscie (mam dwa) ale na drugim tez ten sam blad... no to wygrzebalem z pudla po mobo sledz z dwoma usb 2.0 i podlaczylem do plyty glownej, potem odtwarzacz i wszystko dziala. Drukarka tez. Wiec co... niekompatybilna plyta glowna z moim sledziem od Chiefteca ? Niby błachy problem ale naprawde nic z tego nie rozumiem czemu mi nie dziala te USB 2.0 z obudowy... Moge kupic huba 2.0 i zapomniec o tym wszystkim... ale skoro mam w obudowie z przodu wolne dwa porty usb i oba sa 2.0 i na innym kompie dzialaja... a u mnie nie... no nie rozumiem! prosze o pomoc...

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz dobrze podłączone przewody od śledzia, tzn. czy są w odpowiedniej kolejności. Odsyłam tu do manuala do tej płyty.

No wlasnie ze sledziem tym dolaczonym do plyty dziala... a z tym od obudowy nie... a na 100% tez jest to usb 2.0 bo sprawdzalem na innym kompie... dobrze podlaczam wszystko, tak jak opisane w instrukcji. Tam tez pisza wyraznie ze wyjscia z plyty to usb 2.0 naprawde no dziwna sprawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...