Skocz do zawartości
MohSETH

Co W Pierwszej Kolejności Kupujecie Do Swoich Nowo Kupionych Laptopów?

Rekomendowane odpowiedzi

w pierwszej kolejności dokupiłem myszkę ( do gier)

poza tym kupiłem jeszcze kosmetyki do laptopa ( ściereczka do monitora , płyn, oraz pędzelek do czyszczenia)

 

mam zamiar jeszcze dokupić 2 x 1gb ram i ewentualnie torbę lub pokrowiec do laptopa ( oczywiście jeśli będe go nosił bo jak narazie to robi jako stacjonarny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed kupnem lapka w prezencie dostałem plecak Targus, więc to mi odpadło - a na pewno byłoby kupowane w pierwszej kolejności.

Następnie:

- słuchawki z mikrofonem Logitech 812,

- myszka z dobrą podkładką,

- kamerka internetowa,

- ściereczki do czyszczenia

- dodatkowy 1 GB RAM

- większy dysk (dzisiaj właśnie dostałem potwierdzenie wysyłki pięknego Seagate'a 7200.2 160GB :rolleyes:)

- routerek z WiFi, bo już mnie trafia jak mam te kabelki wpinać i odpinać, wpinać i odpinać, wpinać...

- kieszeń na dysk który obecnie mam w lapku.

- jeszcze pendrive można podpiąć pod tę kategorię, gdyby nie drugi komp w domu to aż tak bardzo bym tego nie potrzebował. A że lubię uniwersalność, to kupiłem pendrive-podobny czytnik Kingstona i do tego kartę SD 1 GB.

I to by było na razie na tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torbe czy inny plecak, kosmetyki (pianka do czyszczenia, powietrze sprezone, sciereczki antystatyczne). Dodatkowo w zaleznosci od tego jakiego lapka masz to mozesz nabyc : cooling pad, myszke podrozna, lampke na usb, linke zabezpieczajaca, wykrywacz sieci wifi, kable do wyjsc (S-Video, optical audio). Nie wiem co jeszcze, wszystko zalezy od Ciebie.

kosmetyki - nie ma jak wciskac ludziom kit ze ekrany i inne duperele trza czyscic specjalizowanymi produktami, oczywscie kilka razy drozszymi niz zwykly plyn do szyb czy plyn do czyszczenia powierzchni, sprezone powietrze? po co? pompka rowerowa badz do pilki z wezykiem) i jazda reka

cooling pad - kolejny glupi wydatek o ile nie pracuje sie z saunie, wystarczy powiekszyc nozki laptoka i wiekszy przeplyw powietrza obnizy temp o kilka stopni

lampka pod usb - tu jestem ciekaw zastosowan bo nic mi do glowy nie przychodzi, przeciez matryca tez rozswietla i mozna spokojnie czytac czy pisac

wykrywacz sieci wifi - ??? wydac kilkadziesiat zlotych tylko po to by nie wlaczac kompa?

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...