Skocz do zawartości
X800

Prasowanki Na Koszulki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wpadł mi do głowy pomysł, żeby na prezent zrobić koszulke z prasowanką. Kupiłem kartkę, ale nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Czy wystarczy do wydruku np. word? Czy żeby poprawnie to wydrukować trzeba zaznaczyć Lustrzane Odbicie?? Z jaką temperaturą najlepiej to wprasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prasowanki to shit. Po praniu będzie to tragicznie wyglądać. Szkoda koszulki. Lepiej kupić gotową, albo przejść się po mieście i poszukać punktów poligraficznych z ploterem i taką maszynką do robienia nadruków. Ew. www.montownia.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robilem wprasówke na papierze emtec. wychodzi tylko na białych koszulkach, innego koloru koszulki nawet nie prubój.. zrobilem na czarnej - byla do wyrzucenia.

Tez jak koledzy bardziej bym polecal jakąs firmę. bo te papiery są beznadzejne.

Co do trwalosci, to na koszulce trzyma sie, po 10-15 praniu plowiejo do ok 50% swojego oryginalnego nasycenia, ale potem juz dalej sie nie psuje.. ja mam takie koszulki po 2-3 lata i w miare logo trzymają.. kolor niebiesko zielony - to tez moze wazne .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czarnych koszulek sa specjalne papiery, moze dlatego Ci nie wyszlo.

 

Inna rzecz, ze na czarnej trzeba sporo kombinowac z doborem logo - drukarka nie drukuje bialego koloru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie:

ktoś z was oglądał How High? jeśli tak to bedziecie wiedzieli o czym mówie.

Był tam pewien murzyn na przyjęciu, i miał szarą bluze z długim rękawem z prasowanką a'la SMOKING. zajebiście to wygląda. i mam pytanie czy ktoś widział takie bluzy bluzki koszulki na sprzedarz ? czekam na odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...