Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje za liczne gratulacje, dzaikuje, tak, wszystko sie zgadza, przekroczylem 100k totalcredits :P

 

(jakos nikt nie zauwazyl... :P )

Tzn. masz jeszcze drugie konto czy o czymś innym nie wiem...? :blink:

 

Dołączona grafika

 

 

EDIT:

OK, już wiem, rano trochę wolniej do mnie dociera :wink:. 100k dla całego Boinc, nie tylko seti... Congrats.

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le tam na calego boinc to sie nie liczy... cofam gratsy :P :P :P :P

 

 

A i co do tego czy czas schodzi o sekunde o dwie czy o piec to sie nie przejmujcie ;) z poczatku czasy sa wyliczane na podstawie benchmarkow i bedzie schodzic po 5 sekund na 1 bo sa czasy wyliczone za duze.... pozniej klient sie kalibruje i kazdy komputer dostaje tzw "Result duration correction factor" ktory redukuje czas do odpowiedniego i wtedy idzie juz po 1 sek ;P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. masz jeszcze drugie konto czy o czymś innym nie wiem...? :blink:

 

[im g]http://img205.imageshack.us/img205/7224/kshnh0.gif[/img]

EDIT:

OK, już wiem, rano trochę wolniej do mnie dociera :wink:. 100k dla całego Boinc, nie tylko seti... Congrats.

;)

 

Le tam na calego boinc to sie nie liczy... cofam gratsy :P :P :P :P

juz Cie nie lubie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeglądając często forum PurePC zdecydowałem się trochę pomóc w liczeniu. Co prawda liczy jedynie jeden komp i to nie za mocny (Celeronek 2.8 ) , ale za to 24/7. Mam nadzieje, że troszkę pomoże w utrzymaniu zaszczytnego pierwszego miejsca. Niestety straciłem prawie przeliczoną próbkę, bo zachciało mi się optymalizację zainstalować, ale mam nadzieje że mi się to opłaci.

 

pozdrawiam wszystkich liczących.

Edytowane przez Jaco_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie.. i to dosc ostro bo w tej chwili juz o 600 kredytow :/

 

dolaczylo do nich paru kolesi.. gerloch robi 2000 dziennie.. barthex 800... :/ yarrow tez przyjebal i zamiast 7k robi 9,5 ... ciezko sie mowi :) trzeba walczyc... moze by tak pogadac z wladzami forum i reklama jakas?

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc iż spadliśmy z zaszczytnego pierwszego miejsca postaram się trochę dopomóc jeszcze dwoma kompami, niestety dość leciwymi i nie działającymi 24/7, ale zawsze coś. Mam nadzieje, że tak łatwo się nie damy. Dopiero zacząłem się bawić w SETI i powiem, że cholernie to wciąga :)

Edytowane przez Jaco_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug moich obliczen przy 24/7 to 900 lekko :) ale przeciez zartowalem z tym ze malo liczysz ;) dobrze liczysz jest ok :] ja tez mam czasami wylaczony.. no jak jade do rodzicow i mnie nie ma 3 dni w domu :P liczy Ci na 2 rdzeniach ? :P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bwqi sie zrobiło :lol: tylko nie mam czasu Ci wyslac....

kszonek jest wielki ;] kszonek zrobił dla mnie BQI ^^ No to na dniach rac wskoczy na 700 na 100% ;] Jak ja lubie wkręcać ludzi, dając im "tweak który przyśpiesza windę optymalizując ją pod dane instrukcje procesora, które to się wybiera podczas instalacji" :twisted: :wink: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boinc wywala coś takiego:

 

2006-10-25 16:57:23||Starting BOINC client version 5.5.0 for  windows_intelx862006-10-25 16:57:23||libcurl/7.15.3 OpenSSL/0.9.8a  zlib/1.2.32006-10-25 16:57:23||Data directory:  D:\programy\BOINC2006-10-25 16:57:23|SETI@home|Found app_info.xml; using  anonymous platform2006-10-25 16:57:23||Processor: 1 AuthenticAMD AMD  Athlon(tm) 64 Processor 3000+2006-10-25 16:57:23||Memory: 511.48 MB  physical, 1.22 GB virtual2006-10-25 16:57:23||Disk: 32.38 GB total, 1.53 GB  free2006-10-25 16:57:24|SETI@home|URL: [url="http://setiathome.berkeley.edu/;"]http://setiathome.berkeley.edu/;[/url] Computer ID: 2729183;  location: home; project prefs: default2006-10-25 16:57:24||General prefs:  from SETI@home (last modified 2006-09-19 21:10:20)2006-10-25  16:57:24||General prefs: no separate prefs for home; using your  defaults2006-10-25 16:57:24||Local control only allowed2006-10-25  16:57:24||Listening on port 314162006-10-25 16:57:24|SETI@home|Resuming task  17my03aa.13679.25936.253394.3.231_1 using setiathome_enhanced version 512

Liczy jakieś jakies 0.001% na 5 min. To dane z kompa mojego kolegi, który liczy na moje konto. W czym może być problem?

 

Edit:

Tak się zastanawiam i log wydaje się OK. Już nie wiem w czym problem.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mialem sie pochwalic jak tylko wskocze do top 5 ;] ale dolaczylem male stadko do teamu.

 

Narazie skromnie - 2 serwery na xeonach 3.2 ghz i jeden venice 3000+ ale licza praktycznie 24/7 do tego celeron 850 :> podkrecilem go i niestety zwalil wszystkie probki, jutro puszcze go na default, no i moj domowy sempronik aktualnie dzialajacy na 2.53 przy 1.3v ale on chodzi dziennie po jakies 8 godzin.

 

Zastanawiam sie czy nie dorzucic stadka z sempkow skladajacego sie z 30 sztuk, ale chodza one tylko okolo 6-8 godzin dziennie.

 

Niedlugo tez najprawdopodobniej zmienie prace i bede zarzadzal trzema serverami na czterech xeonach 3.2 kazdy, i dwoch na pojedynczym xeoniku ;).

 

Acha moja nazwa konta jest odrazu mala kryptoreklama - flusso.pl :D

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ze tak powiem pysznie :) stadko sempronow ~30 daje duzego boosta nawet jezeli pracuja 6 godzin dziennie :) bo to daje w sumie 180 godzin dziennie czyli jakby 8-9 kompow non stop =) Witamy tak w ogole =]

 

P.S widze ze nie ma optymalizacji! tracisz duzoo mocy obliczeniowej. Wrzuc optymalki na te Xeony jak nie wiesz jak pisz do mnie na gg 1281117 powiem co i jak :)

 

optymalizacje i opis tutaj:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=203060

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok namowiliscie mnie ;) ale

co do sempkow to niestety pewnie w przyszlym tyg bo pracuja pod kontrolerem domeny i tu dodac seti nie jest tak latwo ;). Bede musial dodac jakies konto z uprawnieniami admina tylko do seti, i tak spreparowana winde przerzucic na inne sempki risem wiec troche roboty jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok namowiliscie mnie ;) ale

co do sempkow to niestety pewnie w przyszlym tyg bo pracuja pod kontrolerem domeny i tu dodac seti nie jest tak latwo ;). Bede musial dodac jakies konto z uprawnieniami admina tylko do seti, i tak spreparowana winde przerzucic na inne sempki risem wiec troche roboty jest :/

No to sie rozumie. A w czym domena przeszkadza? Tez tak mam i dzialaja dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...