Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@ IGI

Koniecznie optymalizacje. Właśnie spojrzałem na Twoje kompy i żeby Xeon 3,2 liczył normalną (64c) próbke 23.000s, to wręcz profanacja jest B-). Tak samo przy S64/A64

Aczkolwiek najfajniejszy wynik i tak jest tutaj :wink:

 

@ Buu i dkkaczy

Dobra robota, witamy w gronie stu-i-więcej-tysięczników :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonke przez sciane tzn? routowane sa przez jakiegos LINUXa czy co? jak tak do dodaje ipchainsem pare regulek i powinno byc ok... ;)

Przerz sciane tzn, ze jak juz drzwisa otwarte to ktos tam siedzi i pilnuje :lol:

 

@Buu: Gratki!

 

Szkoda, ze nie moge zainfekowac kompow w pracy :( kilka Pentium D, Xeonow i P4 z HT sie marnuje ;) Niestety taka polityka firmy i nic nie poradze.

jezeli bedzie dzialac net to nie ma problemu, moge zrobic Ci tez windows optymalizer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :D :wink:

Skutki godzinnej kampanii reklamowej tweaka do windy :D

 

[imthg]http://img62.imageshack.us/img62/503/nhostrt1.th.jpg[/img]

 

Enjoy :twisted2:

uwazaj bo ktos z forum zaisntalowal i sie zdziwize ma taka sama nazwe kompa i takiego samego proca :lol:

 

BQI powa. jak ktos chce dla sibie to wyslac mi account keya i skompiluje, bo zrobilem sobie taka wersje, zeby latwo robic innym. W ten sposob zaraz rac teamu wzrosnie.

 

szkoda tylko ze lanc z takim zapleczem mnie zaraz wyprzedzi,ale czego sie nie robi dla teamu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre hosty mogą odpaść, co się na pewno stanie ;] Z forum raczej nikt nie dojdzie [; No zobaczymy jutro czy podskoczę :D ;) [ahh i mam znowu 2 nowe kompy xD aXP 2500+ i P4 HT 3.2 ;)]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wycie.. Lanc komu to wciskales? w ogole to pisales znajomym na GG czy wrzuciles na jakas strone o tweakach czy co?! :D

 

ej kshonek ja sie pytam serio z tym co Cie blokuje niby.. jak macie routing zrobiony jakie porty odblokowane jakie zablokowane..

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis na GG + zrobienie lekkiego łańcuszka + plik na speedshare z opisem co na co :D No i 3 kumpli tego łańcuszka rozesłało i dało do opisu i jest ;] Przy okazji doszedł jeszcze Celek 2.53 i jeszcze jeden a64 3000+ xD

W sumie 11 nowych hostów :mrgreen: Teraz tylko czekać niech się rozkręcą ^^

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miejsce w polsce w teamach :mur: Ludzie postarajcie się !! Szkoda tak spaść z 1 na 3 miejsce... Źródło

nie strasz ludzi buraku :P ( ;) )

 

zreszta pomysl logicznie, jak b@p mogl NAGLe z robic w seti rac 56k :lol:

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj to będzie problem ;]] W sumie team na tym dobrze wyjdzie ~~ A o to chodzi ;]

Z tego co widzę to mam jakiegoś ocniętego a64 :) I to nawet lepiej od mojego :] Tutaj ten host, niby 3000+ a bench lekko lepszy od mojego 3000+ @ 2.35Ghz ;)

 

Pending rośnie... ;]

 

W sumie dzisiaj dodałem 10 hostów [+1 wczoraj] i 8 z nich już oddało przynajmniej 1 próbkę, także one raczej nie wypadną za szybko ~~

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja knuję taki plan coby się połączyć z kimś z czoła i skopać ogródek tym pierwszym trzem ;)

Chyba modna taktyka ostatnio. Niedługo normalnie fala M&A nam się tutaj zacznie :lol2:

 

 

I z mniej wesołych wieści - od jutra mój konroł ma 10-dniową przerwę <_<. Robię sobie wybitnie długi weekend, a to jednak ciut za dużo, żeby go włączonego bez opieki zostawiać (jak z dzieciakiem prawie). Więc będzie te półtora-dwa kilo dziennie mniej (nie wiem, jak z drugim sprzętem).

 

Z drugiej strony - mam wielką nadzieję podczas pobytu w domu małe co nieco zainfekować (sempów "kilka", sprawa do obgadania) - i tu wielki uśmiech w stronę kszonka oczywiście, bo BQI bardzo by było w owym niecnym planie pomocne :D. A po powrocie drugi lapek na Yonahu, to już na 100% - tak żeby nadrobić zaległości.

 

Więc walczcie dzielnie no i trzeba zbierać siły, żeby na pierwsze miejsce w IV RP wrócić. Tym razem już na dobre :wink:. Pozdr.

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie wciąga to liczenie, patrząc na czołówkę widzę, że nie łatwo będzie was dogonić :). Ale będę się starał. I mam nadzieje iż uda nam się odzyskać pierwsze miejsce. A odrobina rywalizacji w drużynie tylko pozytywnie na to wpłynie. Na razie 76 lokata w total, ale będzie lepiej B-), więc nie obijać się bo nowi mogą co poniektórych powyprzedzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...