Skocz do zawartości
nemo1802

Pytanie Odnośnie Neostraday!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przekroczyłem w maju, zwolnili mi na kilka dni... ale dziś jest czerwiec a nadal jest wolno :mur:

Dzwoniłem do tych ****** i oczywiście chcieli winę na mnie zwalić :mad: teraz mam czekać, aż łaskawie odblokują... podobno jakieś problemy nie tylko u mnie są...

A w panelu mi się wyświetla 512kbps :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czesto robia to do poludnia 1 dnia danego miesiaca. Czy dzis tez to przekonam sie dopiero jak wroce do domu. W kazdym razie z rana jeszcze byl transfer przyciety a Panel cos im sie wysypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam limit 15GB. Licznik w panelu pokazuje ok 2 razy mniej, niż faktycznie ściągnąłem. W maju jednak przekroczyłem "oficjalnie" - 26GB.

Przez ostatni tydzień byłem poza limitem. Ssałem na potęgę i czekałem kiedy zablokują. Upiekło mi się :D

Ale skoro są jakieś problemy z odblokowywaniem, to może w przyszłości nie będę tak testował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz 3 miesiac z rzedu przekroczylem limit (7gb) bez konsekwencji. w tym miesiacu udalo mi sie przekroczyc bariere 20gb ;). zobaczymy jak bedzie w tym, jak przytna to trzeba bedzie kupic zdrapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam neo 256 a w liczniku pojawia mi sie "Ilość pobranych danych do dn. 27.05.2006: 19,49 GB " :razz: :lol:

W panelu mam "aktualny transfer z prędkością 256 kb/s", a wydaje mi sie duzo wolniej.Tez tak macie??? :angry: A czy miesiac korzystania z neo nie jest liczony od dnia zakupy?? Czyli jak kupilem 12.04.06 to miesiac upływa 12.05.06??

Edytowane przez nemo1802

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam neo 256 a w liczniku pojawia mi sie "Ilość pobranych danych do dn. 27.05.2006: 19,49 GB " :razz: :lol:

W panelu mam "aktualny transfer z prędkością 256 kb/s", a wydaje mi sie duzo wolniej.Tez tak macie??? :angry: A czy miesiac korzystania z neo nie jest liczony od dnia zakupy?? Czyli jak kupilem 12.04.06 to miesiac upływa 12.05.06??

http://www.bandwidthplace.com/speedtest/

Będziesz miał pojęcie. Generalnie ograniczony download jest ekstremalnie zauważalny, że tak powiem. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...