Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

4szt. - AMD Hammer

4szt. - AMD Turion 64

8szt. - Mobile AMD Sempron

9szt. - Intel® CPU Core Duo Txxxx :razz:

14szt. - AMD Athlon 64 X2 Dual Core :razz:

16szt. - AuthenticAMD Unknow CPU Type

20szt. - AMD Athlon

21szt. - Intel® Pentium® D CPU :razz:

23szt. - Intel® Celeron® M CPU

24szt. - Intel® Core2 CPU :mrgreen:

27szt. - Intel® Pentium® M

34szt. - AMD Duron

50szt. - Intel x86 Family 6 Model 7 (P3/Cel)

67szt. - AMD Sempron XP

71szt. - AMD Sempron 64

113szt. - AMD Athlon 64

143szt. - Intel® Pentium® 4 CPU

169szt. - Intel® Celeron® CPU

286szt. - AMD Athlon MP/XP

 

I perełki:

Intel Pentium 5 CPU :razz:, AMD ES, AMD K7, Athlon FX-51, AMD Pro2800+ Processor (?), CentaurHauls VIA Nehemiah

:blink: O M B :blink:

To się nazywa armia komputerów. Niiiccce :damage_wall:

 

Odstąp kilka :P

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Lanc powiedz Ty mi czemu tak ostro postujesz :P

 

Wyedytuj te posty jak możesz bo jest troszkę brzydko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mysle ze z powodu tego ze pozostale teamy w PL podgladaja nasza dyskusje itp powinnismy zalozyc oddzielne zamkniete forum niekoniecznie na PPC. Pozniej sa donosy na torrentach itp i tylko strata przez to.

 

Na dodatek kszonek nie wiem czemu dales konkurencji BQI (stare bo stare ale dales) z tego co czytalem na forum.. :P

 

 

ok koniec marudzenia panowie wczoraj 107 K! :D normalnie mistrzostwo swiata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ronin

:mrgreen:

 

A ja mam trochę lepszy pomysł, potrzebny nam moderator działu, który by tu dbał o porządek :) Niech każdy da swoje typy u potem się napisze do kogoś z moderacji czy byłaby taka możliwość i po kłopocie ;)

 

Ja proponuję:

1. Saimek

2. Lord Fury

3. kszonek

 

Kolejność losowa, głównie chodzi o osoby które tu często zaglądają i coś piszą ;)

 

A tak swoją drogą, zrobiłem dzisiaj już 8.3k, jestem fajny czy jeszcze za mało ? :>

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mniej zagladam troche wczesniej duzo wiecej no ale tu nie chodzi o moderacje chodzi o to zeby tylko osoby z teamu mogly czytac posty:) ew takie rzeczy ogolnodostepne czyli 70% naszych postow gdzeis mozna tutaj a rzeczy typu BQI itp itd to na prywatnym niedostepnym dla ludzi z zewnatrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranga to by było coś ;] A ograniczony dostęp to by mógł być tylko do 1 tematu, o ile takie coś jest możliwe [;

 

Hmm, czyżby to był Xeon na c2d ? :o Bo te 8 cpu tak ciekawie wygląda [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranga to by było coś ;] A ograniczony dostęp to by mógł być tylko do 1 tematu, o ile takie coś jest możliwe [;

 

Hmm, czyżby to był Xeon na c2d ? :o Bo te 8 cpu tak ciekawie wygląda [;

O rangach były już wcześniej dyskusje, chyba nawet Romek tu zajrzał raz czy dwa i coś rzekł był (albo ja już miałem nocne zwidy po prostu), ale nic z tego ostatecznie nie wyszło.

 

Co do proca - optymista :rolleyes:. 8 rdzeni C2D @ 3,73GHz? Tak o połowę za niskie wyniki benchmarków ma jak na te zegary. Prawdopodobnie mocny, ale "stary" xeon => 2x 2 rdzenie+HT IMHO... Co nie zmienia faktu, że "wystarczy" B-)

 

 

BTW. Niech mi ku.wa ten dostęp do netu wreszcie przywrócą, bo już nie wyrabiam po prostu :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mysle ze z powodu tego ze pozostale teamy w PL podgladaja nasza dyskusje itp powinnismy zalozyc oddzielne zamkniete forum niekoniecznie na PPC. Pozniej sa donosy na torrentach itp i tylko strata przez to.

 

Na dodatek kszonek nie wiem czemu dales konkurencji BQI (stare bo stare ale dales) z tego co czytalem na forum.. :P

ok koniec marudzenia panowie wczoraj 107 K! :D normalnie mistrzostwo swiata ;)

zobacz sobie na date postow ;) wtedy liczylem jeszcze dla boinc at poland.

 

a jezli chodzi Ci o to co ma bartsob5 to dostal to od mojego kumpla z klasy, jest to wersja only for sse3 na cruncherze, stare i do niczego, zreszta bez zrodel to sobie moze.

 

 

 

OGLOSZENIE BEZPLATNE:

 

Nowym BQI'owcem zostaje LANC

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
gdyz kszonek cierpi na brak czasu i checi do robienia czegokolwiek poza spaniem i jedzeniem... ;)
Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGLOSZENIE BEZPLATNE:

 

Nowym BQI'owcem zostaje LANC

:oops: :oops: :oops:

To teraz sobie poczekacie zanim ja coś zrobię :rolleyes:

 

Teraz zróbta tutaj podforum "BQI" z ograniczonym dostępem... Mógłby to ktoś jasno wyjaśnić komuś z adminów ? :)

 

Co do moderatora działu to:

1. Raptor [bo zagląda dosyć często, z tego wychodzi, że ma czas i chęci co widać po RAC'u ;)]

2. Lord Fury [jw, tylko, że aktualnie brak neta w akademiku powoduje, że nie może się często logować :( ]

3. kszonek [jeśli poza spaniem i jedzeniem znajdziesz czas na moderowanie podforum :) :P]

 

Jakieś inne kandydatury ?

