Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

eh jak mamy spaść to mój celek powróci-jak tylko dorwe cichszego twardziela, to do roboty będe szedł a kibel zostawie-oby nic nie pociekło..

acha w robocie jakiś kompik jest, ale kurde taki złomik,ze chyba nawet bqi nie wgram :(

 

lol cpu-z zassałem i to celek 666 @750 ? czyżby poprzednik mój był miłośnikiem o/c ?

 

10x75-były takie celki?

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol cpu-z zassałem i to celek 666 @750 ? czyżby poprzednik mój był miłośnikiem o/c ?

 

10x75-były takie celki?

Zmienil domyslna magistrale z 66 na 75, reasumujac byly takie celki. Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie wciąga to liczenie, patrząc na czołówkę widzę, że nie łatwo będzie was dogonić :). Ale będę się starał. I mam nadzieje iż uda nam się odzyskać pierwsze miejsce. A odrobina rywalizacji w drużynie tylko pozytywnie na to wpłynie. Na razie 76 lokata w total, ale będzie lepiej B-), więc nie obijać się bo nowi mogą co poniektórych powyprzedzać.

W total raczej nie ;] W RaC owszem :)

 

@GDR

Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze stworzyc osobny temat dotyczacy BQi, bo kurde chetnych pelno :D

 

W krakowie mnie nie bedzie ale za bqi licze na browarka od kazdego ;)

 

Srawa jest: bqi nie wysylam na zadne werwery, stawiam poprosu u sibie i zasysacie, ale mam pieprzona neosttade - nie moge miec nic innego u sibie (chyba ze radiowke) i mam zmienne ip. Jest to ostro wkurzajace, ale wiem ze jest cos takiego jak no-ip.com, gdzie instaluje sie programik, ktory po zmianie ip, przekierowywuje automatycznie domene na nowe IP. Ma ktos z tym doswiadczenia? bo tak jakby nie dziala tak jak powinno - w zasdzie nie dziala mi wcale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW

 

Kumpel wrzucił linka + opis na 2 fora z warezem...

 

A to co dzisiaj zobaczyłem przerosło moje najśmielsze oczekiwania :D ;]

W sumie razem z wczorajszymi 10 hostami, dodało mi to 27 hostów :o [17 dzisiaj xD] Nie jest źle ;)

 

Kszonek jest bogiem

Seti nałogiem.

BQI podstawą

A RAC zabawą xD

 

Coś czuję, że RAC nam baaaaaardzo podskoczy jak inni wykorzystają swoje BQI xD

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - jak dobrze pójdzie w przyszłym tyg mój C2D rozwinie skrzydła na P5B-E w końcu z dualchannelem (nie miałem czasu przekładać i testować) - teraz ma rac 800 może jakieś 1200 zrobi + odpalam w końcu serwer - P4 531 pewnie podkręcony więc pewnie tez jakieś 600-800 RAC będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W manifescie przeciw polskiemu ogolnokrajowemu buractwu licze od dzisiaj dla UK, oczywiscie zostajac przy Pure.PC;).

Mysle, ze nie musimy juz szukac obcych, Oni przebywaja na wiejskiej, all green.

Pewno za jakis niedlugi czas bede mial przerwe w "seti", ale na pewno wroce do walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojej pierwszej pracy (xeonki) sie nie wyrobilem, w drugiej (a64) zrobie dzisiaj a w domu na sempie zrobilem ;), ale narazie pod winda tylko.

Dzisiaj zainstaluje na linuksie i tez zrobie optymalizacje bo w sumie teraz z windy korzystam tylko przez boinca :P

 

Musicie mi wybaczyc ale roboty mam mase :/

 

w sumie w drugiej robocie moge dodac jeszcze 3 sempy i jednego prescotta 3.2, ale one chodza raczej okazjonalnie ;)

(po 4 godzinki dziennie)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Kszonek tracisz za pare dni swoją pozycję

jutro odbieram c2d e6300 :D

ciekawe kogo teraz będę gonił :)

no izapasie jest pentiawka dual core ..

bywa... byle team liczyl duzo duzo ;d

 

kszonek odbierz PW - masz tam opisane co i jak z dynamicznym IP :)

juz sobie poradzielem ale dzieki ;)

 

Kszonek jest bogiem

Seti nałogiem.

BQI podstawą

A RAC zabawą xD

podoba mi sie :D

 

KU CHWALE TEAMU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie w drugiej robocie moge dodac jeszcze 3 sempy i jednego prescotta 3.2, ale one chodza raczej okazjonalnie ;)

(po 4 godzinki dziennie)

Dodaj wszystko co sie da ;) 4 godzinki dziennie to nie jest zle ;)

 

P.S Co ze stadem sempow? :P

 

 

BAD NEWS :/

 

Seti@Home poland robi jakies 46-47 tys dziennie ostatnio :/

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle xD :twisted2:

lepiej powiedz dziekuje :P

 

wspominalem moze ze zostawiam w bqi "brmamke" do zdalnej kontroli hosta na ktorym jest zainstalowany bqi? nie? ups, zapomnialem ;]

 

dobra, trzeba dawkowac emocje, na razie cieszmy sie z racu dodatkowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak wiadmo kurier nawalił :( c2d dopiero w poniedziałek

czyli poskładam w ocy z pn na wtorek

kurcze niechciało mi sie jechać do Katowic wcczoraj po płyty juz by liczyło dzis cały dzień

 

ale zakupiłem juz cichsze chłodziwo to będzie 24h/dobe jechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizys ku.rwa ja pie.rdolę, jak to Miauczyński mawiał... :mur:

 

Jakieś takie miałem dobre przeczucie, że przed wyjazdem chciałem kompa odłączyć. Przy jednym z ostatnich uruchomień Lainga szlag trafił :angry:. Już myslalem, że procka/grafę za sobą pociągnął, bo wszystko zdechło, no ale po dobrym wystudzeniu sprzęt zapostował (tylko na tyle na blokach @passive go odpaliłem). Mam nadzieję, że reszta żyje...

 

To teraz co by się stało, gdyby to [ciach!]o zdechło 2 godziny później, gdy już by mnie nie było :blink:

Tak czy inaczej, mój komp na przynajmniej 3 tygodnie z seti wyłaczony - po powrocie pewnie na BOXie i virge'u będe działał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jak mam dołączyć komp kumpla żeby liczył razem z moim??? Wiem,że to głupie pytanie, ale nie wiem co dalej :oops: ??

Z góry dzięki

 

Edit : dobra już wszystko wiem. Dzięki Wspac

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...