Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wszyscy liczący "twoją" jednostkę (czy jak tam się nazywa to coś co komp pobiera i liczy :P) muszą ją obliczyć, wtedy dostaniesz "kredyty" i będziesz na liście :)

 

Ja też już liczę z nowego, odgrzebanego skądś tam konta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ... czy da soe jakos ustawic żeby boinc zasysał wiecej próbek na wyrost? A nie tylko jedną albo dwie.

on sobie zasysa wg. szybkosci liczenia u Ciebie, gdzies w opcjach na stronei mozesz ustawic, zeby pobieral na iles dni braku lacznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... mam pośbe, a mółgbyś zobaczyc dokładnie gdzie. Bo jakos niczego takiego nie moge znalezc :/

 

Dzieki z góry

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W general preferences --- view od edit wcisnij..

 

 

i tam opcja: Connect to network about every

 

 

ustaw 1... wiecej nie bo po co .... szkoda zebys pozniej zmarnowal probki jak nie zdazysz policzyc. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ... czy da soe jakos ustawic żeby boinc zasysał wiecej próbek na wyrost? A nie tylko jedną albo dwie.

Też masz problem i niechce Ci wysłac/zassać próbki żadnej? Cały wieczor tak mam , ale pewnie do jutra sie zrobi samo:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też masz problem i niechce Ci wysłac/zassać próbki żadnej? Cały wieczor tak mam , ale pewnie do jutra sie zrobi samo:>

Juz po porblemie ... zasysa probki. I wiem juz tez jak ustawic zeby pobierało wiecej probek na raz. Wystarczy ustawic, aby sie łączył klient z serwerem np. co dwa dni, albo raz na dzien. Wtedy progs zassysa znacznei wiecej. W ten sposob mozna "pracowac" bez przerw.

Apropos takich przerw w działaniu serwa, to normalne we wtorki.

Weekly Outage Notice

Every Tuesday around 17:00 UTC we have a short outage to back up our database. The data servers and most web pages are offline during this time. The outage lasts 3-4 hours, and then there is a long period of "catch up" afterwards as the servers are swamped with backlogged requests.

Edit: dzieki Saimek ... nie przeczytałem twojej odpowiedzic i doszedłem do tego sam ;)

Podzro i thx za fatyge.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kazdy WTOREK o 19:00 czasu polskiego wylaczaja servery SETI na pare godzinek takze sie nie przejmujcie jak cos nie dziala..

 

wchodzi sie wtedy na strone SETI ewentualnie i w SERVER STATUS i tam macie napisane czy wszystko dziala czy nie itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej denerwuje, że podliczanie punktów przebiega strasznie wolno z okropnym opóźnieniem.

 

Edit: tak na marginesie to przy zmiany teamu z tweak.pl na purepc.pl zrobiłem głupote, bo opuściłem projekt seti. W tym momencie straciłem wszystkie punkty jakie wczesniej uzbierałem :( a było ich sporo ponad 1000

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze tylko rozgryść tego SUNa co stoi obok mojego biurka tak, aby jego moce obliczeniowe poszły w kosmos :), ale chwilowo w pracy nie mam czasu się tym zająć, bo i system trzeba zaktualizować itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sciagnac odpowiedniego klienta pod SUNOS... moze bez optymalizacji BOINC standardowy sam Ci sciagnie dobre seti.... ale nie jestem pewien jak cos to poszukaj bo na pewno jest ludzie licza na sunach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe seti przecież stoi na SUNach :)

 

* jocelyn: Sun V40z (2 x 1.8GHz Opteron, 8 GB RAM)

* castelli: Sun E3500 (8 x 400MHz Sparc, 7 GB RAM)

* kosh: Sun D220R (2 x 440MHz Sparc, 2 GB RAM)

* klaatu: Sun D220R (2 x 440MHz Sparc, 2 GB RAM)

* koloth: Sun D220R (2 x 440MHz Sparc, 1 GB RAM)

* kryten: Sun E3500 (6 x 400MHz Sparc, 6 GB RAM)

* galileo: Sun E3500 (6 x 400MHz Sparc, 6 GB RAM)

* milkyway: Sun U60 (2 x 400MHz Sparc, 1 GB RAM)

* penguin: Sun D220R (2 x 440MHz Sparc, 2 GB RAM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sa pierwsze kredyty B)

 

btw: uzywa ktos szukania kosmitow do dogrzewania pokoju? u mnie spisuje sie doskonale, nie wiem jak wychodzi cenowo ale dziala B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie do pentiumiarzy...

 

na razie tutaj przewagę mają sempy a one jakoś na grzejniki sie nie nadają :P

No co ty .... przykrecam wentyle ma minimum, woda sie nagrzewa za jakas godzine, a potem daje na wentyle 12V .... robi sie cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę, a herbatkę będziecie robić na kompach skoro już się dogrzewacie :)

 

Co do SUNa, to trzeba się z nim trochę pomęczyć, a na razie nie mam na to czasu, ale jak tylko znajdę chwilkę wolną to postaram się go włączyć do akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie brac sie do liczenia, bo to az wstyd, zebym sam generowal polowe naszego Average credits :P

Ja ubezpieczam tyły z powodu slabej karty graficznej.

 

 

 

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...