Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to lepiej niz dobrze hehe :D widze ze czmichal robi ponad 1000 dziennie czyzby zmiana sprzetu jakas? :D

 

P.S a nie ja tam po prostu widze dorodne stadko sprzetu :D

 

widze ze wszedzie optymalki 5.5.0 + SSE/SSE2 to sie chwali po prostu :) tylko czemu nic nie pisze tutaj? :P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ponad 40 hostów - jak widać w kupie siła :wink:. Dobra robota! :-P

 

 

Wg setiatwok nasz zsumowany RAC jest ciągle niższy od zsumowanych week average => powinniśmy zyskać przy obecnym stanie jeszcze 2500p. Ale nie uwzględnia on nowych kompów/użytkowników, które dopiero będą uwzględnione w week avg., więc w praktyce może to być nawet i 5000 B-)

 

 

@ridczak

Co się będziesz szczypał, Core 2 Quada od razu :lol2:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja namwoie pare kupli kompy : c2d e6300 , duren 1000mhz moze cos sam pokombinuje i u kumpla w kadamiku kogos przekonam:P

Koniecznie! A jak nie będą chcieli po dobroci, to szybka instalka BQI i nie będzie dyskusji w ogóle! :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle, to ja bym miał prośbę do osoby robiącej BQI, aby zrobić ten (że tak powiem) instalator mniej podejrzanym. Chodzi mi o te strzałki i brak jakiegokolwiek tekstu co to jest i tak dalej. Bo aż głupio to znajomym wysłać i powiedzieć, że to zrobi coś dobrego z komputerem, skoro to wygląda jakby miało coś popsuć (if you know what I mean ;))

versja 4.33 jest wlasnie taka :D Wy macie chyba jeszcze 4.31.

 

Co sadzicie o zrobieonu uzytkownika PUREPC.PL i zrobieniu BQWI na niego razem z opisem ze to liczenie itd? Dodtakowo uruchamiajacy sie na starcie boinc menadzer i instalujace sie do c:Program files/purepc itd? Wtedy moznaby pogadac z kims (sarkazz, lukasrz) o newsa na SG purepc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to wiele wyjaśnia :wink:

 

koncepcja z tym userem PurePC może jest i dobra, ale myślę, że to, że punkty nie będą na np. Twoje konto lecieć będzie trochę demotywująca. Będzie wyścig teamow (ale purePC i tak wygra ;)) a w mniejszym stopniu będzie wyścig poszczególnych userów (np. dodałem 4 kompy na PurePC a teraz ktoś mnie prześcignął i jestem zły (no niektórzy mogą tak mieć ;)) że przez to, że je tam dodałem a nie na swoje, to spadam w rankingu i za chwile już o mnie nie będą pamiętać forumowicze ;)

 

przynajmniej tak mi się wydaje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo lepiej BQI, w którym możemy wybrać konto usera, albo tak żeby konto się bezpośrednio zakładało i było od razu w teamie. Wtedy można liczyć na to, że dużo osób się zainteresuje ;] Bo tak jak powiedział @eXecutorr takie jedno wspólne konto by zmniejszyło rywalizacje, gdy by ktoś np dodał więcej pc'tów i by to liczyło na jedno konto PurePC i teraz skąd wiedzieć od kogo te hosty ;] ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie [gluteus maximus]

Zrobilem wczoraj obraz do risa, zainstalowalem na jednym a po pracy okazalo sie ze nie bylo pradu i obraz szlag trafil...

Dzisiaj pobowalem odzyskac go z ntfsa ale nie udalo mi sie wiec jutro zabawa od nowa ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrusik cos ostatnio slabo przedzie... ale pewnie gra ciagle w Carbona albo inne wynalazki hehe ;)

Niebyło mnie(z wyjazdu na jeden dzień zrobiły się cztery ;) ) i właśnie wróciłem i wracam do liczenia więc bedzie lepiej ale widze że

jakieś nowe kompy by mi sięprzydały ale nie ma skąd ich <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :(

Edytowane przez cyrus_6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z dzisiejszego (a właściwie już wczorajszego) dnia mniejszy przyrost :( Tylko 4.2k :) Zauważcie, że dzisiaj coś mało pkt każdy zrobił...

