Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To cale SETI i BOINC to szyta grubymi nicmi intryga korporacji energetycznych - kosmitow nikt nie widzial naukowcy nic nie maja, a Energetyka kosi kokosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No przecież że tak!

 

Przecież nikt takiego projektu nie robi dla picu. Ktoś MUSi mieć z tego niezłą działke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cale SETI i BOINC to szyta grubymi nicmi intryga korporacji energetycznych - kosmitow nikt nie widzial naukowcy nic nie maja, a Energetyka kosi kokosy :D

dokladnie a najwieksze kokosy ciagna z userow D805 :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie a najwieksze kokosy ciagna z userow D805 :[

No ja już sie boje rachunku za prąd ;) jeszcze z domu mnie wyrzuca :)

 

A tak wogole to sie staram piąc do góry i tak w ciagu niecałego tygodnia z ostatniego miejsca poszedłem na 30 :)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No ja już sie boje rachunku za prąd ;)

A ja się nie boje. Połowe płacą rodzice, połowe ja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D805 wreszcie zaczyna powoli zbierać punkty do RACu. Ale oczywiście zdążył juz zwalić pakiet próbek, gdy go trochę przekręciłem (klik :-|). Mam nadzieję, że w ciągu ~tygodnia ustabilizuje mi się łączny RAC koło 1000 (optymistycznie :D). Świeży system w ogóle muszę chyba postawić, bo tu muuuuli tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coraz więcej ludków z RAC=>1k, szkoda, że np. tutaj marnują się 2 maszyny na domyślnych klientach, skoro każdy mógłby wyciągnąć po 500 na dzień a może i więcej (aż żal ściska hehe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie 15,9 K rac! zblizamy sie do 2 miejsca w polsce w RAC... pokonamy byly Team Free ;) Poland Setiteam 2000 =) duzo nam nie brakuje.... a do 1 miejsca w polsce w RAC zaledwie 8-9 tys. postaram sie dzisiaj odpalic mojego Antka 64 na pare dni.... najlepsze zacznie sie dopiero od konca wrzesnia ;)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogolnym jestesmy na 74 miejscu :)

A POLAND - SetiTeam 2000 doganiamy pomimo ze w naszym teamie jest ponad dwa razy mniej osob ;)

 

Jak bierzemy dzisiaj SwissTeam.NET???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszly memki-brakuje mi tylko mobacza do ruszenia do przodu na celku...kufa gdzie moje mobo :/

 

jest yes yes yes B)

 

 

jak nic mi nie eksploduje albo nie pójdzie z dymem to wracam do teamu jutro :]

 

 

celina wam pokazę..nie będzie mi a64 pluł w twarz :]

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszly memki-brakuje mi tylko mobacza do ruszenia do przodu na celku...kufa gdzie moje mobo :/

 

jest yes yes yes B)

jak nic mi nie eksploduje albo nie pójdzie z dymem to wracam do teamu jutro :]

celina wam pokazę..nie będzie mi a64 pluł w twarz :]

niech liczy przez cała noc :D nastaw sobie budzik co pol godzinyt i dolewaj azotu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem dzisiaj do teamu :) Narazie moja marna Celina liczy, za pare dni powinienem podłączyć nową, a w przeciągu miecha wymienić moją Celine na Venic'a @ 2.7Ghz ;] Aktualne wyniki Bencha na moim configu to:

 

Measured floating point speed 3564.75 million ops/sec

Measured integer speed 11678.27 million ops/sec

 

Wiem, że to nie dużo ale zawsze te pare creditów więcej :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym teamku :)

 

A co do reszty cwaniaków ktore mnie wyprzedzaja... strzezcie sie jak tylko spłace samochod kupie se nowego proca ;P hehe niech moc bedzie z nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gonie swojego hateka od tej pory na fsb 244... chlodniej sie zrobilo, temperaturki nie takie straszne jak jeszcze niadawno... przy 3.42GHz 58*C w stressie :D

 

ostatnio niepotrzebnie wylaczalem kompa na noc i rac mi ponizej 400 spadl... trzeba nadrobic zeby z pierwszej 20 nie wypasc, bo ciasno sie robi :D

 

edit:

wlasnie lookam w moje statsy a tam: Pending credit: 864.22... co to nie placa od dwoch dni czy co? :/

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem dzisiaj do teamu :) Narazie moja marna Celina liczy, za pare dni powinienem podłączyć nową, a w przeciągu miecha wymienić moją Celine na Venic'a @ 2.7Ghz ;] Aktualne wyniki Bencha na moim configu to:

 

Measured floating point speed 3564.75 million ops/sec

Measured integer speed 11678.27 million ops/sec

 

Wiem, że to nie dużo ale zawsze te pare creditów więcej :)

Pozdro

Witamy, witamy, dobry celeron nie jest zły (i zupełnie bez sarkazmu to mówię, coby wątpliwości rozwiać :D). Optymalizacja, mam nadzieję, od samego początku zrobiona? Na to wygląda przynajmniej po wynikach...

 

 

A co do reszty cwaniaków ktore mnie wyprzedzaja... strzezcie sie (...)

Wszystkie 26 osób? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coraz więcej ludków z RAC=>1k, szkoda, że np. tutaj marnują się 2 maszyny na domyślnych klientach, skoro każdy mógłby wyciągnąć po 500 na dzień a może i więcej (aż żal ściska hehe).

Na tych kompach brakuje kilku bibliotek zeby odpalic zoptymalizowana wersje, a nie ja nimi administruje i nie bede tam grzebal wiec narazie optymalizacji nie ma. Nie mialem czasu ostatnio, zeby to zalatwic, ale postaram sie niedlugo to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem czasu ostatnio, zeby to zalatwic, ale postaram sie niedlugo to zrobic.

