Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

o Free zyje i juz mnie potepia :P lubie uzywac ale nie mam tyle kasy zeby miec motor + komp :( cos za cos... :P troche Core policzyl takze nie moge narzekac ;) musze skolowac z powrotem mojego Xeona jak wroci z wawy i Pentaka D :P bo wstyd zebym nic nie liczyl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problemy z risem, cos nie chce przewalac boinca, w miedzy czasie dodalem jednego p4 3.40 chodzi tak miej wiecej 6-7 godzin dziennie :)

 

 

Edit

 

Zainstalowalem optymalizacje na drugim xeonie, w koncu oba licza pelna para, mysle ze przekrocze w koncu okragla liczbe w rac

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problemy z risem, cos nie chce przewalac boinca,

niedobrze :26: , zapem go

w miedzy czasie dodalem jednego p4 3.40 chodzi tak miej wiecej 6-7 godzin dziennie :)

dobrze :ploom:

Zainstalowalem optymalizacje na drugim xeonie, w koncu oba licza pelna para, mysle ze przekrocze w koncu okragla liczbe w rac

bardzo dobrze :banana:

 

Powyżej przykład konstruktywnej odpowiedzi :gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innym to gratulowali 10k, a takim dżuniorom jak Balu to nie :(

 

A e6300 niestety @stock, pomimo, że siedzi na p5b dlx i pod tt bt. Ale kumpel dał sobie wcisnąć plombę na obudowę, poza tym stwierdził, że chętnie mnie pownerwia brakiem oc.

 

No i zastanawiam się, jak wciągnąć jeszcze więcej hostów, od czasu jak mi kszonek zrobił nqi ( :* ) to mi tylko antek 2k+ @ 2 GHz doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A e6300 niestety @stock, pomimo, że siedzi na p5b dlx i pod tt bt. Ale kumpel dał sobie wcisnąć plombę na obudowę, poza tym stwierdził, że chętnie mnie pownerwia brakiem oc.

trxzepnij go clockgenem ;) jak bedzie ok to aibooster (perzestawia w biosie) i po sprawie. Nawet chlopczyk nie zauwazy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz dwa sa zoptymalizowane, ale nestety lekko nie maja i maja co robic poza liczeniem seti :P.

W koncu sie uporalem z risem i jak widac coraz wiecej sempkow trafia do mojego stadka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz dwa sa zoptymalizowane, ale nestety lekko nie maja i maja co robic poza liczeniem seti :P.

no i bardzo dobrze, seti to rzecz drugorzedna hehe

naszkicuj w dwoch slowach jak uporales sie z risem i problemsami, tak dla potomnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma co szkicowac ;) Ris czyli remote install service to takie ustrojstwo ktore nie zawsze dziala jak trzeba ;) po prostu po ktoryms z koleji przygotowaniu obrazu wszystko zaczelo dzialac ok.

 

Zreszta mozliwe ze samo oprogramowanie bylo walniete bo przed robieniem obrazu przeinstalowalem je na nowo kontrolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trxzepnij go clockgenem jak bedzie ok to aibooster (perzestawia w biosie) i po sprawie. Nawet chlopczyk nie zauwazy

kszonek, ale już napisałem to:

poza tym stwierdził, że chętnie mnie pownerwia brakiem oc.

@ Balu

Ten E6300 to przy obecnych czasach liczenia RAC ok. 1300 (24/7), więc cenny nabytek. GJ!

Niestety, żaden z kompów na mojej liście nie chodzi 24/7... najwięcej z nich wszystkich chodził mój p3.

 

Ale postaram się coś skombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie procki marnuja biedaki:

Master_Electronic & Speedy

wisnia666 & pixelik & wspac

Buu

:cry:

Te dwa pierwszy wyglądają na instalowane BQI, ale bez optymalek. No bo ręcznie raczej nikt nie zmieniał samego klienta bez pozostałch optymalek. Tak czy inaczej - 20k.s. to zdecydowanie za dużo na te procki. Do poprawki, Panowie! :wink:

 

@ Banti

Widzę, że dwa nowe kompy dziś zainfekowane - Celina + Pentium D? Ładnie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie SEMPY sa.. ale czemu nie sciagaja WORKUNITOW? ustaw sobie cache na 2 days przy okazji... lepiej miec zapas roboty niz pozniej czekac i kompy sie marnuja :P

No juz licza, nie mam pojecia czemu nie ciagnely workunitow.

To narazie jakas 1/4 sempow jakie mam zamiar zainfrkowac takze spokojnie panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no coś tam się złapało.

Jak wywalić tego sempa? Koleś się nieźle wkurzył i widać się pozbył w jakiejś częsci bqi :wink:

 

Musze się postarać rozprowadzić to po osiedlu bo prawie wszyscy mają tutaj p4...

Edytowane przez banti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz niestety poczekać, aż się jego próbki przetermiują - wówczas w informacjah o kompie pojawi się na dole opcja "Delete this host" (zaraz obok "Merge..."). A z tymi P4 to niezły potencjał - działaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa pierwszy wyglądają na instalowane BQI, ale bez optymalek. No bo ręcznie raczej nikt nie zmieniał samego klienta bez pozostałch optymalek. Tak czy inaczej - 20k.s. to zdecydowanie za dużo na te procki. Do poprawki, Panowie! :wink:

Mój ma optymalki, ale i tak coś go muli porządnie. Chodzi nonstop na 2.5 i jakoś nietęgo mu idzie. A ten drugi nie chce sie kolesiowi instalować optymalek i zazwyczaj ma powyżej 20k na próbke

 

Edit : a tak wogóle coś ostatnio mi nie chce ściągać próbek. Czy ktoś wie o co cho??

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...