Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dobre 4 Ghz nie jest zle :D heheh. =) ciesze sie ze liczysz.. widze ze weteran Chaosik do nas dolaczyl :)

 

Chaos popraw sobie profil bo masz w linku dwa razy http:// pozdrawiam dla liczacych i promujcie team zeby rosl w sile! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój liczy na standardowym taktowaniu i na napięciu 1,2 V. Nie zostaje za bardzo w tyle, a jest chłodno, cicho i może dzięki temu nie zapłacę tak wielkiego rachunku za prąd. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nop i idzie do gory statystyka ;] hehe zwerbowalem jednego czlowieka :) zawsze to cos :) narazie dwie probkiprzeliczyl., ale za to ja mam bardzo dziwny problem przeliczylem juz 7 probek i dopero za jedna dostale credyty :( (

To normale, musisz się przyzwyczaić. Mam pending na poziomie 400-600 kredytów. Nestety te próbki muszą przeliczyć inni i wtedy dostaniesz punkciki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na 2250, ale niedługo zrobie wc to będzie 24/7 jak oczywiście będzie ciche ;].

 

Czekam tylko na króćce które zamówie u Misia,

 

Strona sie zepsuła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa wszystko jest ok. Mam zmodowanego freerera jak włączam najniższe obroty to jest naprawde cicho można spac ale pod takim obciążeniem to procem sie ugotuje.... teraz jeszcze wszystko na pajączka mam złożone wiec wogle lypa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem dzisiaj do teamu.... nie zdziwcie się, że w profilu mam 2004 rok ;)

 

Na razie tylko 2 kompy:

Athlon XP (barton) @2,3Ghz

Athlon 64 2,7Ghz

 

Btw: Postaram sie "uruchomic" program w pracy.... 30 kompow wtedy bedzie liczyc ;)

 

Btw2: da sie zrobic tak aby tylko w nocy seti sie wlaczalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw2: da sie zrobic tak aby tylko w nocy seti sie wlaczalo?

Po zalogowaniu na swoim koncie, w "general preferences" możesz określić godziny w jakich seti będzie działać. Trzeba zwrócić uwagę na inną strefę czasową na stronie niż nasza. Jest tam jeszcze kilka innych fajnych funkcji (np. określenie w % maxymalnego zużycia procka przez program, czy też stworzenie kilku profili z różnymi ustawieniami kompów w pracy czy w domciu). Ja jednak obstaję przy swoim i polecam wykorzystanie maxa i to all the time, bo seti ma najniższy priorytet w systemie i nie przeszkadza w niczym innym programom (zwłaszcza w linuxie). Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo seti ma najniższy priorytet w systemie i nie przeszkadza w niczym innym programom (zwłaszcza w linuxie).

Jak się nie zmieni priorytetu to jest najniższy ;) Ja tam zawsze ustawiam "wysoki" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...