Czas to pieniądz, a dla nas to kredyty ;). Zobacz na moją maszynkę z dwoma xeonami tutaj. RAC w okolicach 850 więc potencjał jest. Oczywiście pewne biblioteki są wymagane, ale dla chcącego nic trudnego. Niech coraz większy RAC będzie z Tobą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

 

Zawoor a masz dostep do roota? nie trzeba nic instalowac... opisalem wszystko. Robisz linki symboliczne do odpowiednikow bibliotek wymaganych. Sa tam na pewno tylko rozne wersje zaleznie od systemu. :) jak masz roota to sobie mozesz sam zrobic symbolicznego linka a jak nie masz roota to popros admina moze? tylko jak on nie wie ze liczysz tam seti to moze lepiej sie nie pytaj tylko zostan na standardzie hheheh :D pozdrawiam.... jezeli masz roota i jakiekolwiek problemy to chetnie sluze pomoca... walnij mi na PM wiadomosc i sie umowimy na gg. pozdrawiam liczacych... ja zaraz bede odpalac z powrotem swojego A64 ;)

 

 

 

Szkoda ze tak duzo osob ktore zaczely liczyc szybko zregyznowaly... nie wiem czy to przez tempy i upaly... Pure Semper... Chaos i duzo duzo innych... asdat0r, Miazga, grzesiu janio... banti freud victor....:P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Saimek

z linkami symbolicznymi to bym sobie poradzil :), chodzi o to ze jednej czy dwoch bibliotek nie ma wcale, ale jak juz mowilem zalatwie to

jak beda jakies jeszcze problemy to sie zglosze :)

 

 

Niech coraz większy RAC będzie z Tobą :lol:

I z nami wszystkimi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

Szkoda ze tak duzo osob ktore zaczely liczyc szybko zregyznowaly... nie wiem czy to przez tempy i upaly... Pure Semper... Chaos i duzo duzo innych... asdat0r, Miazga, grzesiu janio... banti freud victor....:P

No rzeczywiscie szkoda :( , ale pewnie czesc cos kombinuje z kompami (zmiany platformy itp), albo nie chce grzac za bardzo proca w takie upały, ale mysle ze za niedługo wróca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

 

 

Szkoda ze tak duzo osob ktore zaczely liczyc szybko zregyznowaly... nie wiem czy to przez tempy i upaly... Pure Semper... Chaos i duzo duzo innych... asdat0r, Miazga, grzesiu janio... banti freud victor....:P

oo przepraszam ;) Ja nie zrezgynowałem, byłem po prostu 17 dni za granicą. Od wczoraj wieczorem moj semp znow liczy, a od dzis rana celek M @ 2ghz też liczy.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie szkoda :( , ale pewnie czesc cos kombinuje z kompami (zmiany platformy itp), albo nie chce grzac za bardzo proca w takie upały, ale mysle ze za niedługo wróca ;)

Dla mnie komputer ma działać na maksa przy 100% 24/7 - wtedy mogę powiedzieć, że sprzęt jest ok. Stabilność przecież jest najważniejsza, bo wpływa na wszystko, wygodę pracy, brak resetów i utraty danych itd. Jeśli komp nie spełnia tego wymagania to tylko kupa złomu i nie wiem po co komu komputer działający na pół gwizdka (uwaga dzisiaj 33 stopnie w dzień więc lepiej wyłączyć i poczekać do nocy ROTFL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie komputer ma działać na maksa przy 100% 24/7 - wtedy mogę powiedzieć, że sprzęt jest ok. Stabilność przecież jest najważniejsza, bo wpływa na wszystko, wygodę pracy, brak resetów i utraty danych itd. Jeśli komp nie spełnia tego wymagania to tylko kupa złomu i nie wiem po co komu komputer działający na pół gwizdka (uwaga dzisiaj 33 stopnie w dzień więc lepiej wyłączyć i poczekać do nocy ROTFL).

moj komp był stabilny na 2900 ghz przez tydzien ciaglemgo stressu - ale temp sie podniosła o 7 stopni i juz nie był - bo leciał na geranicy. jakbym caly czas lecial na 2800 mhz to by było spoko, ale jako ze leciał na 2900 to juz był niestabilny przy wysokiuch temp.

 

dla mnie komp ma pracować na max swoich mozliwosci - jezlei tak nie jest to oznacza ze sie marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie komp ma pracować na max swoich mozliwosci - jezlei tak nie jest to oznacza ze sie marnuje.

Mój się chyba nie marnuje , nwet nie wyłączam go :) tylko ciekawe jaki rachunek przyjdzie :)pozostałe 2 tylko około 12 godzin :(

Tylko daleko mam do następnego zawodnika żeby go wyminąć ;)

Edytowane przez cyrus_6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i odpaliłem sprzeta- optymalki wgrane kompik liczy od 1.30..

 

 

na razie lajcik celinka 352@4ghz 1.32v i memki na 667..

 

Niestety podczas liczenia mimo czarowania tempy nie spadają poniżej 70 stopni-trudno jeszcze nieco wiekszy nawiew skmbinuje ale widać box nie daje rady...

 

 

docelowo jesli tempy znacznie nie podskoczą puszcze celinke ok 4.2-4.5 ghz i memki na 800ddr i powinno być ok.. B)

 

 

 

ps. celinka ma potencjał ale ciepło na 1.44v na luzie 4.8 robi ale już czasem potrafi mi sie w spi 1m trotling włączyć :? czekam na jakieś chłody bo mam czy prawie non stop 26-32 stopnie w pokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...