Skocz do zawartości
pajak28

Zamiana Procka.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Po kłopotach z kompem znowu mogę tutaj pisać ;). Mam do Was takie pytanko: Mam obecnie Pentium 4 630 i komp jak w podpisie. Wartość mojego procka strasznie spada. Znalazłem kogoś komu mogę go sprzedać za ok. 550 - 600zł. Również mam okazję kupić P4 D805 za 450zł. Czy opłaca się ta zmiana według Was? Trochę kasy zostanie w kieszeni ;). Obecnie P4 630 chodzi mi w kompie na ok. 3,4 cały czas. Może wychodzę na głupka, ale kompletnie nie wiem czy zamienić mojego procka na D805. Trochę kasy jest mi potrzebne do oryginalnego Win Xp. I tak na marginesie czy jakbym teraz kupił D805, a za jakieś pół roku lepszego procka to czy mi zaktywuje Win. XP czy będę musiał do nich dzwonić i "coś" im wciskać?. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

Wydaje mi się ze nietrzebabedzie formatowac dysku :D i jak bym zmienil na pd805 z tego względu ze krecisz te 2.66 do ~3.5 i masz lepsza wydajnosc od tego pentiuma i bedziesz mogl nagrywac cd i ogladac film :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nagrywac CD i ogladac bez problemu film to ja na semprona 2400 moglem, a co dopiero na athlonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win XP oem jest przypisany do płyty głównej.

Ja też tak myślałem ;). Ale kolega po zmianie karty graficznej z Radeona 9800 na Geforca 6800 musiał dzwonić, żeby go zaktywować. Głupota. Chyba zmienię swojego procka jak tamta osoba, której chcę sprzedać nie rozmyśliła się ;). Tak myśle, że na co dzień podkręcę D805 na 3GHz i narazie starczy. Bo tak przez cały czas katować go na 3,5 to raczej nie za bardzo... . Tylko do testów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...