Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Boinc MGR > Activity > Daj Zawsze Uruchomione i Sieć zawsze dostępna :)

Cały czas miałem tak ustawione i nic :/ W komunikatach też nie ma żadnych wpisów "no work from projeckt" czy coś podobnego. Cache mam ustawiony na 2 dni i zawsze miałem ok 5-6 próbek, a teraz mam 2 i nie pobiera mi nowych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten emot odzwierciedla wszytko - chciałbys 10k racu :D

Wszystko da sie zrobic, nawet 10k RACu.

LordFury jak tam Twoj sprzet, bo cos tak nijak narazie, Saimek to samo - disappointment jednym slowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem poskładałem prawie kompa, ale w ostatniej chwili wywiązała się impreza integracyjna na początek semestru, no i co zrobić - siła wyższa :wink:

 

Dziś po powrocie tylko ostatnie poprawki, odpowietrzanie WC, "kosmetyka" i inne świecidełka no i zaczął liczyć przed momentem. Pewnie kolejne kilka dni tak na pół gwizdka, zanim optymalne ustawienia znajdę, ale zawsze coś. A w poniedziałek przyjeżdża mobo do E6600 - reszta klocków już jest, więc powinno szybko pójść...

 

Więc zaczynam powoli nadrabiać tyły B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie, niestety siedzę nadal na jednym kompie. P4P800 okazała się padnięta, czekam teraz na zwrot kasy, CT-479 i dothan leżą :cry: . Do tego doszły poprawki i jakoś nie miałem nawet czasu zobaczyć co dzieje się na forum. Seti liczę, ale nie non stop jak wcześniej, RAC spadł do około 250 <_< .

 

Widze, że mamy sporą przewagę nad innymi drużynami za dzienny przemiał próbek :) , co dobrze rokuje na przyszłość. TAK TRZYMAĆ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm Pierwsza 10 ma RAC >1k, ladnie ladnie.

Fajnie, że do niej należę ;)

Tez sie cieszę że do niej należę. Mam nadzieję że w następnym tygodniu zaczną jeszcze dla mnie liczyć 2 mocne kompy i 2 słabe no i może w jak sie wkońcu wprowadzę na ms to jakieś kompy będą chętne... a wtedy moim celem będzie 1sza piątka ;) ale jak to mówią: pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh wyleciałem z top 10 ;] Osz ty wiśnia :P ;) Jest szansa że dzisiaj dojdzie c2d :o Kumpel przestał liczyć na Sempronie 2200+ i powiedział, że załatwi c2d ;D Co najlepsze te c2d działa 24/7 ^^ No nic pożyjemy zobaczymy [;

Swoją drogą:

Top 11 = Rac 1000++ :gitarzysta2: :blurp: :ploom:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...