Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.setiatwork.com/team/teamstats.cgi?teamid=126291

Na samym dole - te są częściej aktualizowane, boincstats nie ma jeszcze pełnej doby uwzględnionej

 

Total Credits - 1209845.55

Chg - +35620.95

Recent Avg Credits - 23823.87

Chg - +1087.14

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak wygląda porównanie w seti C2D E6300 @ 2.1G a Pentium D 945 @ 3.8-4.2G ? który będzie sobie lepiej radził ?

 

C2D tak nisko bo płyta na wiecej nie pozwala :| a P-D 945 chyba na tyle poleci bez problemu ?

 

p.s 13k + 1.5k w pendingu :)

 

a po niedzieli będzie lepiej :banana:

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak wygląda porównanie w seti C2D E6300 @ 2.1G a Pentium D 945 @ 3.8-4.2G ? który będzie sobie lepiej radził ?

 

C2D tak nisko bo płyta na wiecej nie pozwala :| a P-D 945 chyba na tyle poleci bez problemu ?

Niezle Raptor zamiatasz towarzystwo ;).

Nie znam z autopsji, ale stawiałbym na c2d, poza tym przy większych wartościach oc, mogą się pojawić błędy w obliczeniach i próbka do d... się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle Raptor zamiatasz towarzystwo ;).

Nie znam z autopsji, ale stawiałbym na c2d, poza tym przy większych wartościach oc, mogą się pojawić błędy w obliczeniach i próbka do d... się nadaje.

mi jakos na 4.8 ghz nie wyskakuja.. :D

 

 

co do c2d to nie wiem czy ak niskotaktowany pobije 940..trzeba by to jakoś sprawdzić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo palicie podzespoły, albo non stop wymieniacie. Grow up ;).

Tia, mów mi jeszcze :?. Znowu będę przez miesiąc RAC odrabiał, jak mi teraz zleci :mur:

Ale z niecierpliwością czekam na wrzesień, bo może uda się załatwić... małe wzmocnienie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu dobijamy?!? :/

 

p.s juz niedlugo powinienem trafic do klubu 4 cyfrowego RAC :D Raptor tez i Niemiec tak sie wacha na pograniczu =]

?

RAC z jakiego okresu jest liczony ?

 

bo u mnie teraz wyrzuca ~1200 a ostatnio robie dziennie ok. 2000-2400 kredytów

 

p.s. wbiłem się do pierwszej 20 PurePC i jeszcze chwila a będzie 20k :)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie jeżeli takie tutaj też dyskutują ;) ) chciałbym przeprosić za brak liczenia spowodowany przeprowadzką i odcięciem od świata na ponad miesiąc :( . Teraz wracam do liczenia z moim kalkulatorem P3 @ 1,2 i raczej nie mam go zamiaru wyłączać na dłużej ;]

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niemiec

Te nowe core duo to rzeczywiście musi być straszne!

Tyle czasu straconego na przekładanie proców - nie wiem kiedy znowu pozbierasz się z RAC-em:)

Zrób hot swapa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec jak dasz radę zobacz ile liczy c2d @ 2.1G próbkę (albo 2 najlepiej) za ok 67 punktów :)

 

p.s. do 12 musze podjąć decyzje - PD 945 czy E6300 - gdyby moje mobo miało FSB >340 sprawa byłaby prosta a tak mam dylemat :(

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec jak dasz radę zobacz ile liczy c2d @ 2.1G próbkę (albo 2 najlepiej) za 60-62 punkty :)

jak system przezyje przejscie z WD1600JB na WD2500JK i przepiecie z kontrolera od ITE na IHC7R to pierwsze probki juz jutro sie pojawia.

 

@niemiec

Te nowe core duo to rzeczywiście musi być straszne!

Tyle czasu straconego na przekładanie proców - nie wiem kiedy znowu pozbierasz się z RAC-em:)

Zrób hot swapa;)

 

nie da sie hotswapa, bo musze jeszcze mobo przelozyc a tego juz sie tak nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...