Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Moj tak chodzi juz od paru lat bo licze SETI juz dlugo... wczesniej na Antku 2000+ teraz A64 =) wszystko na podkrecie i nic sie nie dzieje .... :P

 

btw

 

DOSTALEM BONUS :D CLICK

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze już sobie 2 dni ;> Jednego dnia udaje mi się "przemielić" 2 i pół jednostki. Jak myślicie, czy jak proc chodzi ciągle na 100% obciązenia to moze mu się cos przytrafić złego ;>?

alez gdzie tam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie ile czasu trzeba czekac na dodanie wyniku :angry: Mam ~420 kredytow a 518 ma status pending :mur: Co więcej niektore sa sprzed 2 dni.

 

Jak mam wynik za jakas mala probke (~20 kredytow) to odrazu dostaje punkty, a jak mam jakas wieksza (>50) to czekam i czekam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ja sobie sciagnelem dwadziescia probek :) i teraz je licze i odrazu dostaje pkt bo zxanim ja je wszytskie przelicze to inni juz to dawno zrobili :). na poczatku wybieram te za ktore odrazu dostane pkt. a reszta czeka :))

 

 

aa tak poza tym jestesmy juz na

33 MIEJSCU !!! w teamach POLAND

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A najśmieszniejsze to to, że czekasz często gęsto na komputery które znacznie przewyrzszają moc obliczeniową twojego sprzętu :mur: No ja czekam na kolesia co ma Pentiuma 3.2 GHz, dwurdzeniowego. Co on twa mać, dwa dni liczy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Ja czekam az inni to policza? Znaczy to co ja odeslalem juz w niedziele wieczorem inni musza jeszcze doliczyc ?

 

Btw:

Jak sprawdzic kto jeszcze liczy dana probke?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze to to, że czekasz często gęsto na komputery które znacznie przewyrzszają moc obliczeniową twojego sprzętu :mur: No ja czekam na kolesia co ma Pentiuma 3.2 GHz, dwurdzeniowego. Co on twa mać, dwa dni liczy :blink:

A nie wpadles na to, ze ktos moze buforowac wieksza ilosc jednostek ? Ja tez mam na raz na liscie kilkanascie WU i na stronie nie odroznisz tych, ktore czekaja na swoja kolej o tej liczonej obecnie, wiec nie ma sie co dziwic, ze czasem trzeba czekac pare dni. I to wcale nie oznacza, ze ta probka jest tak dlugo liczona.. Kolejna sprawa jest taka, ze moze nie kazdy liczy 24/7, wiec kolejne godziny uciekaja. Ja w tej chwili na kilka jednostek czekam juz z 3-4 dni i wcale sie przez to nie denerwuje ;) mimo, ze pending credits mam ponad 800.

 

Czyli co? Ja czekam az inni to policza? Znaczy to co ja odeslalem juz w niedziele wieczorem inni musza jeszcze doliczyc ?

Kazda jednostke musza przeliczyc 3 osoby zanim zostanie zatwierdzona. Jesli wszystkie 3 wyniki sie zgadzaja to jednostka jest zatwierdzana i wszystkie osoby, ktore ja policzyly otrzymuja swoje kredyty.

 

Jak sprawdzic kto jeszcze liczy dana probke?

Wchodzisz na strone na liste swoich jednostek i tam klikasz w jej ID (Work Unit ID, nie Result ID) . Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie ile czasu trzeba czekac na dodanie wyniku :angry: Mam ~420 kredytow a 518 ma status pending :mur: Co więcej niektore sa sprzed 2 dni.

 

Jak mam wynik za jakas mala probke (~20 kredytow) to odrazu dostaje punkty, a jak mam jakas wieksza (>50) to czekam i czekam :mur:

sprzed dwoch dni :blink: i to jest stare? czlowieku, ja mam na einsteinie probke jedna pending, ktora ktops liczy i liczy od MIESIACA dwum osobom juz pszedł deadline, wiec co, mam sie zabic? ;)

 

Trzeba pamietac, ze niektorzy sciagaja wiecej jednostek na raz, zeby w przypadku awari serwera meic co liczyc. Co wiecej niektorzy (tak jak ja) nie licza tylk oseti, teraz mam jakies 5 jednostek seti, jednego klimata, 40 sztakiego, 10 einsteina i kilka ralpha, wiec jest co liczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge usunąć komputer z listy komputerów??

nie da sie

 

o owlasnie dobre pytanie tez chcial bym to zrobic poniewaz przy kazdej nowej instalacji tego programu dodfaje mi nowego kompa do listy ..

mozesz dac merge computer w opcjach..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge usunąć komputer z listy komputerów??

Oczywiście istnieje taka możliwość, tyle że pojawia się bodajże po 30 dniach od braku aktywności danego kompa - sam już usunąłem kilka, oczywiście punkty przeliczone przez taki komp pozostają na koncie. Prościej jest użyć opcji łączenia - merge bo ta jest dostępna od razu, ale tak jak wspomniałem po jakimś tam czasie obok opcji "merge" będzie też "delete host".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam 245 kredytów :) swoją drogą cos malo osob sie przylacza :(

ja mozolnie licze 1-2 jednoski dziennie :)

 

edit

choc nie jest tak źle (nie zauwazylem nastepnej strony :P )

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam 245 kredytów :) swoją drogą cos malo osob sie przylacza :(

ja mozolnie licze 1-2 jednoski dziennie :)

 

edit

choc nie jest tak źle (nie zauwazylem nastepnej strony :P )

liczy się jakość a nie ilość ;) A jak wiadomo "forumowy" sprzęt jest mocny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh a teraz mozolnie licze...i zauwazylem ze moj semp liczy probki szybciej niz p4 3.2ghz hehehe dobre

