Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

...obiecałem znajomym jedną symboliczną dobę wspólnego liczenia. Więc to w żadnym wypadku nie ucieczka na dobre. Wracam dziś o 18.00...

Zdrada jest zdradą i kara musi być :-P - szlaban na wyłączanie kompa przez miesiąc 'with boinc on'.

Ja też już opuszczałem 3 teamy: własny, obecny pierwszy i obecny drugi pod względem totala.

 

Ci Twoi "znajomi" raczej nie mają wielkich ambicji i możliwości zrobienia dobrego wyniku, no ale to przecież nie jest tu najważniejsze (chyba się mylę hehe).

Tak czy owak wracaj i próbujemy wyciskać 30k/d.

 

@Saimek - Ty się tego procka do wiosny nie doczekasz ;) - ciekawe co jest lepsze, czekanie czy posiadanie...

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak wracaj i próbujemy wyciskać 30k/d.

Ciutek późno, od godziny liczę już ponownie tutaj. Widać jeszcze strony teamu nie zaktualizowało...

BTW. Chłodno się zrobiło. Czas najwyższy na czwórkę z przodu przy zegarze proca...

Dla szybszego liczenia oczywiście :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek jutro bedzie :) ale robie o/c itp i rzucam go na handel pamieci, plyte i grafe tez. :] i czekam na Core 2 Duo :P

 

Porzadne liczenie niestety dopiero po wakacjach :/

 

 

EDIT: MAM PROCKA :P heheheh ale chwilowo jestem w robocie..

 

A TUTAJ COS NA POKRZEPIENIE :)

 

 

Description Team zrzeszajacy uzytkownikow portalu PurePC.pl

Web site http://www.purepc.pl

Members (with AND without Credit) 94

Total credit 965,646.77

Recent average credit 20,000.62

 

 

 

PRZEKROCZYLISMY WLASNIE 20K RAC :D :D :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TUTAJ COS NA POKRZEPIENIE :)

Description Team zrzeszajacy uzytkownikow portalu PurePC.pl

Web site http://www.purepc.pl

Members (with AND without Credit) 94

Total credit 965,646.77

Recent average credit 20,000.62

PRZEKROCZYLISMY WLASNIE 20K RAC :D :D :D

 

Ładnie, ładnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wc poskłasdane coś kulawe tempy są niestety alre to chyba jednak wina odczytów mobo bo np gpu ma ok tempy wieć wc raczej jest w miare wydajne...

 

 

tak czy siak nie ma już czasem noc na 4.2ghz ale czasem bo box hałasuje tylko beda teraz noce na 4.75ghz :wink:

 

czego sie nie robi dla zespołu- te rachunki za prąc bęa pewnie fajne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ihaaa... przyszedl do mnie X2 :D prezentuje sie niezle :D ma stabilne 2,8 Ghz na napieciu 1,4 :D takze wypas.. a tutaj mily screen :D

 

to 3 Ghz nie jest stabilne oczywiscie ale mysle ze na 1,5 by bylo :] jak wroce z roboty to sie bede bawic dalej.. a tymczasem uciekam =)

 

 

Edit:

 

 

Cyrus i m@reczek jada w gore z RAC jak opetani :D gratuluje =)

 

Cyrus widze ze Core 2 Duo juz na 3150 Mhz =) niezle niezle.. =)

post-23870-1155104890_thumb.jpg

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis powracam do liczenia po przerwiej malej, spowodowanej remontem + problemami z kompem + brakiem czasu :D, mam nadzieje ze odrobie RAC sprzed absencji :D

 

EDIT: No i jeszcze skaperowalem nowego czlowieka do liczenia - hary'ego86 z naszego forum :D.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko =) wazne zebys liczyl =) i harry do nas doszedl co mnie tez cieszy.. ja testuje mojego X2 wlasnie... 2,9 Ghz narazie testuje Primem bo sie wysypalo przed chwilka.. za niskie V pewnie... no i pasta silikon zwykly wiec moze za goraco sie robi !? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. ja testuje mojego X2 wlasnie... 2,9 Ghz narazie testuje Primem bo sie wysypalo przed chwilka.. za niskie V pewnie... no i pasta silikon zwykly wiec moze za goraco sie robi !? :>

