Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P ja mam przerwe offline ze tak powiem :/ czekam na neo... powinno byc dzisiaj... mam nadzieje :) jest juz ze 30 probek duzych do odeslania bo nassalem na 8 dni zanim pojechalem do poznania ;) mam nowe mieszkanko i czekam na net.. jak bedzie to i liczenie bedzie nie bojcie :)

 

Free sie nie denerwuj :P hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po kij dales mu unistaller?

Sęk w tym że mu nie dawałem uninstallera... Koleś po prostu wyłączył w firewallu połączenie z netem... Jego maszynka pobrała aż 1 próbkę... A szkoda bo P D 2.8 Ghz, który działa 24/7 by troszku zrobił...

 

40k przekroczone ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że mu nie dawałem uninstallera... Koleś po prostu wyłączył w firewallu połączenie z netem... Jego maszynka pobrała aż 1 próbkę... A szkoda bo P D 2.8 Ghz, który działa 24/7 by troszku zrobił...

 

40k przekroczone ;]

kto wymuysla takie firewalle :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam 81 miejscie ;D

I ostro pne sie w gore ;)

 

Mam nadzieje ze troche pomagam ? :)Czy jak kupie nowy komputer i poprostu przeniose Bionica na drugiego windowsa to czy wszystkie ustawienia i inne takie beda zapisane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam 81 miejscie ;D

I ostro pne sie w gore ;)

 

Mam nadzieje ze troche pomagam ? :)Czy jak kupie nowy komputer i poprostu przeniose Bionica na drugiego windowsa to czy wszystkie ustawienia i inne takie beda zapisane ?

tak.

 

btw czy wam tez nie dosyla ani nie pobiera jednostek? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem przed chwilą nowego kompa (taki rekreacyjny lapek na Celinie M tylko) i pobrał. Co prawda tylko jedną próbkę, ale poszło. A odsyła (to już u mnie) bez problemu...

 

A tak BTW - 2 ostatnie dni i dzisiaj:

1431.3 1916.3 1480.3

Wreszcie jakoś to wygląda B-)

 

Teraz próbuje drugiego conroe odpalić, ale straszne opory ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja wrocilem do gry :] na dzien dobry 6000 kredytow co sie uzbieralo z paru dni ;]

 

Madness na jakim Vcore robisz to 3600? bo ja mam 1,45 w biosie na P5B i nie chce robic 3,6 Ghz juz ale nie wiem czy to nie ram/mobo... bo jak dalem mniejsze NB (1,45) a teraz mam 1,55 to juz nie robilo nawet 440 FSB... ale to jest na strapie 1066...

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja wrocilem do gry :] na dzien dobry 6000 kredytow co sie uzbieralo z paru dni ;]

Welcome back, mate :)

Ja właśnie postawiłem na nogi E6600 i jak na złość mamy wtorkowy wieczór i "próbków ni ma" :angry:

To trzeba go - korzystając z braku roboty - pomęczyć trochę, żeby zaczął od razu na "normalnym" zegarach liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lipa po całości!! Wczoraj wprowadziłm się do akadmika i chciałm zainfekować kilka kompów a okazalo się że boinc nie moze się skomunikować z serverem - firewall blokuje. Czy jest mozliwośc jakoś to obejść ustawiając go np na port 80? jeżeli nie to na którym on porcie działa w razie jezeli bede z adminem gadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lipa po całości!! Wczoraj wprowadziłm się do akadmika i chciałm zainfekować kilka kompów a okazalo się że boinc nie moze się skomunikować z serverem - firewall blokuje. Czy jest mozliwośc jakoś to obejść ustawiając go np na port 80? jeżeli nie to na którym on porcie działa w razie jezeli bede z adminem gadał.

moze proxy? ja mialem taki problem u sibie. Zrobilem sobie wersje na proxy i wuala.

 

//ja juz odeslalem jednostki z ostatnich 2 dni i zassaalem nowe. RAC podskoczyl o 50 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w sieci akademickiej nie ma proxy, myślałem o jakimś zewnętrznym przez które można by się łączyć. Jako że wprowadziłem się do nowego akademika nie wiem jeszcze kto jest adminem i tak dalej... lipa bo się kompy marnują zamiast liczyc seti :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w sieci akademickiej nie ma proxy, myślałem o jakimś zewnętrznym przez które można by się łączyć. Jako że wprowadziłem się do nowego akademika nie wiem jeszcze kto jest adminem i tak dalej... lipa bo się kompy marnują zamiast liczyc seti :(

moze zobacz przez yourfreedom? nigdy nie patrzylem z boinciem, bo u mnie wystarczy dac proxy, ale przegladarki i programy p2p spokojnie dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...