Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szczerze miałem nadzieje, że na x2 3ghz będę liczył ciut szybciej... a może tylko mi się wydaje i jest dobrze? Mam nadzieje, że niedługo jakieś kompy z 2 jajkami będę składał, to pomogą mi troche w rankingu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze miałem nadzieje, że na x2 3ghz będę liczył ciut szybciej... a może tylko mi się wydaje i jest dobrze? Mam nadzieje, że niedługo jakieś kompy z 2 jajkami będę składał, to pomogą mi troche w rankingu :wink:

Zdecydowanie coś tam nie gra. Jeśli komp chodzi 24/7 @ 3GHz, to powinienneś mieć RAC w okolicach 750-800. Optymalizacje są, wygląda ok... nie wiem, co tu jest problemem.

 

Zmerguj te trzy kompy, tak przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w 1 trzydziestce :-P , ale dogonić niektórych będzie ciężko z tylko jednym kompem. Mam jakieś szanse na wejście do 1 dziesiątki?

 

Edit : oczywiście to było tylko pytanie retoryczne ;)

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w 1 trzydziestce :-P , ale dogonić niektórych będzie ciężko z tylko jednym kompem. Mam jakieś szanse na wejście do 1 dziesiątki?

Bardzo mi przykro, ale raczej nie... No chyba, że Twój X2 do 4GHz leci B-)

Realnie widze u Ciebie szansę na okolice 15-tego miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak.. X2 to jakies max 800 RAC jak jest dobrze wykrecone... bez o/c pewnie z 500-600? przy 24/7 :]

 

 

PANOWIE ALERT!

 

Seti@Home Poland przez ostatnie pare dni robi wiecej kredytow niz my :( w tym tygodniu maja o 2 tys wiecej sumy niz my... jak tak dalej pojdzie przegonia nas w RAC. Przewaga spadla do 2 tys kredytow... :/ jak wroce to bede liczyc oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale raczej nie... No chyba, że Twój X2 do 4GHz leci B-)

Realnie widze u Ciebie szansę na okolice 15-tego miejsca...

JA WIDZE SZANSE NA 16 MIEJSCE... ewidentnie.... ja sie tak latwo nie dam :P

 

ja licze pelna para na dwoch kompach :D trzeba zwiekszyc rac teamu, bo sie niedobrze dziaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma łatwy sposób na przesłanie przeliczonych jednostek z innego klienta/konta Boinc, to będę wdzięczny za info... W sensie które pliki konfiguracyjne wraz z folderem projektu trzeba przenieść, żeby widziało te stare jednostki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w .xml sa dane o resultsach.... musisz pokombinowac. Napisz na forum SETI... jest message board / number crunching napisz po ang ze masz problem ktos odpisze na pewno...

Obyło się bez tego - udało się przemycić pliki :lol2:. Że wyniki były w xml-ach, to wiedziałem, tylko szukałem w których. Kombinowałem już wcześniej z różnymi, ale cały czas były problemy (albo z połączeniem, albo errory jednostek). No i ostatecznie wystarczyło:

 

1. Zrobić kopię działającego klienta (tzn. całego folderu)

2. Zastąpić folder z projektem, wywalajac najpierw "stare" (a więc de facto te aktualnie liczone) jednostki i wrzucić w ich miejsce już przeliczone

3. Zastąpić pliki client_state.xml i client_state_prev.xml w głównym katalogu boinca tymi od juz przeliczonych jednostek

 

Jak zwykle, najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze B-). RAC na moim kompie poszedł z 820 na 1365p, łączny RAC z eXecutorrem i pozostałymi kompami na naszym koncie to w tej chwili ok. 3200. Będzie więcej :lol2:

 

Miejsce trzecie odzyskane, nadrabiamy straty, sorry Cyrus :twisted2:

 

 

BTW.

Nareszcie dostaję prawie same duże jednostki do liczenia - do tej pory ściagały sie "drobiazki", z których jest względnie mniej punktów. Normalną 64.90 liczy ok 5200-5300s, a więc wychodzi ok. 80 sekund/punkt/rdzeń. Przy małych jednostkach <30 są to raczej okolice 100 sekund/punkt/rdzeń, więc mniej efektywne wykorzystanie czasu procka...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko widze ze 6k dzisiaj zarobiles heheh :D troche sie nam RAC podniosl dzieku temu :> no tez zauwazylem ze probki >60 bardziej sie oplacaja... u mnie taka probke jakos 4200 sek liczy chyba =]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalną 64.90 liczy ok 5200-5300s

u mnie taka probke jakos 4200 sek liczy chyba =]

To u mnie około 10000 sec :mur: co jest nie tak, no nie czaje...