 

P.S.: Pending mi wskoczył już na 3k :mur:

P.S.2: Widać, że nowe maszynki Raptor'a się rozgrzały ^^ Dzisiaj i wczoraj ponad 6k :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.: Pending mi wskoczył już na 3k :mur:

Znam ten ból, też ponad 2000 się kisi. Ale to w sumie dobrze, bo dostajesz nowe, nieprzeliczone jednostki. Nowe = zazwyczaj duże = wyższa efektywnośc liczenia (pisałem o tym nieco wcześniej). Ostatecznie wyjdzie na plusie :wink:

 

niski RAC mają - powinien z 150-200 jak nic być ;)

A chodzą 24/7? Bo jeśli tak, to przy obecnych czasach liczenia raczej 350-400/szt. :wink:

Całkiem nieźle sobie radzą te celiny, swoją drogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to wiele wyjaśnia :wink:

 

koncepcja z tym userem PurePC może jest i dobra, ale myślę, że to, że punkty nie będą na np. Twoje konto lecieć będzie trochę demotywująca. Będzie wyścig teamow (ale purePC i tak wygra ;)) a w mniejszym stopniu będzie wyścig poszczególnych userów (np. dodałem 4 kompy na PurePC a teraz ktoś mnie prześcignął i jestem zły (no niektórzy mogą tak mieć ;)) że przez to, że je tam dodałem a nie na swoje, to spadam w rankingu i za chwile już o mnie nie będą pamiętać forumowicze ;)

 

przynajmniej tak mi się wydaje :mrgreen:

no dobra to sie pomysli :D tymczasem ide sie edukowac :P

 

Imo lepiej BQI, w którym możemy wybrać konto usera, albo tak żeby konto się bezpośrednio zakładało i było od razu w teamie. Wtedy można liczyć na to, że dużo osób się zainteresuje ;]

no to rób :lol:

 

Bo tak jak powiedział @eXecutorr takie jedno wspólne konto by zmniejszyło rywalizacje, gdy by ktoś np dodał więcej pc'tów i by to liczyło na jedno konto PurePC i teraz skąd wiedzieć od kogo te hosty ;] ? ;>

ale taki patent z userem ppc vylby dla nowych, ktorzy by weszli z głowenrj, a my bysmy mieli wlasne bqi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo lepiej BQI, w którym możemy wybrać konto usera, albo tak żeby konto się bezpośrednio zakładało i było od razu w teamie. Wtedy można liczyć na to, że dużo osób się zainteresuje ;]

Oczywiście, że tak byłoby najlepiej. I nie tylko przy zakładaniu konta, ale także przy samym uruchamianiu programu byłaby sprawdzana drużyna... =IF(user.team="PurePC";"Ave mistrzu, rozkazuj!";"Spieprzaj dziadu!"). O, i tyle! :rolleyes: Problem w tym, że aktualnie jest to nie do zrobienia - kszonek pisał juz o tym w temacie o BQI bodajże...

 

ale taki patent z userem ppc vylby dla nowych, ktorzy by weszli z głowenrj, a my bysmy mieli wlasne bqi.

A ta opcja mi się podoba. O ile przy stałych użytkownikach/liczących raczej zainteresowania nie będzie (z powodów wymienionych przez kolegów powyżej), to faktycznie można by w ten sposób wciągnąć "przypadkowych przechodniów" oraz mniej zainteresowanych tą tematyką uczestników forum (wg zasady "zainstaluj i zapomnij" :D). No i z promocją byłoby sporo łatwiej, w końcu jeden plik i łatwa instalacja. Warunek - faktycznie musiałaby być realna szansa na pojawenie się newsa na stronie głównej i najlepiej jakiegoś ogłoszenia (jak o artykułach) w nagłowkach stron na forum... Mogłby ktoś z redakcji się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze.. czmichal jest z poznania i infekuje :D musze sprawdzic czy czasem 2 BOINCi mi nie lataja w tle hahha :D

 

edit: znowu musze zmienic sygnature bo jestesmy nr1 :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestesmy on top ;)

 

zrobie BQI z opisem, ze to jest BQI, a nie kernel tweak, napisze tam umowe licencyjne, ze uzywac tylko dla teamu purepc itd, wtedy zrobi sie temat z opisem dla usera "zainstaluj i zapominij" oraz zainstaluj (optymalizacji i wszytko na pokladzie) kliknij w link, zaloz konto (od razu sie zalozy dla ppc) i wpisz dane do okienka, baw sie rankingami itd. W wersji drugiehj bedzie mozliwosc wyboru wszystkiego, sciezki itd, aby kazdy mogl tego uzywac dla siebie, nawet na swoim kompie )(nie trzeba samoczynnie dodawac optymalek itepe.

