Skocz do zawartości
Blade O'

Zasilacz Z Usa - Help :d :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Kupilem sobie xboxa360 w Stanach jednak zasilacz ma inne napiecie niz 110-240V ... Zobaczcie na zdjecie:

 

Dołączona grafika

 

 

Jak moge go podlaczyc w Polsce!!!???? Czy sa jakies adaptery????

Z gory dzieki za odp.

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się kolego takie rzeczy sprawdza przed zakupem :lol:. Ale bez obaw, transformatorków jest pod dostatkiem, na allegro możesz spokojnie dostać.

 

Tylko uwaga - tu nie wystarczy zwykła przejściówka z ich bolców na nasze (są takie po kilka złotych do kupienia)!!! To Ci akurat niewiele pomoże (spalisz zasilacz). Musisz kupic transformatorek! Nie pamiętam dokładnie, ale jakoś chyba koło 30zł były jak ze Stanów wracałem rok temu... Więc czytaj opisy aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja dostałem playstation (duże i szare ;]) kiedyś z USA i tam już była przejściówko-zasilaczo-transformator. Poszukaj czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ... xbox ma napiecei 100-127V - Bardzo dziwne :( .... To jaki transformator teraz polecacie!!??? I czy moge go kupic w MediaMarkt albo innym sklepie elektronicznym!!!???? Zakup na allegro nie bardzo mi sie podoba :)

Z gory dzieki za odp.

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi, bo zasilacze Della obsługują oba zakresy napięć - amerykańskie ~110-120V i nasze ~220-240V. Więc wystarczy tylko przejściówka, żeby bolce pasowały. Tutaj jest zasilacz, który obsługuje tylko amerykańskie napięcie i na naszym 2x wyższym pójdzie z dymem.

 

 

Kolejna sprawa - szybko zerknąłem na Allegro i możesz mieć problem. Ten zasilacz ma moc 203W i potrzebujesz transformatorka, który to uciągnie. Większość na Allegro to 50-100W, najmocniejszy jaki znalazłem to 150W (TUTAJ), no ale to i tak za mało. Zagadaj do sprzedawcy, może ma też jeszcze silniejsze...

 

 

EDIT:

Możesz kupić gdziekolwiek, byle spełniał te dwa kryteria:

zamiana 110 -> ~230V

moc minimum 200W

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi, bo zasilacze Della obsługują oba zakresy napięć - amerykańskie ~110-120V i nasze ~220-240V. Więc wystarczy tylko przejściówka, żeby bolce pasowały. Tutaj jest zasilacz, który obsługuje tylko amerykańskie napięcie i na naszym 2x wyższym pójdzie z dymem.

Kolejna sprawa - szybko zerknąłem na Allegro i możesz mieć problem. Ten zasilacz ma moc 203W i potrzebujesz transformatorka, który to uciągnie. Większość na Allegro to 50-100W, najmocniejszy jaki znalazłem to 150W (TUTAJ), no ale to i tak za mało. Zagadaj do sprzedawcy, może ma też jeszcze silniejsze...

EDIT:

Możesz kupić gdziekolwiek, byle spełniał te dwa kryteria:

zamiana 110 -> ~230V

moc minimum 200W

Dzieki LordFury .... byles bardzo pomocny .... Jutro ide szukac tranzysformatorkow na miescie :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa - szybko zerknąłem na Allegro i możesz mieć problem. Ten zasilacz ma moc 203W i potrzebujesz transformatorka, który to uciągnie. Większość na Allegro to 50-100W, najmocniejszy jaki znalazłem to 150W (TUTAJ), no ale to i tak za mało. Zagadaj do sprzedawcy, może ma też jeszcze silniejsze...

EDIT:

Możesz kupić gdziekolwiek, byle spełniał te dwa kryteria:

zamiana 110 -> ~230V

moc minimum 200W

ABSOLUTNIE nie polecam powyzszej przejsciowki z allegro - tragiczne wykonanie - padla (gesta smuga dymu) przy zwyklych glosniczkach Creativa.

 

Polecam natomiast cos takiego:

Dołączona grafika

 

- chociaz to tylko 200-ka spokojnie 'ciagnie' glosniki Logitech'a z55oo, ze o pieciuset watowym Blederze nie wspomne ;) Kosztowala mnie swego czasu ~50zl.

Edytowane przez SlowsilVa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...