Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz spadnie do zera, bo cos seti zaczela mi kurewsko kompa zamulac i nie mam zamiaru sie meczyc.

Wiesz co , Ty jako założyciel teamu nie powinieneś tak pisać bo to źle na morale bedzie działało :ph34r: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... teraz spadnie do zera, bo cos seti zaczela mi kurewsko kompa zamulac i nie mam zamiaru sie meczyc.

Taa jasne, przyszedł rachunek za prąd :lol: .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , Ty jako założyciel teamu nie powinieneś tak pisać bo to źle na morale bedzie działało :ph34r: ;)

wiem, ale jak opera mi sie odpala ~15-30 sek a miala w zwyczaju ulamek sekundy do sekundy to cos mi tu nie gra :| a jedyna zmiana w cfg jaka zaszla to wdc 250gb => seagate 320gb zapis prostopadly i 1gb ram => 2gb wiec to raczej nie ograniczylo wydajnosci... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawaj mu acc key, a nie login i haslo, kiedy instaluje BQI. Albo się zgłoś do kszonka to zrobi BQI dla ciebie, wtedy dajesz program delikwentowi i on tylko wybiera optymalkę i juz liczy na twoje konto ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem :(( czy acc key i Cross-project ID to to samo ??

 

hehe rac na sempie : 580 Ktoś ma wiecej :D hehe

Ja na SD mam 250... No fajnie :lol:

 

Otwórz plik account_setiathome.berkeley.edu.xml, znajduje sie on w folderze głównym Boinca.

I popatrz na pierwsze 5 linijek ;)

<account>	<master_url>http://setiathome.berkeley.edu/</master_url>	<authenticator> tutaj jest account key;] </authenticator>	<project_name>SETI@home</project_name>	<host_venue>work</host_venue>

BTW: Straciłem host'a który robił 400 rac'u :( Pentium D 3.4Ghz nabyty... Wykruszył się parę dni temu :/

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze pojdzie to beta bedzie w wigilie ;) z rozkazem wypalenia na plytke i wlozenia pod choinke z wielka kartka "od Kszonka" ;)

Kszonek pośpiesz się, za niedługo wychodzę do rodzinki i sobie chce BQI wypalić, żeby pod choinkę wrzucić xD ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

beta juz jest, wbijaj na dfi.sytes.net i sciagaj ;) hasło i login znaja Ci co powinni.

 

Jeszcze zostalo mi kilka wersji do zrobienia ;) narazie do uzytku wlasnego, o czym jest w umowie licencyjnej.

 

//edit:

 

milusie :]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosilem ....

 

pewnie ze bylem i t calutki rok :DD (licze caly czas wytrwale i nie przestaje :D )

gg:5145789

 

podaj acckey (authentikator z pliku account_setiblablabla.xml) i zglos sie na gg, jak szybko sie uwiniesz to Ci skompiluje przed wyjazdem ;)

 

//edit:

 

mozna latwo poznac kiedy testuje nowa wesje bqi :lol: mialem rano 20 kompow identycznych z 0 punktow, teraz mam 3 ktore sie nie merguja :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poedytowałem exe i coś takiego wyświetla w result:

 

<core_client_version>5.5.0</core_client_version>

<stderr_txt>

 

Probka przeliczona przez oprgramowanie teamu PurePC.pl

Uzywanie BQI przez inne teamy zabronione !!!

WU Info:

 

onione

WU Info:

...............

WU true angle range is : 6.1904

 

SETI@Home Informational message -9 result_overflow

NOTE: The number of results detected exceeds the storage space allocated.

 

</stderr_txt>

 

może wrzucić to do BQI - wtedy będzie widać jak ktoś będzie korzystał z pomysłu kszonka :P

Mi cos nie idzie :D

 

 

 

<core_client_version>5.5.0</core_client_version>

<message>

CreateProcess() failed -

</message>

 

 

:lol: rozwalilem 20 jednostek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek jak wróce z urlopu (3.I) to sie odezwe na GG - na razie moje maszynki są daleko ode mnie :( - dasz mi co chcesz zeby bylo w pliku i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się trochę pochwalić :wink: , dziś(w sensie wczoraj) przeliczone 1609.4 jednostek B) . Rac myślę w ciągu kilku godzin będzie ponad 1k :gitarzysta2: .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek, a jak jest z przejściem stare bqi -> nowe bqi (stare = bez mojego account_keya ), normalnie instalować, czy jakoś trzeba stare bqi wywalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...