Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos by zrobil skrypcik, ktoremu daje sie ID hosta, a on wylicza srednia z ostatnich 20tu odeslanych jendostek..... nie przegladalem zrodla strony, ale mysle ze latwo by to zrobic....

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
edit: ktos zaiteresowany? :P
Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kompie caly czas pracuje czyli slucham muzy przegladam strony od czasu do czasu jakis filmik :) hehe co tutaj zrobic zeby wyciagnac ok 600 racu ;D

sie nie da haha :lol2: :razz: A tak poważnie to widze że mnie gonisz, no niezła rywalizacja ja na razie robie ok 800 racu i raczej więcej nie będzie bo sie kolesiowi nie chce zarzucić więcej hz :mur: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niecałe pół roku staliśmy się taką marką, że niuja nikt nam w Polsce nie poskoczy [;

Podziękowania dla Niemca - założyciela i wszystkich liczących, niech moc i dużo prądu będzie z nami [;

 

Na pół roku istnienia musimy być pierwsi w _ogólnym_ RAC w Pl :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja niestety chyba nie dolacze do swojego teamu nowych 4ro procesorowych maszynek... Mielismy sie jako firma opiekowac serwerownia, ale zaproponowano mi tam prace niezaleznie i poza firma, jednak z racji tego ze jestem lojalny uczciwy i frajer to odmowilem mimo iz warunki calkiem spoko...

Jest jeszcze szansa jakies 10 % ale raczej nie bedziemy tego robili... Na flusso.pl w sieci komputerowe sa zdjecia maszynek ktorymi mielismy sie bawic ;) "centrum sportowo biznesowe" ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda maszynek, trochę RACu uciekło. Ale mówi się trudno i kombinuje kolejne...

 

A za tę osobistą lojalność/uczciwość stawianą ponad kasę masz u mnie dużego plusa.

Też mi już tak kilka razy parę zł uciekło, ale pewne wewnętrzne zasady to rzecz święta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale zaproponowano mi tam prace niezaleznie i poza firma, jednak z racji tego ze jestem lojalny uczciwy i frajer....

[OT] ale musze sie odniesc ;)

Hehe, przeciez podwojne zatrudnienie to jedyna mozliwosc jako takiego zycia w tym bajzlu.

Chyba ze pracujesz we flusso.pl gdzie zarabiasz krocie i nic wiecej do szczescia w aspekcie materialnym nie jest ci potrzebne. W kazdym razie nastepnym razem radze wykorzystac okazje i byc uczciwym tylko wobec siebie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie odniesie do mojego poprzedniego posta, czy wszyscy leniwi? ;)

 

trzeba zalatwiac nowe maszynki, potrzebujemy jakies 8k wiecej dziennie zeby wbic sie na pierwsze miejsce w polsce w tRAC....

 

na b@p troche dziwnie na nas patrza, skad oni sie wzieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A ja się pochwale największym RAC jaki kiedykolwiek miałem.

 

Sempron 2400+ wykręcony na 2GHz miał ogromne problemy dobrnąć do 70 pkt. a tymczasem Intelek chodzi dziennie ~6h i już łyknął na śniadanie... Miodzio B)

 

A, no i 36 pozycja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ronin ;]]

Popatrz na to i na to :) Nie wiem ile one chodzą, ale trochę mi tego RAC'u robią ;]]

Fajnie. Ale zwróć uwagę że moje chodzą ~6h dziennie i mimo że procek chodzi tylko na 3GHz liczy szybciej niż te Twoje :P Nieważne, RAC rosnący...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronin ;]]

Popatrz na to i na to :) Nie wiem ile one chodzą, ale trochę mi tego RAC'u robią ;]]

Że to dużo niby? Na Pentium D i RAC 1500 przy dobrych wiatrach wyciągniesz. No dobra, bardzo dobrych wiatrach :wink: (czyt. 4,5GHz i 24/7 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja dałem przykład ile robi P D bez o/c (bo te pewnie nie mają oc), które chodzą parę godzin dziennie ;]]

A NO WŁAŚNIE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, ostro :D. O ile boincstats nie kłamie, jest to nasz trzeci jednodniowy wynik w historii! I pierwszy, jeśli uwzględniać tylko "normalne" dni (a nie także te po awariach, z podwójna liczbą odesłanych wyników)! Good job, gentlemen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wstawiłem P-M, ale różnica w wydajności w porównaniu do celerona raczej niewielka. Przy zegarze 2.2 próbka 62.40 przeliczona została w 8,866.39 s. Daje to jakieś ~500-600s szybciej niż C-M na takich samych taktach :-| . Liczę dalej, może przy mniejszych próbkach będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj RAC stale rosnie, ode mnie jeszcze kilka pakietow jest w trybie PENDING wiec cos sie uzbiera. No i zostaly jeszcze policzone probki z 24h, postaram sie oddac wieczorkiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...