Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem boinca na ubuntu, ale bez optymalek wydajnosc straszna:/ dwukrotnie dluzszy czas liczenia niz na xp z optymalkami.

 

niestety, link w faq do optymalek pod linuxa nie dziala, wiec poki co licze tylko uzywajac winshita :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh: :blink: B-) :lol2:

 

No to o szybką kalkulację aż się prosi:

* zał.1: będą chodzić 8h na dobę (zakładam, że 24/7 niewykonalne)

* zał.2: niepodkręcone itp. itd., do tego normalnie używane = wydajność ok. 7000s na dużą próbkę

* łącznie 44 rdzenie

=> TOTAL RAC: koło 12.000 :mrgreen:

 

Plus drugie tyle z pozostałych pracowni ze słabszym sprzętem i mamy już sycącą sumkę :razz:. Tylko czemu dopiero we wrześniu?! B-)

 

Dopiero we wrześniu bo żona dostała tzw. gwarancje zatrudnienia od września z nowym rokiem szkolnym. Pewnie i tak nie uda mi sie do nich dorwać odrazu na początku września. Musze zrobić rozeznanie czy to jej nie zaszkodzi ja poinstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka grobowa cisza zapanowała. Zawsze jak zajrzałem to codzienne były jakieś wpisy ?? Czyżby chodziło o Lanca ?? Sam zastanawiałem sie co sie stało, że rezygnuje z obliczeń, ale dzisiaj zaczynam myśleć, że to nie on rezygnuje tylko projek się kończy. Kompy nie pobierają mi danych tylko dostają odpowiedź "no work from projekt". Normalnie pomyślałbym, że to wina wtorku jak zawsze ale wcześniej nie miałęm takich komunikatów tylko poprostu nie mógł sie Boinc połączyć. Teraz mi się łączy tylko podaje info o braku próbek. Ktoś coś gdzieś wyczytał że może kończy się SETI. My english is terrible i sam nie potrafie wyczytać na stronie projektu czy to koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nic sie nie konczy :P Lanc przeciez liczy... :) za duzo sie nie dzieje wiec jest cisza... RAC nam ciut spada ale to z powodu odpadania kompow powoli.. ale to nic :) nowa krew sie dolacza wiec bedzie ok. za 4 dni bedziemy druga druzyna w POLSCE pod wzgledem TOTAL credit ;) hehe =] pozniej juz tylko Seti@Home poland i jazda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieści...

 

Tak czytam co wy tu piszecie i....

Czemu wy się dziwicie ? Jestem zbanowany za "rozsyłanie trojana pod domeną PurePC.pl" na forum, to po co mam liczyć Seti dla teamu PurePC ? :mur: Jak za chęć pomocy teamowi mam mieć bana to po co mam liczyć w dalszym ciągu dla tego teamu ? IMO mija się to z celem... Od tej pory liczę stand alone. Nie będę dołączał do żadnego teamu, żeby nie było, że mnie ktoś podkupił...

Za moje starania dla dobra teamu dostałem bana, no to ok, odłączam się z SETI i tyle...

Aha i jeszcze raz powtarzam - od kiedy ten trojan był rozsyłany pod domeną PurePC ? Bo NIGDZIE to nie zostało napisane... Sam kszonek, który napisał BQI może poświadczyć, że poprzez instalator itd nie da się wykryć, że program nalicza coś dla PurePC...

 

Pozdrawiam

Lanc

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sam kszonek, który napisał BQI może poświadczyć, że poprzez instalator itd nie da się wykryć, że program nalicza coś dla PurePC..."

 

bo taka prawda........ z tym zostalo to pewnie wziete z forum b@p, gdzie napsiali ze psuje to opinie sklepu purepc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, spokoj.

Lanc przebajerzyl w tym co napisal, bo zapomnial wspomniec o jednej rzeczy, ktora BARDZO ZNACZACO zmnienia postac rzeczy. nie znacie stanowiska 2 strony i ustalen z nim wiec nie wydawajcie osadow.

czekajcie cierpliwie na jego powrot

na tym EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może trochę przebajerowałem...

Tym poprzednim postem nie chciałem atakować żadnej ze stron. Chciałem tylko wyjaśnić dlaczego odszedłem z teamu i że w dalszym ciągu utrzymuję, że ten programik nie był rozpowszechniany wraz z domeną PurePC Dodam, że sprawa na forum Boinc@Poland została już kompletnie wyjaśniona oraz, że zyskaliśmy paru nowych userów na forum

 

eot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostane objechany za pomysł, ale skoro nasz team jest kulą u nogi purepc.pl to chyba rozwiązaniem jest zmiana nazwy teamu. Mam wrażenie że przez tą nazwę jesteśmy tylko ograniczani. No i straciliśmy członka temu co wyrabiał 15% całęgo RAC drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostane objechany za pomysł, ale skoro nasz team jest kulą u nogi purepc.pl to chyba rozwiązaniem jest zmiana nazwy teamu. Mam wrażenie że przez tą nazwę jesteśmy tylko ograniczani. No i straciliśmy członka temu co wyrabiał 15% całęgo RAC drużyny.

wczesniej o tym myslalem, ale ze wzgledu na to ze polscy ocerzy sa podzieleni,a po co ma tak byc - mozemy rzeciez liczyc jako "Overclockers POLAND". Wiekszosc for ma swoj team, a tak moglibysmy liczyc razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie, czas na male podsumowanie :) Swoja droga troche tu nie zagladalem, urlop w Pl :)

 

Ciesze sie, ze dolaczaja nowi uczestnicy i co niektorym dobrze idzie, pozostali mam nadzieje, ze sie rozkrecaja :wink:

 

Nad pipanolem wisi widmo 2.500.000 :razz: ladny winik.

