Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@krasi

Jaki dokładnie ten twój a64 ? I jakie takty ? ;]

3200+ @ 2600Mhz, niestety trafila sie slabsza sztuka i tylko tyle daje rade (2.7 na ~1.8 :twisted2: )

mem 900 CL4

ps. jak zmienic optymalke w BQI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłaczasz Boinc mgr i wrzucasz nową optymalkę do tego folderu gdzie poprzednią :) Tylko że stracisz aktualnie liczoną próbkę [; Najlepiej poczekać, aż jakąś przeliczy i jak zacznie liczyć następną to wyłaczyć > optymalkę > właczyć i nie stracimy dużo [;

 

Mój przy 2.35Ghz próbkę claimed 64 liczy w około ~8k sekund [po wrzuceniu optymalki SSE2 od Chickena ^^] Na SSE3 od Crunch3ra liczył około 13k sekund. Ty powinieneś mieć mniej [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK NIE STRACIC PROBKI PO ZMIANIE OPTYMALEK

 

1. Boincmgr>Zadania>Aplikacja - patrzysz jaki numerek ma seti enhanced (np. u mnie 5.19).

2. Katalog z optymalka>edycja plik app_info.xml (na marginesie ten plik rowniez musi byc podmieniony z optymalka - znajduje sie w tym samym katalogu).

3. Sprawdzasz czy istnieje sekcja z numerkiem (<version_num>519</version_num> oznacza 5.19) jaki odczytales z pkt wyzej.

4. Jesli nie znalazles swojego numerka, dodajesz cala sekcje jak ponizej z odpowiednia zmianu linijki <version_num...>, ponizej wersja z 5.19 i optymalka pod PM.

<app_version>

<app_name>setiathome_enhanced</app_name>

<version_num>519</version_num>

<file_ref>

<file_name>SaH_5.15_KWSN_SSE2-PM_Ben-Joe_2.0_B.exe</file_name>

<main_program/>

</file_ref>

</app_version>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK NIE STRACIC PROBKI PO ZMIANIE OPTYMALEK

 

1. Boincmgr>Zadania>Aplikacja - patrzysz jaki numerek ma seti enhanced (np. u mnie 5.19).

2. Katalog z optymalka>edycja plik app_info.xml (na marginesie ten plik rowniez musi byc podmieniony z optymalka - znajduje sie w tym samym katalogu).

3. Sprawdzasz czy istnieje sekcja z numerkiem (<version_num>519</version_num> oznacza 5.19) jaki odczytales z pkt wyzej.

4. Jesli nie znalazles swojego numerka, dodajesz cala sekcje jak ponizej z odpowiednia zmianu linijki <version_num...>, ponizej wersja z 5.19 i optymalka pod PM.

<app_version>

<app_name>setiathome_enhanced</app_name>

<version_num>519</version_num>

<file_ref>

<file_name>SaH_5.15_KWSN_SSE2-PM_Ben-Joe_2.0_B.exe</file_name>

<main_program/>

</file_ref>

</app_version>

 

moze prosciej. zmienic nazwe na svchost.exe i podmienic instniejacy plik w bqi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trochę nowe kompy się rozkręcają ;) a tu jeszcze serw do odpalenie (czekam na proca) i może w końcu C2D podkręce wyżej :P

 

no i oczywiście nowe optymki trzeba wszędzie powrzucać - zawsze to 5-10% szybciej będzie ;)

 

btw 3ci w PL pod względem RAC

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trochę nowe kompy się rozkręcają ;) a tu jeszcze serw do odpalenie (czekam na proca) i może w końcu C2D podkręce wyżej :P

 

no i oczywiście nowe optymki trzeba wszędzie powrzucać - zawsze to 5-10% szybciej będzie ;)

 

btw 3ci w PL pod względem RAC

 

dajesz dajesz :D Lanc na 8, ale on raczej na "swoje" kompy nowych optymalek nie da....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik wczoraj nabiliśmy: +44444.56 :lol2:

 

(aczkolwiek ten sprzed dwóch dni fajniejszy: >49k :wink:)

 

 

I okolicznościowa rundka gratulacyjna (sorry, że tylko z pierwszej strony @RAC):

Czmichal 20k, Andrzej 40k, Lanc 150k, Cyrus_6 300k,

Raptor 450k, Saimek 450k, Zulusman 750k, Free 1+1/4m :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie moje C2D i P5B-E zapinają @3.4G ale musze im lepsze chłodzenie zafundować bo się procek grzeje bardzo i FSP350W też zaczyna niedomagać lekko :) w tej chwili lecie na lekki OC @3.0G/1.3V na zwolnionym boxie i ma 62st.C no i w końcu dualchannel więc może do 1k RAC dobije ;)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie moje C2D i P5B-E zapinają @3.4G ale musze im lepsze chłodzenie zafundować bo się procek grzeje bardzo i FSP350W też zaczyna niedomagać lekko :) w tej chwili lecie na lekki OC @3.0G/1.3V na zwolnionym boxie i ma 62st.C no i w końcu dualchannel więc może do 1k RAC dobije ;)

Bez najmniejszego problemu. Aktualnie mój też leci na 3,0@BOX (tempy 60-65*C), RAC aktualnie >1300 i nadal rośnie. Tylko zapodaj nowe optymalki, bo nawet na C2D ładny przyrost dają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mogę osiągnąć pełnej mocy kompa zważywszy na to, że mam tylko połowę pamięci z sigu i jade na integrze (help :cry: )

 

Edit : pytanie skąd ściągnąć lepsze optymalki do mojego sprzętu bo sie cholera marnuje jak nic a Pipanol mnie dogania na sempach?? :huh:

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do optymalek to w tym dziale jest temat o optymalizacjach - sciagnij SSE2 dla procków nie intelowych

 

dokładnie co się dzieje że nie możesz osiągnąć wydajności ?

 

chyba dzisiaj padnie 10k w ciągu jednego dnia :)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dzisiaj padnie 10k w ciągu jednego dnia :)

No, cholernie blisko było - 9566.5 :wink:. Kurcze, szalejesz, oj szelejesz...

Aż mi się z naszym skromnym 5k na dobę głupio robi :rolleyes:

No cóż, trza dalej infekować najwyraźniej... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to kwestia optymalek, nowych kompów, czy jakieś takie ogólne sprężenie teamu, ale idziemy dziś na piękny wynik!

 

Już w tej chwili jest ponad 44 tysiące(!) nabite, a do końca dnia jeszcze trochę zostało.

 

 

@ master_electronic

Jeśli na X2 masz czasy 10k przy próbce ok. 65c, to RAC >1000 z tego kompa jest w zasięgu :wink:

Na drugiej maszynie też koniecznie zapodaj, bo tam żadnej optymalki nie ma i czasy iście tragiczne :?

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ master_electronic

Jeśli na X2 masz czasy 10k przy próbce ok. 65c, to RAC >1000 z tego kompa jest w zasięgu :wink:

Na drugiej maszynie też koniecznie zapodaj, bo tam żadnej optymalki nie ma i czasy iście tragiczne :?

No mam nadzieje, bo już pipanol sie cieszył, że mnie dogoni. :D Na tej drugiej sie staram, ale nie należy do mnie a gościu strasznie sie powoli do tego zbiera. :mur:

Aha tak wogóle czy "delikatne" ocnięcie pomoże jeszcze bardziej?? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...