Kto by dobrze opisał cała sprawę i zgłosił to do administracji ?

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Tak i ranga "Seti PurePC Power User" :lol: :]]]

Co mi po randze. Ja chce koszulkę z wielkim napisem: Ten Pan liczy SETI. Nie, nie! Nie SETY tylko SETI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

To teraz sobie poczekacie zanim ja coś zrobię :rolleyes:

 

Teraz zróbta tutaj podforum "BQI" z ograniczonym dostępem... Mógłby to ktoś jasno wyjaśnić komuś z adminów ? :)

 

Co do moderatora działu to:

1. Raptor [bo zagląda dosyć często, z tego wychodzi, że ma czas i chęci co widać po RAC'u ;)]

2. Lord Fury [jw, tylko, że aktualnie brak neta w akademiku powoduje, że nie może się często logować :( ]

3. kszonek [jeśli poza spaniem i jedzeniem znajdziesz czas na moderowanie podforum :) :P]

 

Jakieś inne kandydatury ?

Kto by dobrze opisał cała sprawę i zgłosił to do administracji ?

w "spanie i jedzeni" wliczone jest kilkanie po forum, bo na to musi byc czas (rano jak spie przy kompie po wstaniu i popoludniu jak zasypiam przed kompem ;) )

 

co do podforum - jak njabardziej, ja proponuje jonathana :D z tym, ze nie iwem jak jest w takim wypadku z nadawaniem praw na wchodzenie, bo przciez jak raz na tydzien kogos dopuscimy, to sie admini wkurzą, chyba ze jest szansa na to, aby robil to "nasz" moder działu.

 

Ale fakty sa takie, ze teraz SESJA, potem przejscie na nowe IPB, wiec moderacja pewnie nei bedzie chciala przez najblizszy czas sie w TO bawic. ALe mamy czas, mamy czas, czas nie goni nas.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podforum by się przydało na szybko tak dla tych parunastu osób aktualnie [;

Z jonathanem już rozmawialem i powiedział, że może się zająć ? :]

Aha no i że porozmawia z marco odnośnie podforum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprosic o podforum do ktorego beda mialy dostep tylko okreslone osoby a nie OSOBY ZAREJESTROWANE NA FORUM.. bo zarej na forum to sie moze kazdy :) jak nie przejdzie to specjalne nowe forum sie postawi na jakims servie czy cos... albo liste mailingowa?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... seti.klasac1.9x.pl? ;)

Ciekawe, czy ludzie z mojej klasy by mnie zlinczowali ;)

 

Wczoraj miałem 611 RACu, dzisiaj już tylko 599 :( Kumpel za mało ma swojego e6300 włączonego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu, a zobacczcie co robi team: POLAND.

 

spojrzecie tylko ile oni napierdzielili kredytow wczoraj! ponad 250k O_o

 

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_...amp;co=Poland#5

 

my mamy 109 (b@p ma 115, ale to przez climata bo dostali punkty), a oni 257k. poprstu niemozliwe.

Najlepsze ejst to, ze ten pkty natlukly osoby ktore dopiero co ruszly z miejsca....

 

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_...83aa3e0e3d5a09e

 

hmmm.....

 

Tyż mają BQI, czy co?

Też przez Climata - kumulacja dotyczyła wszystkich liczących w tym projekcie. W sumie nie wiem z czego ta fala punktów wynika ( w sumie CPDN rozdał dziś 96mln punktów), ale jak się dowiem to napiszę. Edytowane przez Kerebob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem coś nowego ;]

BQI dla mas ;) Znaczy się coś co miał na myśli RONIN :] Konto w teamie też już zrobione (PurePC.pl Users) Zapraszam do testowania [jest deinstalator :)] Więcej w topicu o BQI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przez Climata - kumulacja dotyczyła wszystkich liczących w tym projekcie. W sumie nie wiem z czego ta fala punktów wynika ( w sumie CPDN rozdał dziś 96mln punktów), ale jak się dowiem to napiszę.

zawsze kojarzyli mi sie z seti..... ale widze ze ostro wsiedli na climata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w "spanie i jedzeni" wliczone jest kilkanie po forum, bo na to musi byc czas (rano jak spie przy kompie po wstaniu i popoludniu jak zasypiam przed kompem ;) )

 

co do podforum - jak njabardziej, ja proponuje jonathana :D z tym, ze nie iwem jak jest w takim wypadku z nadawaniem praw na wchodzenie, bo przciez jak raz na tydzien kogos dopuscimy, to sie admini wkurzą, chyba ze jest szansa na to, aby robil to "nasz" moder działu.

 

Ale fakty sa takie, ze teraz SESJA, potem przejscie na nowe IPB, wiec moderacja pewnie nei bedzie chciala przez najblizszy czas sie w TO bawic. ALe mamy czas, mamy czas, czas nie goni nas.... :D

 

Najgozej z tymi prawami.

Bo samo podforum dla "tajnych" to pewnie nie problem.

Teraz rodzi sie tylko pytanie kogo tam dodamy do listy majacych dostep. Jakimi kryteriami bedziemy sie kierowali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...