Edytowane przez banti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko widze ze 6k dzisiaj zarobiles heheh :D troche sie nam RAC podniosl dzieku temu :> no tez zauwazylem ze probki >60 bardziej sie oplacaja... u mnie taka probke jakos 4200 sek liczy chyba =]

4200s? No ładnie, ładnie... Na ile trzymasz tego proca? 3,8GHz? :-P

 

U mnie na co dzień siedzi na równych 400x8, bo wystarcza mu do tego 1.2375v (realnie koło 1.27v), czyli zimno i cisza :wink:.

Tu widać czasy jak na dłoni: 2363556[/snapback]

To u mnie około 10000 sec :mur: co jest nie tak, no nie czaje...

No przykro mi, SETI akurat woli Intele. Już Pentium D na wysokich zegarach radziły sobie lepiej niż X2, a Conroe po prostu niszczy... Ale bez obaw - X2 @ 3GHz to kupa mocy obliczeniowej i pójdziesz jeszcze w rankingu ładny kawałek w górę :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem świeży !

 

chciałbym przyłączyć się do projektu i do drużyny, jednak:

1. nie mogę uruchomić BOINC (ściągnąłem na kompa, wpisałem URL, jednak nie wiem co dalej)

2. Wyłączam kompa na nowo muszę rejestrować BOINC

3. zapomniałem hasła do konta (czy mogę je odzyskać, zmienić, czy związany jest z mailem)

4. itp.

 

jeżeli ktoś z Poznania, Piły lub Bydgoszczy prrr o kontakt, :mur: nie wiem czy sam dam radę.

 

wiele kłopotów jak na jeden dzień,

wiem,,

nie jestem info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master a dales w ustawieniach zeby Ci liczylo na 2 rdzeniach na pewno? bo robisz jakos 400-500 kredytow dziennie co wydaje mi sie troche malo jak na X2.. chyba ze komp nie chodzi 24/7 a chyba pisales ze tak..

 

Ano właśnie tylko nie wiem jak. :oops: Tak wogóle to myślałem, że już lata na 2 jajcach(po menedżerze zadań), ale pewnie się mylę... :wink:

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na co dzień siedzi na równych 400x8, bo wystarcza mu do tego 1.2375v (realnie koło 1.27v), czyli zimno i cisza :wink:.

Tu widać czasy jak na dłoni: http://setiathome.berkeley.edu/results.php...&offset=140

a mój na 2.4G się nudzi - całe 10k s potrzebuje na próbkę - chyba czas na zmianę mobo

 

btw. kiedy wyjdzie E4300 bo serw czeka na odpalenie i liczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój na 2.4G się nudzi - całe 10k s potrzebuje na próbkę - chyba czas na zmianę mobo

 

btw. kiedy wyjdzie E4300 bo serw czeka na odpalenie i liczenie ;)

Nowy biostarek, FSB 500+ i lecisz z koksem :wink:. A co do E4300, to najstarsi górale nie wiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On bierze probki ktorym sie konczy DEADLINE najszybciej po prostu nie przejmuj sie niczym :)

 

 

Kshonek: Gratulacje i wybacz :P

 

Master: wejdz na strone http://setiweb.ssl.berkeley.edu/home.php i w GENERAL preferences view or edit --> i EDIT i on multiprocessors use at most 2 processors ;) zapisz i daj update w aplikacji boinc manager ;)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master: wejdz na strone http://setiweb.ssl.berkeley.edu/home.php i w GENERAL preferences view or edit --> i EDIT i on multiprocessors use at most 2 processors ;) zapisz i daj update w aplikacji boinc manager ;)

Gratsy już chodzi na 2(ale zap......la) :razz:

 

edit : teraz mi liczy czas co 1sek, przedtem co 2,3

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit : teraz mi liczy czas co 1sek, przedtem co 2,3

:lol: ale to raczej nie o to chodzilo, zeby szybcioej liczyl, tylko zeby liczylo dwa razy wiecej w jednym czasie (dwie jednostki, po jendej dla rdzenia).

 

Gratki kszonek ;]

Kshonek: Gratulacje i wybacz :P

Dziękuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...