Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@ Niemiec

 

wiem, że cienko przęde, ale mam do dyspozycji tylko 2 kompy :mur: . Mam nadzieję, że ktoś sie jeszcze dołączy bo jak nie to będe musiał zrezygnować z walki o lepsze pozycje z uwagi na "lekkie" zużycie kompa :sad: . Chodzi nonstop od 24/7 :mur: <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Niemiec

 

wiem, że cienko przęde, ale mam do dyspozycji tylko 2 kompy :mur: . Mam nadzieję, że ktoś sie jeszcze dołączy bo jak nie to będe musiał zrezygnować z walki o lepsze pozycje z uwagi na "lekkie" zużycie kompa :sad: . Chodzi nonstop od 24/7 :mur: <_<

ja tez mam tylko 2 kompy, domowy 24/7 i firmowy a64 3000+ s754 od 9/17 i jakos daje rade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dolaczylem do teamu. Dzis sciagnalem dopiero optymalizacje do Core Duo ze stronki: http://lunatics.at/index.php?module=Downlo...sa=dlview;id=39 o tytule: Automatic installer - Full package (Rev 2.0) No graphics. Mam nadzieje ze cos pomoze w szybszym liczeniu.

 

Strasznie dlugo liczy mi jednostki, okolo 3h na 1 rdzen :(

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie na trochę odpada c2d, później wracam do domu - p3 liczy mniej i już tracę RAC. A łudziłem się, że wskoczę do pierwszej 20tki... i będę leeeciał w dół :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się ma 1 host swój i się zna właściciela 3 innych hostów ;]] Reszta bez kontroli ^^

BTW Cyrus fany av :D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Lanc tylko pozazdrościć, ale jakbyś wszedł na 1 miejsce to by było dopiero coś :D Gratki

 

EDIT : niech ktoś mi wyjaśni w końcu jak są naliczane te kredyty bo nie do końca rozumiem :oops:

30 Nov 2006 3:43:17 UTC 30 Nov 2006 14:10:15 UTC Over Success Done 8,008.31 88.88 88.88

30 Nov 2006 3:31:10 UTC 30 Nov 2006 13:29:53 UTC Over Success Done 8,566.78 88.35 88.35

 

:-P

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało hostów mam ;] U mnie średnio robią 50rac hosty, mam 3 fajne które robią ponad 150 ;) Jak bym miał z 300 kompów to może te 10k racu by się uzbierało :mrgreen: Najlepsze jest to, że mam najwięcej hostów w Polsce ;]] :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

PORCJA GRATULACJI :P

 

DLA WOLANA za... 150k! :)

 

i spoznione dla IGI za 50k ;)

 

dzisiaj bardzo dobry dzien grubo ponad 50k! =) Jak Madness zacznie znowu liczyc to 2k wiecej dziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jak zarzucić optymalizacje "Kurczaka" dla moje procka? Nie mogę sobie poradzić :(

 

Jak zmusić drugie jądro do pracy bo liczy mi tylko jedno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja General Preferences i ustawiasz tak:

On multiprocessors, use at most 2 processors

I potem aktualizacja Boinc'a ;)

 

Co do optymalek kurczaka, to po prostu wyłaczasz boinca i podmieniasz plik w project ;] Wrzuca się tak samo jak crunch3ra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No to co, liczy. Dwa rdzenie działają, optymalizacje "chyba" działają więc można się troszkę pościgać. Czekam na pierwsze wyniki bym mógł porównać je z innymi. Wówczas się okaże czy opytymalki spełniają swoją role :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 2 gru 2006, 21:37' post='2411882']

No to co, liczy. Dwa rdzenie działają, optymalizacje "chyba" działają więc można się troszkę pościgać. Czekam na pierwsze wyniki bym mógł porównać je z innymi. Wówczas się okaże czy opytymalki spełniają swoją role :)

Niestety jednak nie działają: podgląd próbki

Masz wrzuconego managera w wersji 5.5.0 (dobrze), ale główny klient liczący ciągle standardowy.

 

Wejdź tutaj: http://lunatics.at/index.php?module=Downlo...sa=dlview;id=37

Ściągnij optymalkę, wypakuj ją poprzez 7-zip (link na stronie) i skopiuj pliki z folderu "Files to install" do

C:/Program files/BOINC/projects/setiathome.berkeley.edu/ (o ile oczywiście nie zainstalowałeś boinca w inne miejsce).

 

 

A ten D915 to mam nadzieję, ze przynajmniej na jakiś 3,5GHz chodzi :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do seti...

Good to have U back :cool:

 

Raptor jedziesz z koksem rowno. Soon prawdziwy milestone, tzn. 10k RAC co jest nie lada wyczynem.

Mysle ze gratulowac mozna wlasnie takich i temu podobnych wynikow. Rac 1k, 2k itd. Total 500k, 1mln itd.

Nie ma co sie rozdrabniac...

Pozdro cieniasy (to mialo wywolac pozytywna rywalizacje) :-P .

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Niestety jednak nie działają: podgląd próbki

Masz wrzuconego managera w wersji 5.5.0 (dobrze), ale główny klient liczący ciągle standardowy.

 

Wejdź tutaj: http://lunatics.at/index.php?module=Downlo...sa=dlview;id=37

Ściągnij optymalkę, wypakuj ją poprzez 7-zip (link na stronie) i skopiuj pliki z folderu "Files to install" do

C:/Program files/BOINC/projects/setiathome.berkeley.edu/ (o ile oczywiście nie zainstalowałeś boinca w inne miejsce).

A ten D915 to mam nadzieję, ze przynajmniej na jakiś 3,5GHz chodzi :wink:

OK, skopiowałem i wszystko. Nie uruchamiałem tego pliku EXE (wówczas to zrobiłem i może dlatego nie działało).

 

Odnośnie 915 i O/C. Chciałbym! Bardzo :P Ale na stock mam już 57 stopni C a co dopiero kiedy było by 3.5GHz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...