Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwie się, że twórcy SETI pozwolili na spadek RACu. Przecież normalne że spadnie bo nawych próbek brak :( Skąd ino mam go brać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='10 wrz 2006, 23:08' post='2312713']

Dziwie się, że twórcy SETI pozwolili na spadek RACu. Przecież normalne że spadnie bo nawych próbek brak :( Skąd ino mam go brać :?:

no kiedys musza cos z rbic z serwerami. Treba bylo cache dac wiekszy a nie....

 

Niewiem jak Wy, ale ja mam jeszcze liczenia na ~40h.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiathome.berkeley.edu/tech_news.php

 

September 8, 2006 - 22:00 UTC

We are out of work to send out, and probably will be for the whole weekend. Here's why:

Recently Sun donated a new server (see below for details) which we decided to make our new science database. Our current science database works just fine, but is on an older (slower) system with a used set of fibre channel disks that frequently fail for one reason or another.

 

We finally got the new server set up to our liking last week and started unloading all the database tables this week from the old system. The increased disk activity caused the aforementioned disks to completely freak out last night. We had to shut down the science database this morning and we are still in the process of recovering the system.

 

While most of the BOINC backend functions without any dependency on the science database, the splitters and assimilators do not. The assimilators being off are no big deal - this just means a delay in moving results on disk into the database. But when the splitters are off no new work can be created, and our queue of work to send already ran dry this afternoon.

 

It is highly unlikely we will get the database back up before the end of the day, or anytime this weekend. Even if we do, our highest priority will be to unload the remaining few database tables before the disks crash again.

 

If you want to keep your computers busy, you can always work on multiple projects.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaprzestan.. pozniej sciagniesz 30 probek rosetty porobisz i po 5 seti zacznie dziaiac i 25 probek zmarnujesz albo seti liczyc nie bedziesz.. czekajcie spokojnie co sie dzieje jak nic nie liczy komp? :P nic sie nie dzieje takze czekac cierpliwie jak ruszy to bedzie liczonko :D na poczatku bedzie tez problem z probkami bo sie wszyscy rzuca jak dziki :D kazdy juz pewnie cache ustawil na 10 dni.. takze pomylscie co bedzie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pending credit: 176.67 >.<

I więcej raczej nie będzie dopóki seti nie odżyje... Wszystkie moje 11 hostów policzyło wszystko co miało... No to teraz czekamy aż wstanie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł rachunek za prund i mam doła- ok 70 złociszy więcej niż zwykle-eh celinka lubi se popic :(

 

sempik był bardziej oszczedny- mysle czy nie ograniczyć liczenia bo mnie starzy wydziedziczą za te rachunki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł rachunek za prund i mam doła- ok 70 złociszy więcej niż zwykle-eh celinka lubi se popic :(

 

sempik był bardziej oszczedny- mysle czy nie ograniczyć liczenia bo mnie starzy wydziedziczą za te rachunki :lol:

 

Zwal to na coś innego ;] Na to, że za długo mieli TV włączony, że mikrofala nagle zaczęła brać więcej prądu whatever [; Tylko żeby nikt nie pomyślał o kompie ;]

o_O bez przesady, ale wywalac 70zł na "nic" (bo nic nie dostajemy za liczenie próbek, jedynie wyzsze miejsce w rankingu) to juz głupota. Ja mam włączone SETI tylko gdy siedze przy komputerze, i rac tez jest niezły...(bynajmniej był dopóki coś im nie padło <_< )

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl :D ja mam sempa i liczy probki 24/7 ;) I tak juz przez 3 tygodnie :D Mam nadzieje ze rachunek znacznie wyższy nie będzie :P Ale jak już sam powiedziałeś, semp nie jest taki vato żerny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semp na socket 939 nie jest vato żerny ale na s A już trochę bardziej :) Przynajmniej tak mi się wydaję, ale mogę się mylić [;

EDIT:

Kurde kiedy to SETI wstanie :| Hosty mi się marnują...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwal to na coś innego ;] Na to, że za długo mieli TV włączony, że mikrofala nagle zaczęła brać więcej prądu whatever [; Tylko żeby nikt nie pomyślał o kompie ;]

 

o_O bez przesady, ale wywalac 70zł na "nic" (bo nic nie dostajemy za liczenie próbek, jedynie wyzsze miejsce w rankingu) to juz głupota. Ja mam włączone SETI tylko gdy siedze przy komputerze, i rac tez jest niezły...(bynajmniej był dopóki coś im nie padło <_< )

po 1 racjhunek za prąd jest co 2 miechy. Po 2 nie ejstem na 1005 pewny ze to celek ale raczej tak...

 

niby tylko 1.35v ale za to 5 ghz-same takty też powodują większe zużycie prądu...

 

Kurde mimo wszystko topek p3 powinien dzieki swojej sprawnosci nieco pobór z sieci zmniejszyc :mur:

 

do tegfo ddr2 zamiast winbondow żracych 3.3v i 7300gt nieco oszczedniejszy od 6600gt..eh miało być lepiej :wink:

 

eh amd-kowcy to mają fajnie :wink:

 

 

a starszej iod razu wyjechałem,zę to na pewnio nie komp bo kupiłem bardziej energooszczedny zasilacz i komp ciągnie kilkanaście % mniej B) tylko cuś nie do końca prekonana jest

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam przekona się ;] Do do procka, to pewnie przez Celka ;) U mnie po zmianie z Celka D @ 3.5 (ale to prescott był ;) ) na tego A64 z siga, zasilacz się zaczął wolniej kręcić, mniej się grzeje, czyli chyba pobór prądu jest również mniejszy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do einsteina ;] Jak bym tam chciał liczyć to ktoś musi zrobić nasz team tam i do tego każdy musi zrobić nowe konto dokładnie w einsteinie ? :] No i oczywiście optymalki itd są inne :) ;) ? (pytanie retoryczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do einsteina ;] Jak bym tam chciał liczyć to ktoś musi zrobić nasz team tam i do tego każdy musi zrobić nowe konto dokładnie w einsteinie ? :] No i oczywiście optymalki itd są inne :) ;) ? (pytanie retoryczne)

 

optymalek nie ma :D sa tylko do s4.....

 

a konto: tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lecą na łeb na szyje. Tylko pierwsze trzy miejsca ostro się trzymają. Jestem ciekaw czy i oni cierpią na brak próbek B-) Pewnie już nie raz mieli taką nauczke i ciągną na 20 dni z góry :P

 

Chodzi mi o najlepsze team'y :)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze teamy pewnie tak, ale oni też pewnie spadli :) A jeśli chodzi o PurePC team to jak widać tutaj widać, że się skończyły próbki i to co się teraz dodaje to resztki pendinga... By the way, zrób ktoś drużynę PurePC w Einsteinie i będziemy sobie liczyli póki Seti nie wstanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='11 wrz 2006, 20:45' post='2313643']

Wszyscy lecą na łeb na szyje. Tylko pierwsze trzy miejsca ostro się trzymają. Jestem ciekaw czy i oni cierpią na brak próbek B-) Pewnie już nie raz mieli taką nauczke i ciągną na 20 dni z góry :P

 

Chodzi mi o najlepsze team'y :)

na 20 sie nieda ;] tylko na 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

September 11, 2006

Outage update: Though we moved a bulk of the data onto the new science database server over the weekend, there is still plenty to do before we can start using this new server. In the meantime, we may be able to start creating new work to send out later today.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...