Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że uczestników jest coraz więcej, ale wzrostu RAC nie ma. Nie lubię takich co zaczynają i kończą jak były premier. Dobrze, że jest chociaż jedna 20, która stara się cokolwiek liczyć, bo reszta to nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAC mi spada, spadam w rankingu...pomyslec ze niedawno byłem na drugiej pozycji ^^

 

Padaka, ale niewiele zdzialam tym kompem....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komp od rana pracuje pełna para!! dla teamu :) (a ze było goraco musiałem bude rozebrac ;) )

Narazie jestem prawie na samym koncu statsów, ale to dopiero pierwszy dzien :)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja mam pomysl zeby podpis pod avatarem mieli ci z RAC powyzej 100

Jestem na tak. Wyniki w praca = nagroda czyli ranga.

 

o tez sie zgodze... i zeby byly rangi uzaleznione od RAC-a

Jestem na nie. Dyskryminacja pod wzgędem zamożności. Nie każdego stać na super komputer i nie każdy pracuje w biurze gdzie kompy się obijają i można je podciągnąć do programu SETI. Każdy poninien mieć taki sam podpis! Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komp od rana pracuje pełna para!! dla teamu :) (a ze było goraco musiałem bude rozebrac ;) )

Narazie jestem prawie na samym koncu statsów, ale to dopiero pierwszy dzien :)

Witamy w team'ie!

BTW: kazdy kiedys byl na szarym koncu tabeli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak zawiesiłem liczenie jakiejs probki (a miałem 55%) czy moge ja jakos przywrocic do liczenia?? Bo na czas grania dałem wstrzymaj tylko teraz nie moge znalezc zednego przycisku do przywrocenia liczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam (nie)ciekawą sytuację - mianowicie baaardzo anemicznie zaciąga mi od wczoraj nowe jednostki do przeliczenia. Tylko tyle "na przetrwanie", na jakieś najliższe ~5-6h. Mimo requestów na >80 tys. sekund pracy, przysyła max. po 1 małym ~10-15k gó.wnie (zmiana cache'u z 2 na 3 dni nic nie dała). Wygląda to trochę jakby na serwerze wolnych jednostek do przeliczenia nie było... :-|

 

EDIT:

Żadnych pomysłów? Dziwna sprawa trochę, mam w zadaniach tylko 2 małe i 2 normalne jednostki. Do tej pory zawsze naście ich było... Przy okazji pending wzrósł mi dwukrotnie, no ale raczej co ma piernik do wiatraka :?

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to trochę jakby na serwerze wolnych jednostek do przeliczenia nie było... :-|

Jest co liczyć , np takie próbki :

10 Jul 2006 1:14:52 UTC 10 Jul 2006 19:16:12 UTC Over Success Done 25.25 0.06 0.06

 

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...