Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ostatni post Crunch3ra mnei zelektryzował... Może się okazac że werjsa 64bit dla linuxa będzie przynajmniej trochę szybsza niż 32bit dla windowsa... MIODZIO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz , maszyny coraz szybsze :D

3154800 GenuineIntel Intel® Core2 Quad CPU @ 2.66GHz

@ 3,5GHz i optymalki 2.2B... Huhuhu, toś sobie maszynkę pierdyknął... :-P

 

Nie ma nikt do opchnięcia taniej płyty z 2xLGA775 i DDR2? Bo bym z 2xD820 gonił. Prawie jak C2Q :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź powinna brzmieć: Ku chwale teamu towarzyszu ;)

Tak jest !!!!

Bedzie lepiej tylko z chłodzeniem musze coś wymyśleć , bo mi zaraz wode zagotuje w wc i wtedy odpadną cztery jajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji 2.2 pod linuxa jak nie było tak nie ma.... komp mi chodzi 24/7 a rac zatrzymał sie na 380... pod windą na 2.2b ponad 500 udało mi się wycisnąc.. frustrujące <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze w lapach nie mozna takiego cuda zamontowac :-|

 

pipanol, 3.000.000 stuknely. Niezle ! :)

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tak ucichło znowu... Witamy w drużynie 4 nowych liczących i do roboty panowie, bo coś mało tych punktów na razie! :wink: Przy okazji gratulacje dla wszystkich, którzy sobie zasłużyli! B-)

 

BTW. Fajna rywalizacja na szczycie się zapowiada... Free vs. Cyrus :D

 

I jakoś tak ogólnie to umknęło, ale w ostatnią sobotę przekroczyliśmy 15 milionów! Nice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas coś liczę - i z niecierpliwością czekam na app v2.2B dla linuxa.... crunch3r wczoraj pisał ze ma być szybsza niz dla windowsa :D na linuxie jadę cały czas na starej v 1.3 i do 400 rac nie mogę dobić na moim sprzęcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team member paweln18 has requested you to hand over

the privileges and responsibilities of team founder to him in SETI@home.

 

czy to sie nigdy nie skonczy :/

 

 

SETI@home member since 22 Mar 2007

Country Poland

Total credit 0.00

Recent average credit 0.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team member paweln18 has requested...

...

SETI@home member since 22 Mar 2007

...

Świeżo po rejestracji, więc wchodzi się pod każdy link w profilu i na stronie teamu, żeby zobaczyć, co tam jest po prostu... Nie on pierwszy i raczej też nie ostatni :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż liczy mi 2 jednostki naraz, czy nie szybciej by było gdybym liczył tylko jedną ? :unsure:

- jesli pytasz o HT, to z moich obliczen wynika, warto te opcje wlaczyc (chociaz ostatnimi czasy, czyt. z nowymi optymalkami, roznice nie sa wielkie jesli chodzi o szybkosc przeliczania probek, ale jednak).

- jesli mowa o fizycznych rdzeniach, to sprawa jasna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dolacze sie do liczenia, ale mam problem z optymalka na linuksie- jak mam podmienic pliki? sciagnalem wersje 1.3 ze stronki, odpalam w terminalu ale odrazu sie zamyka-

[uosiu@smekta BOINC]$ chmod setiathome-5.15-kwsn-1.3-sse2-p4 +xchmod: błędne uprawnienia `setiathome-5.15-kwsn-1.3-sse2-p4'Spróbuj `chmod --help' dla uzyskania informacji.[uosiu@smekta BOINC]$ chmod +x setiathome-5.15-kwsn-1.3-sse2-p4[uosiu@smekta BOINC]$ ./setiathome-5.15-kwsn-1.3-sse2-p4 [uosiu@smekta BOINC]$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...