Na jakiej podstawie sądzisz, że sempek liczy szybciej. U mnie p4 2.8 liczy próbkę z claimed 64 średnio 18000s, z tym że robi je w jednym czasie 2 (ht). Czyli można przyjąć że jedna próbka co ~10000s. Z tego co zauważyłem u Ciebie zajmuje to sporo ponad 15000s. ;) Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie sądzisz, że sempek liczy szybciej. U mnie p4 2.8 liczy próbkę z claimed 64 średnio 18000s, z tym że robi je w jednym czasie 2 (ht). Czyli można przyjąć że jedna próbka co ~10000s. Z tego co zauważyłem u Ciebie zajmuje to sporo ponad 15000s. ;)

Nie mozna przyjac, że jak liczy 2 probki kazda w czasie 180000s to 1 by policzyl w 10000. Czemu? bo gdy liczysz jedna czesc "mocy" P4 lezy odlogiem, bedzie nie uzywana (dlugi potok wykonawczy, etc.) Jedyna roznica to taka, że w menadzerze urzadzen bedziesz mial 50% cpu use.

 

U mnieP4 2,8 z HT liczy jedna probke wolniej niz A64.

 

Reasumujac P4 2,8ghz z wlaczonym HT robi probke w 18k sekund, P4 2,8ghz z wylaczonym HT zrobi to o drobine szybciej ale nie o polowe szybciej.

 

btw:

Semp bamboocha:

Measured floating point speed 2292.83 million ops/sec

Measured integer speed 3977.92 million ops/sec

P4 z HT 2,8@ 3,14ghz

Measured floating point speed 1334.69 million ops/sec

Measured integer speed 1341.19 million ops/sec

 

Przyjmujac, że moc 2 jednostek logicznych sie laczy to wychodzi:

Measured floating point speed 2669,3million ops/sec

Measured integer speed 2682 million ops/sec

 

MFPS wychodzi wiecej ale MIS wychodzi mniej, tylko że tego nie mozna dodawac, tak jakby to byl dual core.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna przyjac, że jak liczy 2 probki kazda w czasie 180000s to 1 by policzyl w 10000. Czemu? bo gdy liczysz jedna czesc "mocy" P4 lezy odlogiem, bedzie nie uzywana (dlugi potok wykonawczy, etc.) Jedyna roznica to taka, że w menadzerze urzadzen bedziesz mial 50% cpu use.

 

U mnieP4 2,8 z HT liczy jedna probke wolniej niz A64.

 

Reasumujac P4 2,8ghz z wlaczonym HT robi probke w 18k sekund, P4 2,8ghz z wylaczonym HT zrobi to o drobine szybciej ale nie o polowe szybciej.

 

btw:

Semp bamboocha:

Measured floating point speed 2292.83 million ops/sec

Measured integer speed 3977.92 million ops/sec

P4 z HT 2,8@ 3,14ghz

Measured floating point speed 1334.69 million ops/sec

Measured integer speed 1341.19 million ops/sec

 

Przyjmujac, że moc 2 jednostek logicznych sie laczy to wychodzi:

Measured floating point speed 2669,3million ops/sec

Measured integer speed 2682 million ops/sec

 

MFPS wychodzi wiecej ale MIS wychodzi mniej, tylko że tego nie mozna dodawac, tak jakby to byl dual core.

ale co z tego? p4 liczy szybciej, bo liczy dwie na raz, nie mozna porownywac, ze gdyby mu wylaczyc HT to by liczyl wolniej.

 

zauwaz ze Free' napisal, ze jedna probka co 10000, a nie ze liczac jadna probke przeliczy ja w 10000.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze moj MAC 2 lata temu poszedl w zaswiaty... 2x500mhz tez by sie przydalo

ehh a teraz mozolnie licze...i zauwazylem ze moj semp liczy probki szybciej niz p4 3.2ghz hehehe dobre

no to zobaczymy jak szybko dogonisz moje ~400 RAC skoro twoj semp szybszy... :lol:

u mnie jedna probke liczy ~15.000 sekund, z tym ze jak pisal Free liczy dwie na raz (oba watki na 100% uzycia). HT Rulez! :D

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma pentiuma 630, na stockowych ustawieniach liczy mu sie jednostka 2x wolniej niz u mnie, czy li punktuje tak samo ;] a biorac poprawke ze moj semp 1800@2900, a u niego stock..... niestety HT rulez....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='30 cze 2006, 10:33' post='2206736']

Właśnie o to chodzi, że niektórych NIEDA się dogonić :lol:

 

A szkoda...

Da się ;> wystarczy, że zaciągniesz do pracy kolejnego kompa :D Ja od niedawna męcze mojego dothana @ 2ghz, z tego co mi się wydaje to chyba liczy szybciej próbki niz mój semp na 2.6ghz :blink: czy to możliwe? W sumie ma te 1mb cache, i dothan..hm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego dothana w zespole :) . Coś cienkie te czasy :blink: , nie masz chyba zainstalowanej optymalizacji prawda?

 

Edit:

 

Porównaj dokładne czasy dwóch kompów i będziesz wiedział, który szybciej liczy.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego dothana w zespole :) . Coś cienkie te czasy :blink: , nie masz chyba zainstalowanej optymalizacji prawda?

 

Edit:

 

Porównaj dokładne czasy dwóch kompów i będziesz wiedział, który szybciej liczy.

Nie, nie mam zainstalowanej optymalizacji. Słyszałem, że z zainstalowaną optymalizacją nie nalicza punktów...tzn, próbki wszystko się ładnie liczą, ale niby nie nalicza punktów...zresztą jutro i tak wyjeżdżam na 2 tygodnie, więc pewnie będe ostatni :P jednak prosze o nie wyrzucanie z teamu, jak wróce bede cały czas liczył tak jak teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...