 

ale to jak bede mial czas czyli kiedys. Zrobienie takiego patentu na sprawdzanie na kogo jest konto jest dla mnie nierealne w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :). W zasadzie nasunął mi się jeszcze jeden pomysł...

 

A może by tak dodać do przeliczanych próbek informacje, że przeliczone za pomocą BQI @ PurePC by kszonek i że używanie przez członków innych teamów niedozwolone - tam, gdzie w chwili obecnej info od crunch3ra? Dużo by z tym było roboty? Poza przekompilowaniem samych optymalek oczywiście...

 

Wyjeżdżam za 15 minut na cały weekend, do usłyszenia w niedzielę w nocy i liczyć mi tu ostro :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :). W zasadzie nasunął mi się jeszcze jeden pomysł...

 

A może by tak dodać do przeliczanych próbek informacje, że przeliczone za pomocą BQI @ PurePC by kszonek i że używanie przez członków innych teamów niedozwolone - tam, gdzie w chwili obecnej info od crunch3ra? Dużo by z tym było roboty? Poza przekompilowaniem samych optymalek oczywiście...

 

Wyjeżdżam za 15 minut na cały weekend, do usłyszenia w niedzielę w nocy i liczyć mi tu ostro :lol2:

:D

 

kiedys chcialem zrobic wlasna optymalke ale jak sciagnalem arhiwum z milionem plikow i kilkudziesiecioma folderami to mni przytkalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisiaj takiego maila:

 

Team member Leonidas & Kris has requested you to hand over

the privileges and responsibilities of team founder to him in SETI@home.

 

Visit tu byl link to change team founder or decline user's request.

 

If you do not respond to this request within two months, Leonidas & Kris will be given the option to become the founder himself.

 

Please do not respond to this email. The mailbox is not monitored and the email was sent using an automated system.

 

 

nawet nie wiem co to za typ :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisiaj takiego maila:

 

Team member Leonidas & Kris has requested you to hand over

the privileges and responsibilities of team founder to him in SETI@home.

 

Visit tu byl link to change team founder or decline user's request.

 

If you do not respond to this request within two months, Leonidas & Kris will be given the option to become the founder himself.

 

Please do not respond to this email. The mailbox is not monitored and the email was sent using an automated system.

nawet nie wiem co to za typ :|

tez tak chcialem ale :D

 

Founder change has already been initiated during the last two months and is currently disabled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poedytowałem exe i coś takiego wyświetla w result:

 

<core_client_version>5.5.0</core_client_version>

<stderr_txt>

 

Probka przeliczona przez oprgramowanie teamu PurePC.pl

Uzywanie BQI przez inne teamy zabronione !!!

WU Info:

 

onione

WU Info:

...............

WU true angle range is : 6.1904

 

SETI@Home Informational message -9 result_overflow

NOTE: The number of results detected exceeds the storage space allocated.

 

</stderr_txt>

 

może wrzucić to do BQI - wtedy będzie widać jak ktoś będzie korzystał z pomysłu kszonka :P

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest dobrze a bedzie coraz lepiej :D

 

robimy ~44 k dziennie takze jest dobrze :) ja niestety sprzedalem sprzet czekam na przelew i bede wysylac.. takze 1500 gdzies odpadnie dziennie... ale zalatwie moze Xeona z powrotem i Pentium D takze cos tam bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poedytowałem exe i coś takiego wyświetla w result:

 

<core_client_version>5.5.0</core_client_version>

<stderr_txt>

 

Probka przeliczona przez oprgramowanie teamu PurePC.pl

Uzywanie BQI przez inne teamy zabronione !!!

WU Info:

 

onione

WU Info:

...............

WU true angle range is : 6.1904

 

SETI@Home Informational message -9 result_overflow

NOTE: The number of results detected exceeds the storage space allocated.

 

</stderr_txt>

 

może wrzucić to do BQI - wtedy będzie widać jak ktoś będzie korzystał z pomysłu kszonka :P

jak bede mial chwile to sie odezwe w tej sprawie na gg... aktualnie SLI mi zabiera i tak nie wielka ilosc free time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja niestety sprzedalem sprzet czekam na przelew i bede wysylac...

[OT] Ty chyba faktycznie lubisz to robic, tzn. sprzedawac i kupowac, bo uzywac to juz chyba nie bardzo hehe. Tego motorka to z rozwago na naszych drogach mi uzywac!

 

Powoli zblizamy sie do 50k RAC i to jest our goal. Pasowalo by remove paru czlonkow/czlonkin z RAC<1, bo mi tacy krew z nizu na wyz zamieniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...