Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Drejfus... 2820? a na jakim V? dziwne... sprawdz timingi pamieci. max async latency i read preamble... ja mialem tez dziwne pady przy SP2004.. a superpi to juz w ogole. okazalo sie ze to pamieci nie lubia ustawien 8/6 a 8/5... SPI juz przeszlo na 2900 Mhz pamieci 242 Mhz 2-2-2-5... teraz robie SMALL FFT. Nastepny Cel to bedzie 3 Ghz mysle ze spokojnie zrobi =)

 

 

Edit: Zostawiam narazie SETI na 2,9 Ghz =)

 

pochodzi z 6 godzinek to bedzie akurat ze 250 kredytow gratis albo i wiecej :]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki maly problem, od wczoraj seti mi liczy, na koncie pisze ze jestem zapisany do purepc.pl team'u, no ale na liscie mnie nie ma, 10min temu skonczylo nawet pierwsza paczke robic...

co jest? trzeba poczekac az punkty pierwsze podliczy?

tak musisz poczekaj, bo probke ktora ty wyliczyles licza tez 2 inne osoby ( tak dla pewnosci) punkty dostaniesz jak wszyscy policza ta sama probke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki maly problem, od wczoraj seti mi liczy, na koncie pisze ze jestem zapisany do purepc.pl team'u, no ale na liscie mnie nie ma, 10min temu skonczylo nawet pierwsza paczke robic...

co jest? trzeba poczekac az punkty pierwsze podliczy?

 

spoko jestes w teamie bo widac w twoim profilu..

 

http://setiathome.berkeley.edu/result.php?resultid=364670546

 

twoja probka policzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko lezy od poniedziałku :| X2 zdemontowany, nie mam juz Venica i radiatorek lezy bezczynnie obok mobo... nawet UPS-a wylaczyłem :(

 

Jedyne co jeszcze liczy to P4 z HT ale niewiele tego bedzie z jednego kompa :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu to tak?!? :/

Do 2,5Ghz potrzebuje 1,51-1,52V jak dla mnie padaka (BV) dlatego chce go wymienic na inny (3800+CD badz 4400+), od poniedzialku jezdzi w aucie a ja nie mam kiedy jechac do kumpla, u ktorego kupowalem x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wspac

Zmerguj te kompy, bo Ci dwa razy sprzęt dodało...

(klikasz Computer ID i na samym dole będzie "Merge...")

 

I wpakuj Crunch3rowe SSE3. Może niewiele da, ale na pewno nie zaszkodzi :wink:

dzieki za rade, juz zrobione :]

ale te instrukcje SSE3 juz ladowalem... dokladnie jak w opisie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord w końcu Cię dopadli Cyrus i Zawoor w Rac ;). Co do nie liczących, tego się niestety nie da uniknąć. Myślę, że dobrze byłoby ich wywalić po wakacjach jeśli nie będą wykazywać żadnych wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord w końcu Cię dopadli Cyrus i Zawoor w Rac ;). Co do nie liczących, tego się niestety nie da uniknąć. Myślę, że dobrze byłoby ich wywalić po wakacjach jeśli nie będą wykazywać żadnych wyników.

Ad. 1. Ano tak wyszło. Niestety wygląda na to, że z moim sprzętem robię się powoli technologically impaired :?. Trzeba będzie z rękawa jakiegoś (cute)asa wyciągnąć :lol2:

 

Ad. 2. Zgadzam się całkowicie. Po wakacjach zrobić mały odzew do narodu, żeby wszyscy nieaktywni wrócili do liczenia. A kto nie zechce (nie będzie już innych wymówek), to grzecznie ( :twisted: ) podziękować i tyle...

 

 

@ Niemiec

Jeśli X2@2.66, to też styknie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec - czyżbyś miał jakiegoś Prescotta 2.66GHz :> xD

 

Ja wczoraj miałem małą przerwe w liczeniu, bo zmieniałem graty na AM2. Teraz licze znów z Wami. ( wczoraj tez liczyłem, ale tylko mobilnym celkiem :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...