Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynym minusem tego jest dość mocne grzanie, ale zobaczymy jak popracuje.

Zrób undervolting np. wykorzystując nhc (notebook hardware control). Ja mam napięcie obniżone do 1.036V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatw C2D - bedzie znacznei lepiej :P

Wiem co mowie, mialem X2, opka i mam C2D :)

Mam bardzo rozbudowana chec posiadania -> Chce miec duuuzy RAC :)

 

Edit:

Wszsytkie czasy spadly ponizej 2h. Temp procka teraz to 28*C :)

a na zegarze prawie 3 GHz - miodek...

cd2 bedzie w swoim czasie, a o załatwieniu x2 chodzilo o to, ze moj sasiad juz nie liczy, wiec musze mu zaaplikowac jeszcze raz seti, ale juz tak zeby sie nie zaczaił. x2 @ 2600 tez dobre, puki nie ma c2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x2 @ 2600 tez dobre, puki nie ma c2d.

Od biedy ujdzie :D :D :D.

 

A ja cichaczem dorzuciłem kompa w robocie, ale to antyk niestety (30h na jednostkę). Z wielką chęcią zainfekowałbym resztę, bo trochę ich tu jest (centrala pewnej dość znanej firmy :wink:) no i oczywiście przeważają przyzwoite sprzęty, ale to w życiu nie przejdzie u informatyków (niezbyt chętni są do współpracy w kwestii instalowania jakiegokolwiek softu - zresztą specjalnie się nie dziwię).

 

A Pentak jeszcze nie liczy, bo wczoraj się wieczorna imprezka wywiązała i nie byłem za bardzo w stanie złożyć kompa do kupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera licze jak szalony na pd920@4ghz a tu więcej niż połowa próbek po przeliczeniu ma status pennding... jakies 5 stoi juz w kolejce 2 dzien.. porażka <_<

2 dni to nie porazka, a w przyrodzie nic nie ginie i to co ci sie nalezy na pewno dostaniesz, wystarczy poczekac :D

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam az mi uaktualnia moje statsy. W niedziele jeszcze byłem na ostatnim miejscu, a dzisiaj juz jestem na 37 (35). Dwa kompy chodza od rana, w pokoju mam ponad 30C, dlatego mam wentylator w pokoju zeby im dac troche swiezego powietrza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pysznie panowie pysznie =) tak trzymac.... damy rade. niedlugo przegonimy Poland Setiteam 2000... w RAC oczywiscie... bedziemy na 2 miejscu.. brakuje pare tys RAC ale to sie nadrobi ;)

 

EDIT:

 

 

 

TORQUE Ty nie masz optymalizacji w ogole wrzuconych... LUDZIE do postawia dla Procesorow Intela... zyskujecie ponad 50%... dla AMD jest to okolo 30%.

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale dostałe zjeb......... <_<

 

Ale zmobilizowało mnie to do zainstalowania tych optymilizacji. Nie wiem gdzie to moge sprawdzic, ale zrobiłem na obu kompach tak jak było napisane w temacie o optymilizacjach :)

Zobaczymy co to da ;)

 

 

 

@Free'

Czy nhc 1.10 beta03 bedzie dobry??

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nhc 1.10 beta03 bedzie dobry??

Tego właśnie ja używam, ale czy będzie działał u Ciebie musisz sprawdzić. Wcześniej musisz zainstalować microsoft framework 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz napewno mocno spadne w RACu bo zaczalem grac w Lineage2 :P a to baardzo czasochlonna gra. Tak wiec nie policzylem ostatnio zadnej probki.

Ale spoko ... niedlogo wroce do Seti ;)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi powiedziec czemu nie moge zmergowac kompow? :D

 

Mam dwie maszynki (a wlasciwie jedna ktora jest podwojnie wykryta) i nie moge ich polaczyc, jak klikam na Merge This Computer to nie mam mozliwosci wyboru z ktorym kompem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi powiedziec czemu nie moge zmergowac kompow? :D

 

Mam dwie maszynki (a wlasciwie jedna ktora jest podwojnie wykryta) i nie moge ich polaczyc, jak klikam na Merge This Computer to nie mam mozliwosci wyboru z ktorym kompem :(

Tez tak mam, jest taki problem, ze czasami jak masz zainstalowanego na innym dysku boinca to Ci wyskoczy jako drugi komp, czasami pomaga dodanie jeszcze jednego kompa, i wtedy nim mozna zmergowac dwa pozostałe, ale niestety czasami monza tylko z jednym i dalej masz dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pochrzaniłem statystyki. Myślę chłodno w nocy to podkręcę kompa i podgonię. Podciągnąłem do 3050MHz sprawdziłem SuperPI 16M czy jest w miarę stabilny. Zapuściłem boinc-a. Kontrolowałem przez 20min czy wszystko OK. No i poszedłem na zasłużony odpoczynek. Rano oczywiście komp przeliczył z 5 próbek ale serwer wypisuje, że błąd w wyniku :blink:

No i oczywiście nie przestawiłem pamiątek do wyższych MHz proca. Niby wszystko chodziło ale jednak sypały błędami :mur:

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A mnie ostatnio SETI wiesza kompa <_<

 

Z dwa tygodnie chodzi, całe dnie i było dobrze. A dziś już dwie zwiechy zaliczył :/

 

To przez ten zasilacz pewnie. Szajs nie z tej ziemi ale będe go mógł wymienić dopiero na początku września :mur:

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Oficjalnie.

 

Nieoficjalnie dzięki naszym maszynom naukowcy z NASA podglądają nagie panienki na plaży nudystów w Los Angeles :-P

 

Czy toś wieży w to, że oni używają tego to porozumiewania się z kosmitami :lol: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...