Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde wróciłęm po świetach, postawiłem windę 64bit, zainstalowałem 64bitowe seti, liczy jak szalone (widać że szybciej), nasciagało mi trochę próbek, ale upload leży, na stronie seti i na ich forum nie widzę nic o jakiejś awarii <_< wkurzające :mur:

 

 

edit:

 

0_o jak napisałem posta to zaczęło uploadować :D

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po nju jerze, teraz nie mam weny [;

napisz mi na pw z imienia i nazwiska kogo wywalic [;

 

No kurde wróciłęm po świetach, postawiłem windę 64bit, zainstalowałem 64bitowe seti, liczy jak szalone (widać że szybciej), nasciagało mi trochę próbek, ale upload leży, na stronie seti i na ich forum nie widzę nic o jakiejś awarii <_< wkurzające :mur:

edit:

 

0_o jak napisałem posta to zaczęło uploadować :D

zrob tescik jak mozesz jaka roznica jest.... bo jezeli pomaga duzo to czas chyba na 64bitowe bqi.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, zaraz oblokam. Qrcze nie wiem co się stało ale po zainstalowaniu 64bitowego klienta pojawił się nowy komputer na moim koncie, seti oczywiście nie było od nowa instalowane. Na tym samym systemie uruchamiałem z innym klientem i nie było problemu, dalej liczyło na ten sam komputer. Co ciekawe w menagerze na wykresie widac spadek do 0... WTF?

 

edit:

 

jutro napsize jak z prędkością gdy policzy trochę próbek :)

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie liczy próbki o zupełnie innych rozmiarach, więc nie da się zbytnio porównać, jak pokażą się jakieś b.bliskie to zrobie porównanie.

 

@Lanc

Próbowałem już je łączyć, ale pluję się że nie są identyczne bo mają inne ID i czas utworzenia. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zbocze z tematu mergowania kompów ;]

 

Wiecie co? Zróbcie demokratyczną ankietę w której wybierzemy wspólnie kompetentą osobę na stanowisko moderatora działu ;) Wybrana osoba wiadomo co by robiła: utrzymywanie porządku na podforum, merytoryczne wypowiadanie się na różne tematy/rozwiązywanie problemów a także powinna zająć się zrobieniem porządnego FAQ na temat boinc/seti. Uaktualniłbym swój poradnik ale niestety nie jestem w temacie seti - wstyd się przyznać ale przesiadłem się na rosette ;)

 

Posada w sam raz dla osoby, która chce oddać zgromadzone na swoim koncie procenty w dobre ręce ;)

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zbocze z tematu mergowania kompów ;]

 

Wiecie co? Zróbcie demokratyczną ankietę w której wybierzemy wspólnie kompetentą osobę na stanowisko moderatora działu ;) Wybrana osoba wiadomo co by robiła: utrzymywanie porządku na podforum, merytoryczne wypowiadanie się na różne tematy/rozwiązywanie problemów a także powinna zająć się zrobieniem porządnego FAQ na temat boinc/seti. Uaktualniłbym swój poradnik ale niestety nie jestem w temacie seti - wstyd się przyznać ale przesiadłem się na rosette ;)

 

Posada w sam raz dla osoby, która chce oddać zgromadzone na swoim koncie procenty w dobre ręce ;)

pytanie tylko czy moderacja sie zgadza, bo ankiety to sobie mozemy robic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
to nagroda czy kara za bqi? [;

 

 

i jako ze ostatnio tu nuuuuda

 

GRATULACJA DLA CYRUSA ZA PÓŁ MILIONA!!!!!

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to całkiem normalne ale 98% próbek które odsyłą mój komp mają po 28.84 kredyta.... czasy są oczywiście bardzo podobne... Coś mi tu śmierdzi.... poczekam jeszcze dzień albo dwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to całkiem normalne ale 98% próbek które odsyłą mój komp mają po 28.84 kredyta.... czasy są oczywiście bardzo podobne... Coś mi tu śmierdzi.... poczekam jeszcze dzień albo dwa...

Policzyłem kilka próbek żeby zmergować sobie 2 konta:

post-111366-1167565208_thumb.jpg

 

:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba nie otrzymuję nowych próbek. Jak tak dalej pójdzie to komp pozostałe dziś rozwali.

Jak wyżej...

2006-12-31 14:44:42|SETI@home|Requesting 401042 seconds of new work

2006-12-31 14:44:48|SETI@home|Scheduler request succeeded

2006-12-31 14:44:48|SETI@home|No work from project

Ale jest jeszcze zapas na cirka 48 godzin. I dobrze, bo trzeba coś z tym RACiem zrobić, na pysk poleciał strasznie przez Święta... <_<

 

BTW. Cyrus, pół melona, ładnie, ładnie... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...