Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tja niestety ;] Już się do tego przygotowywałem od tygodnia :F Tak to jest jak 90% maszyn jest niewiadomego pochodzenia ^^

@kszonek

Kiedy nowa wersja BQI z optymalkami kurczaka ? To się znowu roześle po forach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie licze na jednym kompie tylko :) wiec jeszcze nic nie jest przesadzone bo z tego co widze to i tak liczysz wolniej probkli ode mnie :)

:rolleyes:

Spoko a ja mam tylko połowę ramu, więc też troche wolniej no i wchodzi jeszcze integra co też go spowalnia, ale poczekaj jeszcze troszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozmowy o optymalizacjach przenieść do 2401519[/snapback]

:rolleyes:

Spoko a ja mam tylko połowę ramu, więc też troche wolniej no i wchodzi jeszcze integra co też go spowalnia, ale poczekaj jeszcze troszke

A co to ma do rzeczy? Że single a nie dual - o to chodzi? Przecież to różnica jest marginalna, jeśli jest w ogóle... Moim zdaniem RAM ma znaczenie jeśli masz go 256MB - wówczas może faktycznie czasem brakować na SETI przy WinXP z zestawem odpalonych programów. Ale od 512MB wzwyż nie mamy już o czym mówić...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej te nowe optymalki Chickena to kompletne instalacje czy trzeba sciagnac normalnego boinca jeszcze?

Kompletne w sensie sam program-optymalizacja + app_info, coby go widziało.

Oczywiście wcześniej trzeba podstawowego boinca w ogóle zainstalować :lol:

 

BTW. A czemu w tym temacie a nie w optymalizacjach? Hmm?? <_<

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w szkolew 'swojej' pracowni licze na celku 800mhz @900 ktory ma od wczoraj zaszczytne 64mega ramcu...... Normlanie borland mi laguje, ale seti sie musi liczyc :D jednostka 49 godzin zajmuje, ale co tam :lol:

Też mam takiego mocarza na liście:

GenuineIntel x86 Family 6 Model 8 Stepping 10 851MHz => 75,693.36 @ 61.70 :lol:

A co, niech liczy, zawsze to te parenaście punktów w RACu więcej...

 

I skoro już przy RACu jesteśmy - Platz drei odzyskane, dziś w nocy 4k powinno pyknąć B-)

 

 

BTW. Raptor, gratulacje 0.5m!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek - ofpyte, czemu tak słabo? :P SSE zapodane? Mi na P3 1G + 384 MB liczy jakieś 41k / 65

 

No i "we need more hosts and users" :) Trza nabić te minimum 50k RACu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie... Widać, kto dzieli i rządzi :twisted: A do RACu 50000 już faktycznie niedaleko - dwa całodobowe konroły i sprawa załatwiona :wink:

 

 

O, widzę, że Lanc się nie poddaje i rzutem na taśmę powrócił na 3. miejsce <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie długo juz niedługo jak tyko mój badziewiasty asrock z serwisu wróci to znowu c2d zacznę gonić a i tak w tym tygodniu zamawiam jakąś płyte porządną żeby można było go 'troszqu' wykręcić

narazie dodałem serwerek ale on ma tylko 512ramu i dwa seti go zaijają lekko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie długo juz niedługo jak tyko mój badziewiasty asrock z serwisu ...

Lepiej zeby shit tego rodzaju juz nie wracal...

Na marginesie wystarczy, ze zmienisz optymalki w tym co masz i bedzie ok 20% wiecej RAC :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby shit tego rodzaju juz nie wracal...

Na marginesie wystarczy, ze zmienisz optymalki w tym co masz i bedzie ok 20% wiecej RAC :) .

asrock nie jest zły - szczególnie 775Twin-HDTV R2.0 - obsługa C2D i FSB340 więc nie tak tragicznie jak na mobo za bardzo małą kase ;)

 

btw porównałem najnowsze optymki SSE3 intel i SSSE3 C2D - wyniki tutaj

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede mial serwer na pD @ 4,5ghz 24h/d i to tyle. szkoda ze nie conroe, bo by troche natrzepal pktow.

 

Mialem zrobic w ten weekend bqi, ale jakos sie nie moglem zebrac, podstaw to posciagac optymalii nowe i zobaczyc "co i jak".....

 

Od nas będzie jeszcze tysiączek w stosunku do tego, co obecnie. Od Raptora ze 2-2.5k pewnie. Niewiele już brakuje w sumie :D

ale trzeba pamietac ze boinc@poland ostatnio szleje :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede mial serwer na pD @ 4,5ghz 24h/d i to tyle. szkoda ze nie conroe, bo by troche natrzepal pktow.

Nie ma co narzekać, dobry pentak na wysokich zegarach nie jest zły. Lepiej kombinuj, gdzie kolejne dorwać :wink:

 

A konkurencja faktycznie nie śpi. Strasznie skokowe mają te przyrosty punktów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, dobry pentak na wysokich zegarach nie jest zły. Lepiej kombinuj, gdzie kolejne dorwać :wink:

 

A konkurencja faktycznie nie śpi. Strasznie skokowe mają te przyrosty punktów <_<

zawsze cos....

 

takie skokowe, bo sa projekty co robia podliczenie kredydtow co jakis czas i wtedy dostaja kupe punktow jednego dnia. Podjarze co dwa tygodnie tak jest czy jakos tak. W tym miesiacu juz 3 razy miali dziennie ponad 100k!

 

Wiec trzeba rosnac w sile.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już powrzucałem wszędzie nowe optymalki i w dalszym ciągu czekam na asrocka aż wrooci z serwisu

przynajmniej sempka wykręciłem i też jakoś daje rade a jak tylko grafiki będą dostepne to aledale + sempek będą liczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też się zdziwiłem ;) ale całe szczęście, że to tylko tak przejściowe jak przelotny deszcz ;)

 

ale swoją drogą coś mało tego RACu dzisiaj... chyba LF coś z kompem namieszał. Zaraz pójdę go opi******ć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...