Skocz do zawartości
BENITO

Powrót Do Korzeni, Czyli Wymiana Epoxa Na Shuttle

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę.

 

Czy ktoś z czytających mógłby mi kupić potki do tych modów, bo u mnie na prowincji takowych nie mają. Oczywiście zwrócę kasę.

 

Ja mógłbym zobaczyć czy są, ale troche złą pore wybrałeś, bo juz piątek i u mnie pozamykane o tej porze. W poniedziałek moge obadać. Tylko napisz co dokładnie potrzebujesz, bo się jeszcze na tym nie znam :lol: (wiem że lamie, ale dopiero się uczę :D )

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje epoxy to porażka na całej linii. 3+pro był wadliwy, miał problemy z pamięciami. Dostałem 6+pro. Ten to, w ogóle miał ciągle bluescreeny i zwisy, problemy z kontrolerem. Teraz dostałem "naprawionego" 6+pro i zawiechy... Więcej nie kupię płyty tej firmy, no chyba, że nie będę miał alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję po 1 sztuce potencjometró precyzyjnych (takich jak w linku na 1 stronie) o wartościach: 5 kiloohmów, 20 kiloohmów oraz 50 kilohmów.

 

OK, w poniedziałek skocze, zobacze i napisze co i jak :) A tak orientacyjnie, to ile mogą one kosztować? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

Nawiew na PWM i mosfety załatwił sprawę. Nie ma zwisów nawet przy 2500Mhz. Rock stable.

Nie pisz postów pod rząd ;) ;]]]

 

No to teraz v-mod, vdd-mod, v-dimm, i jazda bejbe :twisted:

 

Tylko czym masz zamiar to wszystko schłodzić? :> No i zdały by się jakieś dobre memki, bh-5 or smth. bo z tymi co masz to troche biada kręcić cokolwiek :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To może BENITO pochwalisz sie jaki masz sprzęt i chłodzenie bo nie wszyscy wiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi sporo. Niestety colbooty są nadal powyżej 2450Mhz. Można sobie grać godzinami i zapuszczać prime i wsio stable ale bo wyłączeniu kompa doopa blada.

Jak mody nie dadzą efektu to trzeba będzie się uśmiechnąć do Merlina żeby poprawił biosa.

 

Konfig:

SHUTTLE AN35N ULTRA/Barton mobile 2500+@zobaczymy/2x256 hynixD43&Nanya 7-3-3-cl2 1T/Leadtek Winfast A6600GT TDH +Pentek XC-80Cu/ WDC 800JB/ LG GCE8320b@GCE8400b 8MB cache/ Alli in A+ passant black/ Powered by Antec TPII 430

 

Cooling:

Mosfet, nb, sb,

CPU: AS5/F2s rev1@rev2 BGM-1 SPRINGS/ AT-305@inline/ Volvo heater coer Pimped up by Muciek +2xFander 120 @1000rpm/ rezik easy-on by Samhain / węże 12/16 Guttasyn/ płyn do chłodnic z tesco niebieski+deminaralka 50na50

 

Max temp, przy 2500Mhz 2VCORE to 48 stopni (odczyt taki sam z 2 płyt)

Przy lepszym bloczku zszedłbym poniżej 45, bo chłodnica jest tylko leciutko ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro kupiłem po 2 szt, potkow 5k i 50k, 20k znalazłem u siebie. Teraz czekamy aż przyjdą.

 

Update

 

Dzięki potencjometrowi 20k zrobiłem vdd moda, zobaczymy co da.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie a pomyslec ze moj an35N poszedl za 65 zeta na allegro :D No i zalmanek 7000 na nia wchodzil bez problemu :D

PS. Dla tych co odkryli marke shuttle to troche zapozno ostatnia ich plyta byla na nforce 3 150 pod 754 i od tej pory nic nowego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem na początku roku tego Shuttla i mi wystarcza... Wymiata jak głupia, a z wysyłką i gwarancją wyszło mnie to ustrojstwo 89zł...

Zapodałem BIOS TicTac-a i fsb 250 MHz syncro z ramem wstaje, ale ram mam deko lipny, w pełni stabilnie jest do 225MHz... Potem się zdarza bluescreen...

Teraz poluje na mobila po pieniądzach i będę mieć do spółki z córką, całkiem wydajnego kompa... Win7Ultimate twierdzi, że wydajnośc to 3.7... Not bad, bo mój lapek młodszy niż ten rupieć... z podpisu ma 3.4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...