Zostaw 2.8, te 100mhz na nic nie wpłynie. Po co nadwyrężać stabilność, skoro ona jest najważniejsza, a nie jakieś parę mhz więcej...IMHO czasem niektórych nie rozumiem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba bede sie musial chwilowo zadowolic 2,85 bo 2,9 sie wywalilo po 30 minutach na 1,475V :/ mysle ze to wina zasilacz bo po prostu w pewnym momencie napiecie mu siada i jest klops na procku :> duzo liczyc na tym X2 nie bede bo sprzedaje go w nastepnym tygodniu razem z ramem i plyta glowna... za 2-3 tygodnie sprawie sobie Core 2 Duo =]

 

 

kurde mam problemy ze stabilnoscia.. to chyba ustawienia ramu bo zszedlem duzo z MHZ i to samo sie dzieje :P moj ram nie lubi niskich Mhz chyba :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problemy ze stabilnoscia.. to chyba ustawienia ramu bo zszedlem duzo z MHZ i to samo sie dzieje :P moj ram nie lubi niskich Mhz chyba :D

Ty się nie śmiej, ja mam tak samo. Jak ustawię RAMy za nisko na luźnych timingach, to mi komp w ogóle nie wstaje :-P

 

No ale wracając do tematu... to już dziś najwyraźniej :D - aktualnie:

Total credit 996,608.26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 1 mln strzeli. Zastanawia mnie jedno, dlaczego mamy wciąż tak mało liczących, w końcu na forum jest od groma i ciut ciut ludzi z dobrym sprzętem, ale nikt się nie chce nim dzielić, a jeżeli ludzie dołaczają do teamu to chyba tylko na odczepnego, aby im głowy nie zawracać. Prawie cała ostatnia strona użytkowników wykazuje znikomą aktywność. NIe czepiam sie wcale osób, które dopiero co dołączyły, ale całej nie liczącej reszty!!!

 

22 osoby nie wykazują żadnej aktywności!!!

Edytowane przez M@r3C3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze śmiece, ale wlasnie grałem i zapomniałem wyłaczyc Boinic'a komp mi sie zrestartowal i po odpaleniu taki blad miałem :/

 

Dołączona grafika

 

 

Ktoś wie o co chodzi?

 

Blać pewnie punkty straciłem. :(

Edytowane przez XwA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze śmiece, ale wlasnie grałem i zapomniałem wyłaczyc Boinic'a komp mi sie zrestartowal i po odpaleniu taki blad miałem :/

Dołączona grafika

Ktoś wie o co chodzi?

Nie za mało masz wolnego miejsca na dysku? Widzę, że ikonka na pasku zadań po prawej pokazuje jego niewielką ilość i błędy też się odnoszą do przekroczenia limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion :lol2:, towarzysze w liczeniu! :-P

 

!!! 1.000.000 !!!

(KLIK)

 

Wielkie gratulacje dla wszystkich współliczących ku chwale macierzy! :)

:plum: :plum: :plum: :banana: :banana: :banana: :gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta: :banana: :banana: :banana: :plum: :plum: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dysku systemowym mam ponad 3G wolnego, na nim znajduje sie ta gierka i Boinic.

Sprawdź swoje ustawienia w 'general preferences' odnośnie 'Disk and memory usage', może tam masz jakieś restrykcyjne nastawy.

 

@wspac, welcome and count hard ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi juz gratulowac 10k ;)

 

A ja wszystkim liczącym, którzy nie patrza na rachunki za prad :D gratuluje 1mln pkt :lol2:

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi juz gratulowac 10k ;)

 

A ja wszystkim liczącym, którzy nie patrza na rachunki za prad :D gratuluje 1mln pkt :lol2:

Ja w ogóle nie patrze na rachunki, komp pobiera max ok. 60W B) . Mamy coraz więcej dwujajowców w teamie, tylko patrzeć jak uzbieramy drugi milion.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drejfus... ten procek co masz to rewizja E6? to jest na rdzeniu Toledo.. masz nowego CPU-z? te procki maja mega potencjal o/c bo sam wlasnie mecze teraz jednego =)

 

Total credit 1,000,454.20

Recent average credit 20,588.47

 

ano gratulacje ludzie i pnijmy sie do 2 mln =) od jutra mam nadzieje pare godzin dziennie 8-15:30 bedzie liczyc moj X2 =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Cyrus i m@reczek jada w gore z RAC jak opetani :D gratuluje =)

 

Cyrus widze ze Core 2 Duo juz na 3150 Mhz =) niezle niezle.. =)

Dziękuje :) I gratuluje nam pierwszego miliona ;)

Już był na 3600 tylko temperatury nieciekawe :( kompletuje wc i wetdy .......... zobaczymy co bedzie :)

Mam nadzieje na 3600 stabilne na codzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...