Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Najgozej z tymi prawami.

Bo samo podforum dla "tajnych" to pewnie nie problem.

Teraz rodzi sie tylko pytanie kogo tam dodamy do listy majacych dostep. Jakimi kryteriami bedziemy sie kierowali??

osoby zainteroesowane tematem (aktywnosc tutaj) oraz tkiektore juz cos przeliczyly.

 

Na poczatek Ci co dostali bqi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy na mój pomysł:

Aktywacja tylko "odpowiednich" ludzi i po sprawie, wszystko PurePC confidental ;)

rownie dobrze mozna postawic forum na phpbb pod bqi.xp.pl i po sprawie, aczkolwiek lepiej, zeby bylo to 'tutaj'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak PurePC ES team :]]

 

Próbuje zmusić do pracy uninstaller :E

wujek dobra rada:

radze miec dwa windowsy.......

 

;) szczgolnie przy zmianach kluczy rejestru, albo czegos w konsoli uslug. Maly blad i format c: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujku nie strasz ;]]

Ty lepiej przygotuj listę userów, którzy powinni mieć dostęp do podforum ;]

 

Instalka + uninstaller działa. Tylko, że są to 2 pliki, teraz to trzeba zmontować w 1 plik + żeby się dodawało do "Dodaj/Usuń programy". Wtedy będzie można umieścić na głównej ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek lepiej, zeby bylo to 'tutaj'

Dlaczego?

 

Ci bardziej kumaci znaliby adres i po sprawie. kszonek, można teraz BQI ściągnąć (4.40) od Ciebie, czy już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

Najgozej z tymi prawami.

Bo samo podforum dla "tajnych" to pewnie nie problem.

Teraz rodzi sie tylko pytanie kogo tam dodamy do listy majacych dostep. Jakimi kryteriami bedziemy sie kierowali??

Sprawa prosta ;) Dostęp będą mieli ci co liczą dla naszego timu ;) Dowodem będzie screen ze swoim racem, tc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Ci bardziej kumaci znaliby adres i po sprawie. kszonek, można teraz BQI ściągnąć (4.40) od Ciebie, czy już nie?

Via PM :]

 

Tutaj ten wspólny user którego zrobiłem. Na razie będzie wykorzystywany do sprawdzania działania BQI dla userów PPC :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A gdyby tak wszystkie hosty połączyć na jednym koncie?

 

Pomysł bardzo ekscentryczny ale średnia takiego konta będzie wysoka. Nawet bardzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ronin

Łączenie odpada z wiadomych względów ;] Wtedy rywalizacji nie ma w ogóle :P A tak to będzie 1 konto, da się to na główną i chętni będą sobie ściągać, instalować i liczyć dla timu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

@Ronin

Łączenie odpada z wiadomych względów ;] Wtedy rywalizacji nie ma w ogóle :P A tak to będzie 1 konto, da się to na główną i chętni będą sobie ściągać, instalować i liczyć dla timu ;]

To bardziej miało być dla żartu :damage_wall: Ale to co zrobiłeś opierając się na moim pomyśle to pomysł wart browara :P

 

Podforum tylko dla wybranych to może budzić jeszcze większe podejrzenia niż gdyby była prowadzona tradycyjna rozmowa. Ale nie mnie tu sądzić i rządzić. Ja sobie licze ile mogę i na ile mnie stać B-) Wkrótce C2D więc podciągne sobie troche statsy.

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo troszke mnie nie bylo i prosze o to postepy :) dostepni moga byc pierwsza 30 z teamu i juz po klopocie... watpie zeby konkurencji chcialo sie liczyc zeby dostac d pierwszej 30 czy nawet 20 i podejrzec forum :) aaa jestem za tym zeby subforum bylo tutaj :)

@Niemiec juz sie biore obiecuje ze zaczne liczyc tylko nie usuwaj :(

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak takie subforum powstanie to tylko ci mający do niego dostęp będą je widzieli... Reszta nawet nie będzie wiedziała o czymś takim...

A jakie podejrzenia ? Przecież oficjalnie rozwój BQI jest zakończony i tyle :) Koniec z rozsyłaniem tego "trojana" jak to ujęła konkurencja.

 

jonathan ma coś zdziałać u romka/marco

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a Ty pipanol-pl wez sei do liczenia, bo nastepnym razem tez polecisz :P

Dobre :D .

 

Tak na serio, pipanol nie zebrałem jeszcze szczęki z podłogi od wczoraj. Dzisiaj przeliczyłeś ponad 60k punktów. Nie ma to jak mieć "trochę" kompów w stajni B) .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej 1 :< ;]]

A ty podobno już miałeś spać od godziny :mrgreen:

 

Tak swoją drogą, RAC teamu wynosi teraz 65k i dzięki temu zostawiliśmy boinc@poland daleko w tyle w RAC'u w całej Polsce ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobily sie dzisiaj male porzadki. wszystkie lenie i obiboki poszly sobie. a Ty pipanol-pl wez sei do liczenia, bo nastepnym razem tez polecisz :P

dzieki Niemiec.. :damage_wall:

Byłem troche czsu bez kompa, teraz siedze na boxie to nie licze..nop ale nic..złożre to do kupy to zawsze jest Team Poland :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcat

Nie strasz... Szkoda takiej fajnej celinki, żeby się marnowała w Team Poland :)

 

Tak swoją drogą czemu Tomcat wyleciał mając prawie 50k TC i RAC na poziomie 80 ? :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcat

Nie strasz... Szkoda takiej fajnej celinki, żeby się marnowała w Team Poland :)

 

Tak swoją drogą czemu Tomcat wyleciał mając prawie 50k TC i RAC na poziomie 80 ? :mur:

Niemiec sie rozpedzil ;)

 

i kilka spraw, nie chce mi sie was cytowac wszystkich:

 

1 pomysl z jednym kontem i BQI na to konto, zeby zapodac na głowną był MÓJ, tylko ze chialem zrobic: deistalator z prawdziwego zdarzenia (w dodaj/usuń programy), sktrótdo boincmgr na pulpicie, instalwoanie w program files - do wyboru, a nie gdzies w windowsie itd, czyli PELNa instalka z mozliwoscia ogladania itd. - pozostaje tylko pytanie, czy nie pomozemy za bardzo konkurencji - kazdy glupi moze zaisntlowac, skasowac konto i wpisac swoje, przez mgr.)

 

2 subforum - imo niepotrzebne, bo: jest podejrzane, za dyuzo zachodu zeby meczyc administracje, ciezko wykminic kogo dopuscic i tak na prawde nie potrrrzebne, z tym ze robienie BQI przez PW jest meczace, dlatego teraz czarna robote odwala Lanc.

 

3 Lanc nie placz ze nikt nie widzi Twoich 22k...... ja maly biedny zuczek, licze sobie na moim athloniku jak szybko moge, zrobilem dopiero malusie 100k i nikt nie raczył mi pogratulować :( a ja sie tak starałem dla teamu, chlip....

 

4 cos jeszcze ale zdarzylem zaomniec... ide sieedukowac, cya ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...