Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Amd Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 8600GT

Boże, chcesz się założyć, na noc włącze Orthosa, już dzisiaj w nocy śmigał mi 8H i jakoś bez errorów itd. Zazdrościsz?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam athlona 3000+ venice s939 tak sie zastanawiam czy kupując AMD Athlon64 4000+ na jądrze toledo (wydatek okolo 130 pln) CZY wydajność peceta sie ziekszy na tyle by to bylo odczuwalne??Pytanie nr 2 ;) czy jest w ogóle sens inwestować w tak już starą platforme...Zastanawiałem sie także nad tą kartą graficzną http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=4932 przedewszytkim chodzi o gry czy to razem bedzie duzo lepiej smigac jak nalezy??

tak dla ścisłości mam 6600gt podkręcona + 2gb ramu płyta Gigabyte GA-K8NSNXP-939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie wiem dlaczego nikt Ci nie odpisał, ale IMO warto, bo jednak 2 rdzenie to 2 rdzenie, różnica (odczuwalna) jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam athlona 3000+ venice s939 tak sie zastanawiam czy kupując AMD Athlon64 4000+ na jądrze toledo (wydatek okolo 130 pln) CZY wydajność peceta sie ziekszy na tyle by to bylo odczuwalne??Pytanie nr 2 ;) czy jest w ogóle sens inwestować w tak już starą platforme...Zastanawiałem sie także nad tą kartą graficzną http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=4932 przedewszytkim chodzi o gry czy to razem bedzie duzo lepiej smigac jak nalezy??

tak dla ścisłości mam 6600gt podkręcona + 2gb ramu płyta Gigabyte GA-K8NSNXP-939

Tylko, że za cenę tej karty, to on złoży coś na AM2+, X2 jakiś i grafikę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#2 na hwbocie.... nie dasz rady jeszcze 100 MHz wycisnac? :)

Niestety nie, choć może kiedyś na innym procku może coś się uda, na 100MHz nie ma szans, chyba że na DI.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...