HONOR & ZADZIOR przekroczyli niedawno bariere 100.000

jonathan: ladnie dajesz z tych maszynek :) 50.000

ZiBi & MiMi: takze ladny RAC

 

 

Co do naszych nowych liczydlowych to nalezy pochwalic:

rafalgizmo

Fracha

voytas

jezool

SIDI

Crasher

Ruido

 

A uczestnikow ponizszych nalezy troche zmobilizowac i zachecic do liczenia :wink: :

Grzesiek

Tados&Bart

De_sant

Leonidas & Kris

Jurgi

Transcend

DeFU

subaruGT

piotruszek24

Ziomal

iftox

Mayhem

pitek

sabla

 

 

Jak pisalem, u mnie male zmiany pracy, wiec i rac spadnie :-|

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo zamianie nazwy i odlaczeniu sie od PurePc juz dawno mowilem...

Jestem za <_< Brawo dla tego co dał bana LANC :mur: Właśnie zastanawiam się nad zaprzestaniem liczenia lub odłaczenia się od teamu

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: B@P połączyło się z PBT

szczerze mowiac to nie wiedzialem ze do tego dojdzie jak slyszlem o tym na poczatku, ale uwazam ze to bardzo fajny pomysl, tylko pytanie: czy TC nalicozne przez team sie laczy? Chyba nie, wiec troche szkoda tych nabitych puktow dla teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to nie wiedzialem ze do tego dojdzie jak slyszlem o tym na poczatku, ale uwazam ze to bardzo fajny pomysl, tylko pytanie: czy TC nalicozne przez team sie laczy? Chyba nie, wiec troche szkoda tych nabitych puktow dla teamu.

Nie, TC - z tego, co wyczytałem - połaczyć się nie da. Przy odpowiednich trikach mozna jedynie zdecydować, z pozycji którego teamu startować w poszczególnych projektach. I dlatego obecnie wszyscy w seti przechodzą do starego Poland Boinc Team (w samym seti ma o wiele lepszą pozycję), które potem zmieni nazwę na BOINC@Poland (i chyba jakoś się zmerguje - na to wygląda). A w pozostałych projektach ludzie z PBT od razu przechodzą po prostu do aktualnego BOINC@Poland. W ten sposób w seti ruszają z pozycji PBT, a pozostałych z B@P (tyle że z połączoną liczbą użytkowników).

 

No w sumie to i dobrze, będzie z kim w IV RP konkurować wreszcie :twisted2:, bo siły powinny być dość wyrównane w łącznym RACu (w seti siłą rzeczy ciągle to przepaść będzie :mrgreen:).

 

 

BTW. Lanc, witamy z powrotem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie seti chodzi coraz mniej, bo wpieniaja mnie te optymalki KWSN :/ filmy zwalniaja, muza przycina tak samo jak durnowata zuma czy chainz. otworzenie nowej karty w operze tez potrafi trwac minute :| dno i 3m mulu. co z tego, ze licza szybciej jak wku@#*$ja osobe, ktora siedzi przy kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie seti chodzi coraz mniej, bo wpieniaja mnie te optymalki KWSN :/ filmy zwalniaja, muza przycina tak samo jak durnowata zuma czy chainz. otworzenie nowej karty w operze tez potrafi trwac minute :| dno i 3m mulu. co z tego, ze licza szybciej jak wku@#*$ja osobe, ktora siedzi przy kompie.

Kurcze, ja tego nie zauwazylem u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan: ladnie dajesz z tych maszynek :) 50.000

 

Prawie 60K

Szkoda ze pracuja tak malo

najwiecej nameczy sie Sempronek [;

 

Co do optymalek to rzeczyiscie, na sempie czuc obciazenie. Ba czuje je czasami na C2D.

To Masakra jakas [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie seti chodzi coraz mniej, bo wpieniaja mnie te optymalki KWSN :/ filmy zwalniaja, muza przycina tak samo jak durnowata zuma czy chainz. otworzenie nowej karty w operze tez potrafi trwac minute :| dno i 3m mulu. co z tego, ze licza szybciej jak wku@#*$ja osobe, ktora siedzi przy kompie.

Zainstaluj sobie windę od nowa bo coś masz ewidentie nie halo :P Polecam server 2003 ;)

 

A co do optymalek v 2.2 na linuxa

 

http://lunatics.at/linux/r-2-2-linux-apps.0.html

 

Simon i crun3er ostro portują - ale jak znam zycie to jeszcze kilka tygodni im zejdzie.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon i crun3er ostro portują - ale jak znam zycie to jeszcze kilka tygodni im zejdzie.

Wg zapewnien Crunch3ra pod koniec tygodnia pojawia sie 2.2B pod 64bity, nieco pozniej pod 32, tez czekam z niecierpliwoscia, bo mam pol na pol maszyn z linem i winda.

 

Zdrawiam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...