Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dziala..

 

18/10/2006 18:38:14|SETI@home|Sending scheduler request to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi

18/10/2006 18:38:14|SETI@home|Reason: To report completed tasks

18/10/2006 18:38:14|SETI@home|Reporting 1 tasks

18/10/2006 18:38:19|SETI@home|Scheduler request succeeded

 

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dont worry..

 

 

18/10/2006 19:34:05||Project communication failed: attempting access to reference site

18/10/2006 19:34:07||Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.

18/10/2006 19:34:09|SETI@home|Scheduler request failed: couldn't connect to server

18/10/2006 19:34:09|SETI@home|Deferring scheduler requests for 1 minutes and 0 seconds]

 

 

 

This page requires database access. Our database server is temporarily shut down for maintenance. Please try again later.

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dont worry..

18/10/2006 19:34:05||Project communication failed: attempting access to reference site

18/10/2006 19:34:07||Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.

18/10/2006 19:34:09|SETI@home|Scheduler request failed: couldn't connect to server

18/10/2006 19:34:09|SETI@home|Deferring scheduler requests for 1 minutes and 0 seconds]

This page requires database access. Our database server is temporarily shut down for maintenance. Please try again later.

Teraz to standardowy wtorek jest... Ale ja tak mam od wczoraj już...

 

 

EDIT:

No i kolega opo już liczy z nami... Witamy!

 

 

EDIT 2

 

A tego wcześniej nie widziałem.... Czyżby mi się statystyki na koncie popieprzyły, że nie może ich sobie wyodrębnić dla tego kompa?

 

Dołączona grafika

 

Hmmm...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lordzik ;]

U mnie to samo... Odsyła ale nie raportuje :[

Tzn. masz dokładnie te same komunikaty?

 

Zaraz po odpaleniu boinca "Couldn't parse statistics...", a później przy każdej próbie połączenia "HTTP internal server error"?

 

Bo to się powoli denerwujące zaczyna robić. W zasadzie TYLKO odsyła próbki - nie raportuje ich, ale też nie pobiera nowych do liczenia. Zapas na jakieś 32h mi został. W ogóle nie ma komunikacji z serwerami - poza tym do uploadu... Ostatni kontakt: 17 Oct 2006 1:04:01 UTC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to raczej nie wina sieci, bo na pozostałych kompach w akademiku leci... Zresztą nie byłoby wówczas żaden komunikacji, a tu jednak próbki fizycznie odsyła, ale bez raportowania.

 

Więc chyba faktycznie coś u nich - a ja po prostu mam pecha i trafiłem na problem "w całej okazałości". Próbki mi sie dziś w nocy skończą chyba... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qrcze wyprzedziłem Cię Saimek... ale pewnie nie na długo... zobaczymy.. Niemiec przestraszył się rachunków za prad? Ale na c2d chyab nie jest tak źle jak na chodzącym na około pD, szkoda ze założyciel teamu odpuścił trochę.. ale i tak respect za załozenie najmocnijszego teamu w pl ;)

 

O i jeszcze najmniejszy total w 10tce :D c2d pixelika i reszta dobry rac tłuką

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa witamy ponownie :D pewnie Cie Niemiec usunal :P robil czystki niestety bo ludzie niekatywni nabijali ilosc tylko :P

 

 

 

hehe nie nie, jeden z domowych kompow czasem cos policzyl ze udalo sie utrzymac 38miejsce :P i jednoczesnie wogole na liscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh cos team oslabl bo tracimy RAC zamiast isc w gore :P Lord uporales sie juz z tym raportowaniem? :/ download Ci dziala chociaz? wez komputer na plecy i idz gdzies sprobuj zraportowac :D naciagnij probek na tydzien :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że po prostu szlag trafił jeden z moich plików xml odpowiedzialnych za konto/połączenia. Pytanie: który? Próbowałem przeinstalować samego klienta, żeby nie tracić wyników, ale cały czas działo się to samo. Więc niestety trzeba było całkowicie pozbyć się boinca i zainstalować na nowo - liczy już sobie jakieś tam próbki pierwsze, RAC powinien niedługo zacząć wracać do normy :wink:

 

I mam teraz zagwłostkę, co zrobić z tymi w backupie - 103 przeliczone sztuki piechotą nie chodzą. Muszę pokombinować nad żonglerką plikami (nowe z konfiguracją do starego boinca), żeby zaraportował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam teraz zagwłostkę, co zrobić z tymi w backupie - 103 przeliczone sztuki piechotą nie chodzą. Muszę pokombinować nad żonglerką plikami (nowe z konfiguracją do starego boinca), żeby zaraportował...

ano nie chodza piechota i zrob cos zeby dzialalo, co tego trzeciego szybciej wyprzedzimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos powiedziec czy dobze mi idzie?

Sednio na jeza bo nie zapodales optymalek. Poszukaj, bo juz nie moge setny raz o tym samym ;).

 

i co jest wazniejsze w statach :)

Najwazniejsze jest utrzymanie sie w pierwszej jedynce hehe, a serio to zarowno rac jak i total sa wazne.

Oba wskazniki pokazuja co robisz w tej chwili, co robiles wczesniej i na jaka skale.

W tej chwili trzymaj rac jak najwyzej i nie odpuszczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...